Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 12. 12. 2012 13:16

Mám prodejnu v baráku, ty dvě patra tam doskáču po jedný noze :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bolt 12. 12. 2012 18:18

.357 píše:Neboj, určitě zavolaj! Mám to několikrát odzkoušený.


No na to bych nespoléhal. Já u nich byl 10 let a po podání výpovědi se mi nikdo neobtěžoval ozvat (respektive já volal na výpovědní asi týden před podáním výpovědi, kde mi nebyla schopná nic nabídnout, každopádně pochybuju, že by si vedli takovou agendu s tím, že už se mnou mluvili). Ani mi to tedy nevadí, jelikož stejně by mi cpali jen volné minuty případně SMS, ale internet, který bych chtěl by stejně nedali.
Takže bych volil generaci KPČ, zavolat na výpovědní a když nic nenabídnou, tak pá pá ;-)
Nyní: Sony Xperia T White (Android 4.1.2 Jelly Bean) + 16GB microSDHC Kingston + Headset Sony SBH50 + Bugatti Cross leather case

Dříve: Nokia N8-00 Blue - Nokia N81 - Samsung E330 Black - Nokia 3510i - Nokia 3330 - Nokia 5110
Mr.Bolt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 12. 12. 2012 18:41

No tak na to můžeš vzít jed, že si to píšou! Takže pokud jsi veškeré jejich nabídky rezolutně odmítl, tak už pochopitelně neměli důvod ti volat! Já si po každý nabídce nechal otevřená vrátka s tím, že si to ještě promyslím, ať zavolají zítra. Pak jsme na to navázali a dohodli se...
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Bolt 12. 12. 2012 18:54

Poprvé, to bylo asi 3 týdny před výpovědí mi nabízela minuty a SMS s tím, že se mi to sice nezdálo, ale domluvili jsme se, že se mi zpátky ozve a řeknu jí, jak jsem rozhodl, samozřejmě se pak už neozvala, volal jsem tam proto pak znovu zhruba ten týden před výpovědí, chtěl jsem po ní zvýhodnit internet, tvrdila mi, že nelze a ani mi nenabídla nic jiného, takže bych počítal, že po podání výpovědi se ozvou a budou něco nabízet i operátorka na VF při domluvě přenosu mi ubezpečovala, že prý je to u O2 běžná praxe. Nestalo se tak. Každopádně jak jsem psal, stejně si nemyslím, že by mi nabídli něco, co by mě donutilo u nich zůstat.
Jen jsem chtěl poukázat na to, že to zavolání od nich není tak stoprocentní a jistější pokud chce člověk retenci je KPČ a sám si tam zavolat ;-)
Nyní: Sony Xperia T White (Android 4.1.2 Jelly Bean) + 16GB microSDHC Kingston + Headset Sony SBH50 + Bugatti Cross leather case

Dříve: Nokia N8-00 Blue - Nokia N81 - Samsung E330 Black - Nokia 3510i - Nokia 3330 - Nokia 5110
Mr.Bolt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferokulda 12. 12. 2012 19:19

Ještě by mi zajímalo, když mi zanedlouho končí ta smlouva (měl jsem ji na rok, domluveno po telefonu, tedy ústní ano). Musí mi volat, že mi smlouva končí, nebo jí v tichosti prodloužit? V dopisu s vyúčtováním mám totiž napsáno, že v příštím měsíci (smlouva mi končí tento měsíc) mi budou všechny retence zrušeny.
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod .357 12. 12. 2012 21:38

U těhle individuálních nabídek těžko říct, co ti brání v tom jim zavolat??
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod hustolez 13. 12. 2012 15:52

Končí ti smlouva jako závazek, nebo retenční výhody? Osobně třeba nemám závazek, ale mám minuty na dva roky a smsky na rok, takže záleží co ti vlastně končí.
hustolez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nickzess 13. 12. 2012 23:40

Tak nakonec jsem po delším naléhání získal 300minut a 500SMS, vše do všech sítí, za 300Kč, to už je docela pěkný :)
nickzess
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferokulda 14. 12. 2012 18:00

Tak na první zavolání mi nabídly 120 volných minut, internet 150MB, SMS do O2 zdarma a 40 volných SMS do všech sítí za 360Kč, takže zatím nic moc (hlavně ty minuty), uvidíme v pondělí.
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod polda 14. 12. 2012 18:03

Z 99% tarif student.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 12. 2012 18:52

ferokulda píše:Tak na první zavolání mi nabídly 120 volných minut, internet 150MB, SMS do O2 zdarma a 40 volných SMS do všech sítí za 360Kč, takže zatím nic moc (hlavně ty minuty), uvidíme v pondělí.

Se docela divím, že maj ty nabídky takhle průhledný... Chtělo by to trochu to rozšířit, třeba volný SMS do O2 v pondělí a ve středu, v úterý a ve čtvrtek do Ty-Debile, ve zbylé dny do Vodafone a každého 29. února volání na všechna čísla vedená na poslaneckou sněmovnu zdarma...

Z tohohle orientálního smlouvání je mně docela na blití.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jéna 16. 12. 2012 19:06

Mám dotaz: v lednu mně končí2-letá smlouva na NEON XL, poslední měsíce převeden na Neon L+. Chtěl bych dobrou nabídku od O2, ale spíše bez závazku. Mám nyní vzhledemk věku pořídit Neon senior? Nechci internet vmobilu. Kam se obrátit? Díky!
Jéna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod doc.jewel 17. 12. 2012 21:26

nickzess píše:Tak nakonec jsem po delším naléhání získal 300minut a 500SMS, vše do všech sítí, za 300Kč, to už je docela pěkný :)



Co to je delší naléhání? Zajímá mě spíš jestli hrát hodného a blbého, tak že všechno odkejvu a zeptám se jestli by náhodou nebyla ještě o něco lepší nabídka nebo toho zlýho, kterej bude furt dokola nahlas opakovat, že je u operátora už celou věčnost a že si zaslouží lepší nabídku
doc.jewel
Junior

Odeslat příspěvekod nickzess 18. 12. 2012 10:47

No volal jsem tam asi 4x. Naposledy mne nabidla stejnou nabidku, jako ta minula. Ja ze to je sice naminuty dobry, ale SMS ne, tam mi nabidla neco i SMS, ale bylo jich malo, tak jsem porad opakoval, ze potrebuji vic SMS s tim, ze vic než 3kila platit nemuzu, takhle jsem to opakoval vicekrat s tim, ze jsem ji rekl, at se podiva kolik jsem tech SMS za poslednich nekolik mesicu propsal, ona se podivala, pak rekla ze se na chvili odmlci a asi za 2minuty mne nabídla k normálnímu tarifu 300min. navic (což uz nabídla posledně) a 2xvice SMSek, což předtim nenabídla...
Takže dulezite je i to, že pokud neco chcete, tak jste to splňovali i doposud...
nickzess
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod doc.jewel 18. 12. 2012 11:06

Další zkušenost:

Chytrý Neon L: 417,-
120 min
SMS do O2 zdarma
FUP: 500MB

Žádná sleva na telefon. A tu jsem chtěl hlavně :( jinak paušál vcelku dobrej.
doc.jewel
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků