Samsung I9500 Galaxy S4 vs HTC One

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

SAMSUNG GALAXY S4 nebo HTC ONE?
SAMSUNG GALAXY S4 35 %  44%  [ 35 ]
HTC ONE 43 %  55%  [ 43 ]
Celkem hlasů : 78

Odeslat příspěvekod ok 21. 3. 2013 07:39

Obrázek
Zdravím všechny. Jako každý rok se chystám pořídit nový telefon a ta doba se již blíží.
Posledních několik let jsem měl vždy značku Samsung.... SGS2, SGS3. Teď se ale nedokážu rozhodnout mezi Samsung Galaxy S4 a HTC ONE. U jednoho mě zklamal design, druhý naopak potěšil. Ale u telefonů obecně oceňuji možnost měnit baterii, použití paměťové karty atd.
Chci vás všechny tímto požádat o názory PRO a PROTI.
Předem říkám, že iPhone nebo Sony, Nokia opravdu nechci.
Díky všem za názory.
Naposledy upravil Fíla dne 21. 3. 2013 11:58, celkově upraveno 1
Důvod: upraven "capslockový" název, přesunuto do správné sekce
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 3. 2013 07:53

Určitě bych vzal HTC. Výbava super, parametrově bych rozdíly zas tak neřešil.
Hlavní roli by tady z tohoto výběru hrál design. S4 vedle něj působí hodně levně.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 3. 2013 07:57

Ale hlavne S4 vypada stejne jako S3.
To byl duvod meho prechodu z S3 na Xperii Z a jsem spokojeny.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 21. 3. 2013 08:26

Oba founy na trhu až za cca 1 měsíc. Tedy ani jeden nedržet v ruce a rozhodovat se jen tak od stolu ? Nechapu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok 21. 3. 2013 08:33

Je jasné, že až budou na trhu, tak si je půjdu "ošahat" a následně se rozhodnu.
Ale nyní mě zajímá názor lidí. Nevidím na tom nic špatného.
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 21. 3. 2013 08:42

No takhle od stolu jsem za S4. Kdy konstrukčně je S4 menši,lehči s většim displejem a navíc Amoled. Navíc větši předpoklad vydrže baterie. Každa hodina vydrže se občas muže hodit. Možnost vyměny baterky což nevim zda by mohlo byt plusem ale slot na paměťovku se určitě hodi. Co je velke plus je použiti HW tlačítka "DOMU".
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dawe 21. 3. 2013 09:03

Kdybych vybíral od stolu, jsem taky pro S4 - to že je design stejný s S3 bych nebral jako velký mínus pokud ho nechceš mít na předvádění. Ono to je na druhou stranu ověřená kvalita. HTC je dost střelec a dá se očekávat kdeco.
Takže pokud chceš kupovat hned v prvních dnech, vsázel bych na jistotu S4. Pokud by si vydržel třeba měsíc, pak vyplavou mouchy obou zařízení a rozhodování může být jiné.
Cao Dawe
dawe
Junior

Odeslat příspěvekod Gastro 21. 3. 2013 09:05

Já měl v ruce HTC One a Xperii Z a stoprocentně vede HTC. Vím, že to není to porovnání, které jste chtěl, ale to vám vzhledem k S4 asi nikdo nedá, ani redakce ho snad nemají zatím. HTC One si můžete zkusit v obchodě HTC.
A za sebe bych se momentálně rozhodl pro HTC One. Taky jsem měl S3 a tohle je jen "přidávání proužků", dostanete za x tisíc v podstatě to samé. Navíc spoustu novinek z S4 dostane i S3, pro vás jako majitele S3 nevidím důvod upgradovat, zvlášť za cenu cca 8 tisíc rozdílu mezi "jetou" S3 a novou S4. Další důležitou věcí je zpracování, a to soudím dle S3, má Samsung z těch velkých firem asi nejhorší, naopak HTC vypadá výborně. Samsung má na druhou stranu nejlepší software vychytávky. Když o tom tak přemýšlím, pro vás jako majitele S3, by to rozhodování mohlo být celkem jednoduché. Bežte si zkusit HTC, a budete vědět. S4 bude v podstatě to samé co S3, takže porovnání máte.
Naposledy upravil Gastro dne 21. 3. 2013 09:19, celkově upraveno 1
Gastro
Junior

Odeslat příspěvekod majkouch 21. 3. 2013 09:16

řešil sem to stejné, ani nemusí být v prodeji a už vím že si ji/ho koupím... jen se rozhoduji sám, když tehdá přišla S2 taky jsem si ji vybral přes mnohé názory abych koupil něco jinýho a pak sem si ji nemohl vynachválit, čili když už se ptáš, tak jednoznačně S4, už jen kvůli výměnné baterce a možnosti SD karty (koupím 16GB S4 + mám 64Gb kartu a můžu si hvízdat...) a design? mě se líbí, kdyby byl trochu ještě víc tvarově jako S2 neštěžoval bych si, ale i tak spokojenost... a že působí levně? já říkám no a co!
SiemensC25->SiemensS55->SE Z710i->SamsungG810->SGS2->SGS4->SGS4->SGS7->SGS9->hleda se nastupce po 4 letech
majkouch
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 3. 2013 09:49

:D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 3. 2013 09:50

Galaxy ovce :-]
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 3. 2013 10:21

Jak si umi vse okecat, hlavne ty negativa :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod silfex 21. 3. 2013 10:21

HW klady SGS4: displej, microSD slot, foťák, senzory, výměnná baterie s větší kapacitou.
silfex
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 3. 2013 10:24

majkouch píše:a že působí levně? já říkám no a co!

Hlavně z tohoto by nakonec mohl udělat výhodu. Aby třeba telefon nelákal zloděje, nebo aby mu ho nikdo nezáviděl :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkouch 21. 3. 2013 10:30

jestli si někdo chce koupit telefon kvůli tomu jak vypadá, asi sáhne po Vertu TI... já si ho teda kupuju kvůli užitný hodnotě... čili S4...
SiemensC25->SiemensS55->SE Z710i->SamsungG810->SGS2->SGS4->SGS4->SGS7->SGS9->hleda se nastupce po 4 letech
majkouch
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků