Samsung I9070 Galaxy S Advance - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 1. 2013 23:02

To je něco, oficiální distribuce, nfc, záruka, bez smlouvy za 6499. Tak to čumím. :shock:
edit: (tak právě jsem se dočetl, že oficiální česká dirstribuce je výhradně s firmare od t-mobile, vše ostatní jsou šedivky)

No ale je ozátka jestli bude i přes t-mobile k dispozici ten oficiální update na Android 4.1.2 Jelly Bean. Protože jedině ten umí využít dva jádra jak se patří.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mates15 8. 1. 2013 23:25

myslim, že problém nebude.. já sám se trochu bojim jak to bude s aktualizací nebrandované verzre. operátor si to pohlídá, ale jestli ta moje přijde dřív nebo později.. no nevim, no.. navíc nechci být pesimista, ale myslim, že si ještě chvilku počkáme. sice už vyšla aktualizace, ale jen v rusku a na verzi bez NFC.. než to dorazí sem, navíc na verzi s NFC.. ale uvidíme. jinak verze T-mobile se neboj, máme doma jak nebrandovanou tak i tu z TM a obě jsou v pohodě. Verze firmwaru byly srovnaný updatem, takže u toho od TM jsou navíc jen ty záložky, znělka a nevím jistě jestli ta aplikace..

taky je celkem zajímavý, že operátoři maj dost často nejnižší cenu na trhu. Např desire x a g300 u vdf, tak právě s advance u TM...
mates15
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 1. 2013 23:29

A stále si T-mobile lepí loga přímo na telefony? To bych tam něchtěl už vůbec...
Ne tom mém logo je a nejde ani odstranit :-(
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mates15 8. 1. 2013 23:44

myslíš jako přímo na telefonu? nic takového na něm není ;-). Hlavní je tam ta znělka. Tý se nezbavíš, ale jak často vypínáš telefon? Takhle z hlavy ti neřeknu všechny rozdíly, ale o víkendu přijede sestra s TM verzí, tak se ti můžu podívat.. V zhasnutym telefonu bych je od sebe nerozeznal (nebýt toho, že je sestra levá a blbě si nalepila folii, takže tam má bublinky :D). Pokud máš možnost, skoč se podívat do prodejny TM, jsou skoro všude.
mates15
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 1. 2013 01:11

Jo dík za tip. Za ty peníze to tam určitě sjedu omrknout a případně hned koupit. Šedivku bych sehnal jen o pár stovek levněji a to už je lepší ten t-mobile.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pitrs81 9. 1. 2013 08:35

S-Tony: Někde jsem taky četl že offiko je jen ta TM verze, ale není to pravda. Verze z EW je opravdu také offiko pro ČR a nebrandovaná. Záruku z EW můžeš uplatnit v kterémkoliv servise Samsung.

Sám mám tuto verzi, a když byl nedávno update firmware, tak na verzi z EW byl rychleji než na TM.
Pitrs81
Junior

Odeslat příspěvekod brot1cz 9. 1. 2013 10:08

Je to tak, EW verze je taky oficialně česká distribuce s NFC. Sám jí mám, bral jsem jí když byla za 6500, ted se to ani nevyplatí když je TM levnější.
brot1cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pitrs81 9. 1. 2013 15:05

Ano, EW ten telefon čas od času slevní na 6500kč. Už to udělal několikrát a sám jsem této akce také využil. Aktuálně jej nabízí za 7300kč, ale díky jejich záruce nejnižších cen se dá "usmlouvat" cena 6500kč v podstatě kdykoliv. Mně se to tedy povedlo bez větších problémů jediným emailem do EW - napřed odepsali že se zeptají a hned na to že mi sleva byla schválena.
Niméně nakonec jsem ten mobil stejně koupil o 14 dní později v akci :-)
Pitrs81
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 1. 2013 16:51

Ta cena u T-mobile je 6 499 Kč je jen pokud uzařete smlouvy na nějaký tarif. Sice bez závazku, ale nějaký tarif tam musíte mít.

Pitrs81: Na kterou cenu a od koho jsi do toho electrowordu poslal odkaz, že ti uznali taky 6.500 kč. ?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pitrs81 9. 1. 2013 16:59

Ted se dívám do mailu a zjistil jsem, že jsem jim psal přes kontaktní formulář na webu EW, ale odpověděli mi z info@cc.electroworld.cz, takže to můžeš zkusit tam.

V EW jej tenkrát měli za 7999,- a u TM za 6999,-. Také doporučená koncová cena na stránkách Samsung.cz byla 6999,-, takže jsem se odkázal na tyto dvě ceny.
Pitrs81
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 1. 2013 17:07

Hmm, na stránce samsungu je teď cena 7 499 Kč.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pitrs81 9. 1. 2013 17:10

Tak jim napiš jen o ceně u TM ;-) třeba to bude stačit.
Pitrs81
Junior

Odeslat příspěvekod mates15 9. 1. 2013 17:53

Ahoj, ty si se byl zeptat u toho TM? Sestra ho má taky z TM a je bez smlouvy. Nic po ni nechtěli.. Nějak se mi to nezdá...
Edit: tak jsem ho zkusil cvičně objednat přes net. Jde to i bez smlouvy.. Asi si byl špatně informován, nebo si to jen špatně pochopil.
Naposledy upravil mates15 dne 9. 1. 2013 17:59, celkově upraveno 1
mates15
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 1. 2013 17:54

ok, dík.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kracmannik 9. 1. 2013 19:01

já mám ten svůj za 5999 .. česká edice to asi není ale who cares jinak mě štve, že s advance má jednojádrovou grafiku.. zato galaxy s 2 má už čtyř, ale za tu cenu je to jedinečný

ps: divím se, že Sony prodává ještě dražší mobily se stejnou grafikou..
kracmannik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků