iPhone 5 - Obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod revolution_dude 10. 12. 2012 13:48

Ahoj, mám dotaz ohledně power button u iPhonu 5... Když přes něj přejedu prstem, tak se trochu hejbe, má vůli... Stejně při zaklepání telefonu se trochu klepe... Jinak funguje super, ale když jsi vzpomenu na 4s či 4, tak vždy power button byl bez hnutí... Jak to vypadá u vás ?
revolution_dude
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 10. 12. 2012 14:22

Jó, přečetl jsem si to špatně. Já s PB nemám problém, ale ten zvuk, co vydává iPhone při pokládání (na záda) je fotoaparát (nejspíš). Když iP položí displejem, žádný zvuk se nedostaví.
Naposledy upravil Loader dne 10. 12. 2012 17:24, celkově upraveno 1
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 10. 12. 2012 14:49

U 3GS mi taky štěrkal. Toto spíš záleží na konkrétním kusu.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zafata 10. 12. 2012 14:54

Tak za prve bych rekl, ze power button a home button je trosku rozdil a za druhe co chces jako slyset? Vadi ti to reklamuj ,nevadi ti to tak s tim zij dal. Vzhledem k tomu, ze zde pises, tak ti to nejspis vadi, tak to reklamuj a uvidis jak pochodis. Samozrejme te chapu, ze za 17 tisic to chces proste bez vad. Kdo by nechtel.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Ronaldok 13. 12. 2012 11:43

Mam take vůly na power button tlačitko a dokonce na jednom s o vladání hlasitosti, dokonce sem objevil jednu dosti malinkatou tecku pod displejem, nevim zda je to vadny pixel či smítko, ale při běžném používaní není vidět jen když je bílé pozadí a pečlive pozorujes kde je jaké smítko na displeji.
Ronaldok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HaNnan 14. 12. 2012 13:25

Jak jste na tom s baterií? Já jsem příjemně překvapen, po prvním nabytí:

Usage - 6h 6min
Standby - 1den 1h.

Jinak mám Week 48 (December), factory C3. Žádný škrábance, prach pod displejem. Vše perfektní.
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod domunug 16. 12. 2012 09:14

U mě rovněž lehce rozeklaný power button :-S

Výdrž baterky mě dnes taky mile překvapila. 7h muziky přehrávání v kuse a ubylo jen 10% energie. To se mi zdá málo.

Nevíte někdo jestli se daji vytvořené skladby v NANOSTUDIO následně použit jako ringtone?
domunug
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HaNnan 16. 12. 2012 09:34

Já jsem to udělal podle tohoto návodu a funguje to:
http://techtips.salon.com/set-song-ring ... -3549.html

Akorát si dát bacha, maximální délka je 40sec, ale to je v pohodě, ta pasáž songu je dostatečně dlouhá☺
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 19. 12. 2012 18:10

Existuje nějaká aplikace, která by zvětšila i písmo v protokolech hovorů? Případně nějaká aplikace lupy nebo tak něco. Vím, že v iphone je volba zvětšení písma, ale ta nefunguje na protokoly hovorů. Děkuji
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domunug 19. 12. 2012 22:47

@HaNnan: Dík, fajn ;)

Uvažuju, že domu pořídím ještě jednu iP5. Existuje nějaká cesta, jak do něj instalovat už jednou zakoupené appiny z AppStore? Někde jsem četl, že je to snad možné... Díky za tipy.
domunug
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kadliwt 20. 12. 2012 00:19

do obchodu pouzijes stejny apple ID, icloud by mel jit nastavit oddelene
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 23. 12. 2012 00:01

HaNnan píše:Já jsem to udělal podle tohoto návodu a funguje to:
http://techtips.salon.com/set-song-ring ... -3549.html

Akorát si dát bacha, maximální délka je 40sec, ale to je v pohodě, ta pasáž songu je dostatečně dlouhá☺

Ja pouzivam iringer, nic lepsiho a jednodusiho myslim neni.
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f= ... it=iringer
http://iringer.en.softonic.com/
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gastro 23. 12. 2012 08:55

Nevite nekdo, jak zjistit odkud pochazi iPhone? Treba podle IMEI? Dekuju. Zkousel jsem to na netu, bezuspesne.
Gastro
Junior

Odeslat příspěvekod Cappi_206A 23. 12. 2012 12:06

Tam v informacích by měl být takový kód, který zobrazuje jaký týden byl iP vyroben, i kód země nebo tak nějak ;) Google ti určitě poradí.
ig: martincapal
Cappi_206A
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maarrttiinn 24. 12. 2012 21:53

Chtel bych se prosim zeptat jestli jde nejak zmenit na zamcene obrazovce ten rychly pristup k fotoaparatu na neco jineho treba na rychly pristup do hudby ? A kde se to da udelat v nastaveni jsem nic nenasel . :/
Maarrttiinn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků