Samsung I9070 Galaxy S Advance - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod spravcanetu 3. 3. 2013 23:24

Ja mam uz asi 4 den. Je to super ked konecne bezi JB android. Urobil som aj ROOT je to lahke no CWM Recovery sa mi nijako nedari nahrat.
spravcanetu
Junior

Odeslat příspěvekod Pitrs81 4. 3. 2013 20:53

spravcanetu píše:Ja mam uz asi 4 den. Je to super ked konecne bezi JB android. Urobil som aj ROOT je to lahke no CWM Recovery sa mi nijako nedari nahrat.

Chápu to správně že sis udělal nejprve root a poté jsi tam nahrál nějakou neofiko verzi JB? Máš I9070 nebo I9070P (s NFC)?
Pitrs81
Junior

Odeslat příspěvekod spravcanetu 4. 3. 2013 22:32

Nie stiahol som si nove origo FW pre Rusko....cez odin nahodil, asi 10 minut prace a potom nahodil root, to bolo este lahsie. A mam klasicky nie NFC. Ak chces mozem ti poradit ze co a ako...cez SS
spravcanetu
Junior

Odeslat příspěvekod yamamoto 5. 3. 2013 10:39

Hoj, včera jsem si u T-mobile koupil (za 6k) tento phone. Ale mám takový problém, teda, asi problém. Je normální, aby ram booster ukazoval pouze 554 mb RAM a volne je většinou jen cca 180 mb? Po zrychlení cca 270 mb. Ale příjde mi to docela málo. Nemám tam moc aplikací postahovaných, však to mám ani ne 20 hodin a mám tam jen pár základních věci (přehravač videa, hudby, batery a ram aplikaci). Myslel jsem, že to má 768 mb ram. Máte to taky tak?

Jinak vcelku spokojenost, jen čekám na ten update pro NFC telefon, ten 2.3.6 není ono. Nejsou nějaké nové informace? Nic jsem nenašel.
yamamoto
Junior

Odeslat příspěvekod spravcanetu 5. 3. 2013 15:43

Pre vas co nemate root. Davajte jedine ze mate nahraty JB 4.1.2 android!!!!!!

stiahni toto: http://ulozto.cz/xBqPtWJ/root-zip

postup je taky.

1.Nahraj tento subor na kartu, do ziadneho adresara priamo na kartu.
2. Vypni telefon.
3: zapni ho tak ze drz zvysovanie hlasitosti, menu tlacidlo a tl. zapnutia mobilu

4.Mal by ti nabehnut recovery mod...taky obrazok androidu s otvorenym bruchom

5. Vyber: install update from external storage
pohybujes sa s pridavanim a uberanim hlasitosti hore dole a potvrd s tl. zapnutia mobilu
6. najdi root.zip a potvrd
7.chvylocku pockaj a daj reboot a potvrd

MAs nahodeny ROOT bez zmazania aplikacii. Zistis to tak ze sa ti objavy nova aplikacia SUPERSU
spravcanetu
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePlease 9. 3. 2013 16:34

Je ten root i na NFC model? A když tohle udělám tak ztratíme záruku?
VolumePlease
Junior

Odeslat příspěvekod berrios 11. 3. 2013 06:56

Ahoj, vím že dotazů ohledně baterky zde bylo moc, ale prostě mi nejde do hlavy, že když ráno telefon nabiju na 100%, celý den ho nepoužívám, tak druhý den ráno je vybitý. Mám zaplou jen wifi. Bluetooth, GPS jsou off. Poradíte? Koupit novou baterku? Díky :)
berrios
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kar666 11. 3. 2013 14:30

Jako je fakt, ze pred 3 mesici mi baterka drzela 2,5 dne, tak nejak normalniho pouzivani, od ledna baterka proste nedrzi. kdyz mam vse vypnute spadne baterka pres noc o 30%.
V praci sundam tel z kabelu a druhy den rano mam pod 30%. docela me to stve
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod Pitrs81 12. 3. 2013 16:57

S tou baterkou asi hlavně záleží co máte nainstalované za aplikace. Hodně z nich běží na pozadí (samy se startují, stahují data atd.). Příklad je třeba aplikace Evropy 2, ta prostě žije svým životem i když ji nepoužíváte (ale netvrdím, že zrovna tato vybíjí extra baterii). Každopádně si podobné aplikace hlídám, dívám se na běžící procesy a pokud nějakou takovou objevím, tak letí.

Jinak telefon jsem sundal z nabíječky ráno v 7h a no teď v 17h (po 10h) mám 82%. Telefon mám v práci na stole převážně ve stanby, ale asi 2x jsem volal a ráno si četl zprávy na netu. Telefon je celou dobu na 3G síti a nastaven je auto-jas. Vše ostatní (Wifi, BT, GPS, NFC) je vypnuto. A telefon mám asi 4 měsíce.

Jinak když už jsem zmínil tu Evropu 2, zeptal bych se vás jestli někdo taky posloucháte česká online rádia a jestli máte nějakou aplikaci, která by je všechny zvládala? Aktuálně jsem si udělal na PC ve VLC playlist s odkazy na streamy čtyř radií, které poslouchám nejčastěji a v telefonu si pak tento playlist přehrávám přes Total Commander. Paradoxně androidí TC ten playlist zvládne, zatímco androidí VLC jej nepřehraje.
Pitrs81
Junior

Odeslat příspěvekod kar666 13. 3. 2013 01:04

Aplikace killuju pres vestaveny task manager, clearuju ramku. Nfc, bt, wifi i mobilni data mam co odejdu z prace vypnute.
Mam tuseni ze asi klekla baterka tak jsem dnes objednal novou 1,75Ah. Jestli to nepomuze, resetnu tel a uvidim
Jeste jsem si vsiml, ze kdyz nabijim a baterka je na 90%, tak do minuty pipne ze je plna
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod berrios 13. 3. 2013 16:21

Mě běží jen Wifi, jinak nic ... Mám nainsalované NoLED,Idos, Facebook,Messenger,Skype,Antivir,Servis24,Dolphin Browser, Bttery Indicator, Rocket player a pár her. RAM taky clearuju. A při tom nabíjení se mi taky stává, že je nabitý na třeba 95% a během chvilky pípne, že je na 100%. A jakmile ho vytáhnu z nabíječky, za chvíli už procenta klesají.
berrios
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kar666 13. 3. 2013 18:13

jinak dnes rano za hodku na zpravach a jinych webech o 40% baterka dolu. Odpoledne jsem dal novou 1.75Ah tak jsem zvedav jak to bude vypadat. Kdyz o tom tak premyslim, udelam wipe telefonu
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod berrios 13. 3. 2013 18:28

Tak pak dej info,jestli výměna baterky pomohla. A co to je wipe? Jsem laik :)
berrios
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pitrs81 13. 3. 2013 20:20

Jak jsem psal, některé aplikace si samy startují procesy. Není to pak ani běžící aplikace ale jen její proces a ani clear nepomůže, protože po něm automaticky hned nastartuje znovu. Používám GO Launcher, a ten umí udělat clear na appky i procesy a hned na to refreshnout běžící procesy. A když dám ten clear a pak párkrát refreshnu, tak mám do pár sekund zpět ty aplikace, co se sami startují. A pokud je mezi nimi nějaká, co tam nemá co dělat, tak ji mažu. Bohužel sociální služby od samsungu, nebo stále běžící proces Google map bez ROOTa nekillnete ani neodinstalujete.

A k té baterce a procentům. Při 90% nenabíjím. Naopak, telefon nechte alespoň jednou za měsíc úplně vybít (až se vypne) a pak dobijte doplna. Tím by se měla baterie rekalibrovat - telefon znovu zjistí jáká je její opravdová kapacita.
Pitrs81
Junior

Odeslat příspěvekod berrios 14. 3. 2013 10:31

Nenabíjím při 90%, většinou když mi sám telefon hlásí ať připojím nabíječku. Ale pak jak je cca 95% tak během chvilky pípne, že je 100%.
A prosím, k čemu a jak se používá root? Mám android a smart phone prvně, tak jsem dost mimo mísu. Díky moc!
berrios
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků