Nokia Lumia 800 - update 7.8 k dispozici

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod franzkafka 22. 12. 2012 23:34

Zajímavé, že Vám nikomu nechybí Dolby Headphone a hudební equalizer ... toto je má poslední Nokia co vlastním
franzkafka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 12. 2012 23:36

dolby - software, takže prznič, ekvalizér značí špatná nebo špatně vybraná sluchátka/řetězec
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franzkafka 23. 12. 2012 00:03

xxxdvorixxx píše:dolby - software, takže prznič, ekvalizér značí špatná nebo špatně vybraná sluchátka/řetězec


Tak jistě - podobným stupidním a arogantním způsobem můžeš omlouvat všechny nedostatky WP 7.x že? Jinak Ti připomínám, že jedna aktualizace firmware už v minulosti řešila katastrofální zvuk u Lumie po masivních stížnostech uživatelů - ... ale podle tebe zřejmě měli všichni uživatelé špatné sluchátka ze špatného řetězce že? Nokia Lumia 800/900 to je prznič zvuku sám o sobě - ono stačí připojit sluchátka Beats Audio Solo HD do Lumie a třeba do HTC One X a ten rozdíl je obrovský. Moje poslední Nokia a WP telefon co vlastním - zvukově Lumia nedosahuje ani kvalit několik let starých modelů mobilních telefonů - holý fakt kámo 8-) WOW už se to prý naučilo posílat soubory přes bluetooth ... akorát si do jara 2013 počkáme na oficiální aktualizaci O:-)
Naposledy upravil franzkafka dne 23. 12. 2012 00:11, celkově upraveno 2
franzkafka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peete 23. 12. 2012 00:11

Jsem stejného názoru s tou kvalitou výstupu. I staré nedotykové SE mají výstup a zpracování "zvuku" na lepší úrovni. Proto mě tehdy těžce rozesmál i magistr Hulán, když popisoval zvukový výstup u Lumie 800/900 komik jeden :D
Peete
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 23. 12. 2012 00:31

Ach, buď jsem se špatně vyjádřil nebo jsem byl špatně pochopen. Obě poznámky byly vztažené obecně. Snad neočekáváte, že softwarová úprava "zlepšuje" zvuk.

BTW Beats jako reference, vážně? C´mon. :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrabus 23. 12. 2012 09:03

Franci, tak proč jsi si jí kupoval, když bez ekvalizéru a dolby nemůžeš být?
Já si na zvuk nestěžuju, dolby jsem měl u n9 a že by to přineslo lepši hudební zážitek se říci nedá.
Alc OT Easy DB-Nokia 5110-Alcatel OT 301-Siemens C35i-Nokia 3310-7250i-6230i-6233-6120c-N82-6300i-6220c-N79-N85-5800-N97-N97m-SE W995i-U8i-N900-N8-N9-701-SGSII-N9-L800-L820-L920-X SP-SIII-L925-L1020-Z1C-S3m VE-S4m-Z1c-L830-E4g-SIII Neo-Z1c-S4m VE-J5-J5 16
Patrabus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel.svejda 23. 12. 2012 19:57

Zdravím,
jakým způsobem mám odstranit obrázek z kontaktu?
U detailu kontaktu a na webu v Lidé jsem nenašel způsob odstranění :-(
Kontakt není z FB.
pavel.svejda
Junior

Odeslat příspěvekod Lumcak02 24. 12. 2012 11:34

Zkoušel jsem to zleva, zprava, přes live účet a nemůžu na to přijít. Vypadá to, že obrázek asi odstranit nejde.
Nokia 5110> Nokia 3310> Motorola V50> Nokia 6510> SE T630i> Nokia 3510i> Moto V3 Razr> SE W800i> Nokia N95> Iphone 3g> iPhone 3Gs 16 GB JB RedSn0w> Nokia Lumia 800> Samsung Galaxy S III> Nokia Lumia 925
Lumcak02
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel.svejda 24. 12. 2012 12:38

Obrázky vložené v telefonu se navíc ani nezobrazí v Lidé na webu, v Windows Live Mail a v MS Outlook. To je bordel.
Asi tedy smazat celý kontakt a vytvořit jako nový.
pavel.svejda
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 24. 12. 2012 16:05

Možná budem za čas kupovat do rodiny ještě jeden telefon, jenom mi vrtá hlavou, pokud je u jakékoliv Lumie jedno kde ji pořídím, kdo si tyto telefony kupuje u Alzy apod., když tam stojí cca 8000 a více, když šedivku seženete za 5000 a záruku máte stejnou jako u oficiální české distribuce...Furt mi něco brání kupovat telefon od pochybných prodejců, ale pokud je záruka u všech Lumií stejná, tak ji asi koupím protože za 5000 je to dle mého slušný telefon.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 12. 2012 16:08

U ceskeho zastoupeni si ji muze koupit jen neznalec,ktery toto nevi.Nokia CR nema ani moc ráda,kdyz se to s temi sedivkami rozhlasuje :potichu
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 12. 2012 18:06

2Tonda512: Když to koupíš u známého (v dobrém) šedivkáře, tak to problém není.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod franzkafka 25. 12. 2012 00:15

Patrabus píše:Franci, tak proč jsi si jí kupoval, když bez ekvalizéru a dolby nemůžeš být?
Já si na zvuk nestěžuju, dolby jsem měl u n9 a že by to přineslo lepši hudební zážitek se říci nedá.


Proč? Asi možná proto, že když jsem měl x-let starý telefon, tak jsem automaticky očekával, že ten nový bude i po zvukové stránce lepší než ten starý. Jinak mě ty Vaše bláboly o Dolby a Equalizeru vůbec nezajímají - každý by měl mít právo volby se rozhodnout zda podobné věci použije nebo ne - a ne že nějaký debílek v Nokii to zakáže - hlavně, že nejdříve vyřvává o "fantastickém zvuku Lumií" a za pár měsíců kritiky vydá firmware, který "vylepšuje" ten "fantastický zvuk" :-) Už nikdy Nokia !!! Zvukový výstup nedosahuje kvality mobilů starých několik let, poslouchat musíte jeden přednastavený "equalizer" a pak také nedostatečná hlasitost zvukového výstupu oproti konkurenci. Jinak se nedivím, že si na zvuk nestěžuješ - zřejmě další nenáročný posluchač (Eva a Vašek / MP3 128 kbps / hlasitost 15/30), který neslyší ani to občasné lupání mezi skladbama a šum - a možná ti ani nevadí, že když posloucháš hudbu a surfuješ na internetu tak Lumia občas vytuhne že? :-) Už se těším na aktualizaci 7.9, která to vytuhnutí vyřeší - tipuji tu aktualizaci na podzim 2014 neoficiální cestou (nezapomeňte zase zveřejnit návod jak na to) a na jaro 2015 oficiální cestou :-) Jinak jaký tam je problém udělat nebo povolit jiné straně aplikaci, která bude upravovat zvuk - žádný - je to softwarová záležitost respektive tradiční nokiácká neochota naslouchat svým zakázníkům - jejich problém - přišli o dalšího zákazníka 8-)
franzkafka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peete 25. 12. 2012 00:53

Ona to spíš nebude chyba Nokie, ale Micro$oftu :D ale jsou i tací, kterým to vyhovuje a já bohužel(bohudík) mezi ně nepatřím :D a to s tou Evou a Vaškem bylo dobré ;-)
Peete
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 12. 2012 13:11

franzkafka píše:.....tak jsem automaticky očekával, že ten nový bude i po zvukové stránce lepší než ten starý. Jinak mě ty Vaše bláboly o Dolby a Equalizeru vůbec nezajímají - každý by měl mít právo volby se rozhodnout zda podobné věci použije nebo ne - a ne že nějaký debílek v Nokii to zakáže....

Ano, každý má právo si rozhodnout jaké funkce v telefonu očekává a zároveň výrobce má právo si také rozhodnout co v telefonu bude, problém tvůj je v tom, že ty jako zákazník chceš mít právo a výrobce pokud má jiný názor tak je to okamžitě debílek....
Tobě to nevyhovuje, tak si vyber jiný model telefonu, na trhu jsou jich stovky, jak jednoduché.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků