Sony Xperia Tipo - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod EliVo 7. 1. 2013 08:37

slovacik mně se podařilo stejným postupem aktualizovat asi až na 30 pokus, Sony PC Companion telefon neviděl a neviděl a neviděl, pak když už ho viděl, tak mi napsal odpojte a znovu připojte a byla sem zase v pr* :-) zase se nemohli najít a pak zničeho nic ta aktualizace šla....
navíc si aktualizaci stahoval mobil přes svůj internet a ne přes PC, tak mi ve finále zablokovali internet v mobilu pro překročení FUP
objednávala jsem z netu, takže dneska se rozhodne, jestli využiju 14 denní lhůty na vrácení nebo ne
nejsem si moc jistá, jestli chytrý telefon s Androidem je přesně to, co nutně potřebuju :-(
EliVo
Junior

Odeslat příspěvekod AndelExit 7. 1. 2013 12:23

Slovacik, EliVo telefon je to dobrý v poměru cena výkon. Když tak čtu vaše příhody a dotazy, není špatné si o fungování androidu něco zjistit, odkazy jsem Vám posílal. Ale spíše bych Vám doporučil Nokie řady Asha nebo něco jiného bez OS. 8-)
AndelExit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EliVo 7. 1. 2013 13:45

za mě rozhodně :D :D , už putuje zpět

-- 7. 1. 2013 13:47 --

ještě nějakou dobu zůstanu u svého tlačítkového dual Samsungu
EliVo
Junior

Odeslat příspěvekod AndelExit 7. 1. 2013 13:56

EliVo píše:za mě rozhodně :D :D , už putuje zpět

-- 7. 1. 2013 13:47 --

ještě nějakou dobu zůstanu u svého tlačítkového dual Samsungu


Však uvidíš časem, tohle mi přišlo jako zbytečné trápení :-)
AndelExit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slovacik 7. 1. 2013 15:46

Ahojte tak uz neviem ako dalej. Aby som vyskusal navigaciu stahol som z google play navigaciu https://play.google.com/store/apps/deta ... y5hdXJhIl0.
Avsak ked na nu kliknem vobec nejde. Yobrazi sa akoby cierna obrazovka a nic fakt uz nechapem co urobit aby to islo. GPS mam zapnutu a stojimvonku.
Chyba este nieco k tomu alebo je tam vsetko?
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod AndelExit 7. 1. 2013 17:28

slovacik píše:Ahojte tak uz neviem ako dalej. Aby som vyskusal navigaciu stahol som z google play navigaciu https://play.google.com/store/apps/deta ... y5hdXJhIl0.
Avsak ked na nu kliknem vobec nejde. Yobrazi sa akoby cierna obrazovka a nic fakt uz nechapem co urobit aby to islo. GPS mam zapnutu a stojimvonku.
Chyba este nieco k tomu alebo je tam vsetko?

http://androidforum.cz/sygic-mobile-maps-t2142.html a trochu se snaž.
AndelExit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slovacik 7. 1. 2013 18:13

Tragedia je ze Sygic mam na HTC exploreru, nainstaloval som to ide vsetko ok ale na Sony Tipu ne a ne aby to islo.
Ja sa snazim aspon myslim a neviem kde robim chybu. Ale fakt na HTC presne to iste viem nainstalovat a na tom cude ne a ne.
ja som ju chcel len vyskusat a doteraz som ymslel ze ked kliknem instalovat tak sa automaticky nainstauje do telfonu ako ma :)
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod mpolan 8. 1. 2013 19:04

Slovacik: kašli na AndelExit a jeho rádobychytré rady a zkus prostě udělat celkovou obnovu systému do továrního nastavení. Je to pakárna, protože přijdeš o aplikace a nastavení, ale je to poslední krok před reklamací. Pokud ani to nepomůže, je vada spíš v GPS modulu.
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod Daffid 9. 1. 2013 07:23

Lukáš_Jelen: Přesun většiny aplikací jde v nastavení -> Aplikace a tam je volba přesunu na kartu. Aplikace App2SD mi funguje i bez rootu, ale není vyloženě potřeba. Pro přesun více aplikace najednou je ale práce s ní pohodlnější a rychlejší.

pavelasino: Taky se mi widget IN-počasí občas kousne a přestane aktualizovat čas. Pomáhá restart telefonu.
Daffid
Junior

Odeslat příspěvekod pavelasino 9. 1. 2013 09:32

Počasí už jede, díky. :-)
pavelasino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Minos 13. 1. 2013 16:13

Mam otazku ohledne dual verze, mohl by mi nekdo poradit? Chtel bych nacpat osobni i sluzebni simku do jednoho telefonu, abych u sebe proad nemusel tahat dva mobily. Na mall.cz je ale v popisu u tohoto telefonu napsano: Karty nefungují v režimu dual standby. V reálném čase je aktivní pouze jedna SIMkarta a vy si tlačítkem přepínate , která z nich to bude.

Chapu dobre, ze v jeden moment je aktivni pouze jedna v menu zvolena karta, a pokud nekdo vola na tu druhou, bude cislo nedostupne a po jeji aktivaci pouze prijde sms o zmeskanem hovoru? Pokud ano, prijde mi to jako blbost, pak to dual zpracovani uplne ztraci smysl.

Ma nekdo realnou zkusenost? Dekuji za odpoved.
Minos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 1. 2013 08:26

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Minos 15. 1. 2013 16:48

Diky, snad to tedy chapu dobre.

Muze jeste nekdo potvrdit, popr. vyvratit, ze na Tipu funguji jenom prilozena sluchatka z krabice, jina ne? Diky.
Minos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 1. 2013 23:00

Do 3,5 mm jacku zapojíš i jiná sluchátka. Kde psali, že fungují, jen z krabice?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Minos 18. 1. 2013 01:47

To chapu, myslim, ze jsem to zahledl uz ve dvou diskuzich, jednou tusim na Heurece v recenzich. Ze pecky to bere pouze nejake a velka sluchatka vubec (vsechno samo 3,5 mm konektory). Tak zda s tim ma nekdo zkusenost, nebo je to hloupost...
Minos
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků