sony ericsson vivaz vs xperia mini x10

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KšandyKid 19. 5. 2013 11:13

Dobrý den, rád bych se zeptal na pár rad ohledně výběru telefonu.
1)Jaké jsou rozdíly mezi Sony ericsson U5i vivaz a Sony Ericsson Vivaz Pro U8i HD , krom tedy QWERTY klávesnice...četl jsem že U5i má 8mpx foťák a U8i 5mpx ...Je tam opravdu znát rozdíl? Který byste podle Vás vybrali vy?
2) Také se rozmýšlím nad Xperii mini x10, ačkoliv jsou to všechno starší mobily, byl bych rád kdyby mi někdo poradil, co vlastně je lepší.
Líbí se mi na Xperii, že má android, ale zajímalo by mě jak na tom je s foťákem...píše se, že má 5mpx, ale vyrovná se to již zmiňovaným modelům Vivaz?
Jak to je se Symbianem? Nikdy jsem Symbian nepoužíval, takže nevím jak je to s ním a s jeho komunitou. Existuje hodně aplikací a td. na Symbian a stále si vyvíjejí nové a nové..nebo je to již mrtvý OS?

Na co vlastně telefon chci: -Nejspíš největší lákadlem je pro mě foťák
- WiFi (pohodlnější prohlížeč)
- Poslech hudby
- Plynulejší reakce
- Větší výdrž baterie
- TELEFON NECHCI NA HRANÍ HER! :)

Takže shrnutí....Který telefon je nejlepší volbou pro koupi z těch třech co jsem psal?
KšandyKid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 19. 5. 2013 12:27

Když už nějaký bazarový, tak s pořádným fotoaparátem jedině Nokia N8
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 5. 2013 12:28

Symbian již raději ne. A Vivaz ho má hodně starý.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iantaris 20. 5. 2013 23:12

pravda, vivaz nech odpocivat.. Stejne bych to videl i s tou xperii. Pozadavky co mas ti hrave splni posledni symbiany s belle. Nejdostupnejsi bude asi ta N8, coz je mimochodem moc fajn telefon s radou fci, ktere postradaji i dnesni vlajkove lode:)
iantaris
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků