Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Horror88 21. 11. 2012 10:38

Tak to skoro vypadá že se tomu nelíbí třeba nastavení mé wifi protože nic jiného by v tom být nemohlo... Mohu se zeptat jak máte nastavenou a zabezpečenou wifi?
Horror88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 21. 11. 2012 12:05

Už nevím jak to bylo za ANNY.ale BELLE mi teď po aktualizaci zatím jelo max 10 minut. Nemám Refresh.
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VDanek 21. 11. 2012 14:37

Mám taky Belle refresh a I-vysílání mi taky nechodilo na žádný WiFi(nenačetlo nebo hned spadlo).Po infu zde ve foru,že je nová verze,jsem odinstaloval z telefonu a stáhl opět z obchodu novou.Od tý doby šlape tak jak má,odzkoušeno na několika WiFi sítích.
VDanek
Junior

Odeslat příspěvekod Horror88 21. 11. 2012 22:18

Teď jsem to odinstaloval a opět znovu nahodil do velkokapacitní paměti a opět po chvíli "Vypršela časová prodleva" :grr: Co může být zase špatně, zvláště když Vám to chodí. To je pech
Horror88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 21. 11. 2012 22:52

Jak sem psal,po nové verzi app jsem to zkusil jen jednou a šlapalo to deset min. Takže sem to vzdal a když jsem nucen čučet na vys. v founu,tak radši použiji jabko (to na té samé wifi nemá absolutně žádný problém), v Symbianu jsem nad streamem zlomil hůl...
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Horror88 26. 11. 2012 07:49

Přeji sice hezké pondělní ráno, ale ke vší spokojenosti se zákazníky se nyní Nokia rozhodla aby se zbavila posledních (blbých) uživatelnů (myslím tím např sebe) a zrušila další skvělou aplikaci. Tou aplikací je Swype verze 2.1 z dílen http://betalabs.nokia.com/
Prostě při včerejším dopoledni vyběla uživatelům všude po světě že je potřeba swype aktualizovat neboť se stal od včerejška nefunkční a samozřejmně zmíněný update nikde neexistuje. Samozřejmě jen spekuluji ale vzhledem k tomu že jsem Symbianu a tudíž i zákazník Nokie dlouhou dobu tak se obávám že když se tato aplikace rok neupdatovala tak ani tentokrát to nevidím optimisticky. Já mám tento systém velmi rád a rád ho využívám, ale vzhledem ke všem situacím (konec podpory), málo novinek na obzoru a tato naprostá ignorace pro uživatele a rušení aplikací je do nebe volající. Jen pro upřesnění zmíním pokud jste Swype neznali tak se jednalo o intuitivní aplikaci pro psaní pouhým tahem prstu po displeji, velmi povedené. Jediný existující update je pro Android, že by sama Nokia nabízela vyměnit telefon??? Jsem velmi rozhořčen! :-(
Horror88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pear2 26. 11. 2012 12:30

Odinštaluj betu z telefónu a stiahni si normálny Swype z obchodu a mal by fungovať.
Nikdy nediskutuj s hlupákom. Najprv Ťa stiahne na jeho úroveň... a potom Ťa porazí svojimi skúsenosťami
Pear2
Junior

Odeslat příspěvekod kivals 26. 11. 2012 13:11

...jenže verze z obchodu je pouze v základních jazycích a cz (která v beta verzi byla plně funkční) je nejspíše v nedohlednu... :oops:
kivals
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 26. 11. 2012 15:13

Všude kolem toho články jak v časopisu Květy od zhrzené padesátnice, je to hloupé ale že symbian bude končit a jak je to s jeho podporou se ví už jak dlouho, místo nářků to chce pohledat nebo se zbavit symbianu, kdo má normální symbianovou Nokii = hack může použít fix který najde na DM ale i jinde, např. mynokia ;)
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Horror88 26. 11. 2012 17:27

To Pear2, já mluvil o verzi 2.1 a ta se v obchodě nenáchází tudíž tento postup nechci dělat.
A pro šulda: Píšeš o nářcích jak v nějakém babkovském časopise, ok možná to tak zní. Nicméně jsem chtěl jen naspat nic víc než jen skutečnost o dalším smutku na poli symbianu, která jak sám píšeš je známá již dlouhou dobu a mě také samozřejmě. Koupit si jiné zařízení samozřejmě také můžem ale o tohle fórum snad není k tomu aby jsme problémy řešily zakoupením jiného výrobku? (škoda chtělo by to nějakého sarkastického smajlíka). A řešení z DM je také možné, já jsme chtěl jen uvést že další z fajn aplikací normláním způsobem nefunguje a je jich dost. Přeji hezký den :-)
Horror88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kivals 26. 11. 2012 18:11

Huráááá, vše je vyřešeno Swype opět fachčí: ****
Jen odkaz na jazyky obsahuje ty starší a nefunkční, ty je nutné stáhnout z : http://betalabs.nokia.com/trials/swype- ... stallation
:tleskani
Naposledy upravil Kniter dne 26. 11. 2012 21:41, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraneny odkaz na warez stranku
kivals
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 26. 11. 2012 18:40

Máš tam za to srdíčko :-)
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod serif111 26. 11. 2012 23:27

Chyba.jpg
Chyba.jpg (8.66 ) Zobrazeno 2614 krát
Tak som preinštaloval a pri pokuse nahrať slovenský slovník mi to končí nasledovnou chybou (viď obrázok). Vie niekto poradiť ako ďalej?
serif111
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elastopete 30. 11. 2012 16:45

Dolík se ptal jak odstranit FB status z kontaktů, ví někdo jak na to? Opravdu mně dere když chci v autě na HF někomu volat a začne se otevírat aplikace socky na síti, je to až nebezpečný potom se trefovat a zavírat FB....
A jak zakázat aby se to aktualizovalo?, to, aby mi to nekopírovalo lidi z FB už jsem vzdal.. Díky, Elasto
elastopete
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod perfis 3. 12. 2012 18:58

Podle mě pouze odinstalací app Sociální sítě.
Ale jinak doporučuju vytáčet kontakty přes sluchátko+naťukat prvních pár písmen. Funguje rychle a spolehlivě. Od doby, kdy Nokia zařízla hlasové vytáčení je to poslední záchrana.
perfis
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků