Sony Xperia S - HD displej, dualcore

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod portapro 19. 8. 2012 21:04

No jestli si to vemou pod křídla a budou tomu vydávat aktualizace, tak bych si ho možná i znov koupil
portapro
Junior

Odeslat příspěvekod nxau 30. 8. 2012 15:54

Ahoj všichni, obracím se na Vás, majitele Ska, o prosbu:
Chystám se na dovolenou mimo Evropu a mám trošku problém s nastavením tohoto telefonu ohledně stahování a vůbec přístupu telefonu na net. Prostě, chtěl bych telefon nastavit tak, aby on sám a případně i já se připojoval k netu pouze, pokud bude dostupnost sítě wi-fi. Při procházení telefonu nastavením internetu si moc nejsem jistý, jestli mám vše nastaveno tak, jak bych si představoval výše. Nerad bych přijel zpátky a našel ve schránce od OPa závratnou sumu na složence:-(
Díky všem za odpovědi a cenné zkušenosti.
Siemens C10 -> Alcatel OTCdb -> Sony J5 -> Nokia 3510i -> Siemens M65 -> Samsung E720 -> SE W850i -> SE Vivaz Moon Silver -> Sony Xperia S
nxau
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 8. 2012 16:00

Pokud vypneš mobilní připojení, tak se připojovat nebude. Já jezdím do zahraničí skoro každý druhý den a neplatím nic. Nech jen zaplou wifi a vypni mobilní přenosy a šmitec.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 1. 9. 2012 19:38

presne tak, ked vypnes mobilne prenosy nič ti nikto nezaučtuje :-)

Ono existuje na vypnutie/zapnutie mobilných dát aj widget "prenos udajov",možeš si ho dat na plochu. A v lavom hornom rohu potom uvidíš ikonku vypnutých dát. Keď ich máš zapnuté,ikonka tam nie je.
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hospodsky 3. 9. 2012 09:26

Zdravým všechny plánuju si pořídit nový mobil a docela se mě zamlouvá SONY XPERIA S.
Jenom když jsem si čet nějaké recenze tak jsem si začal říkat abych neudělal chybu.
Proto bych mněl pár otázek.

1. Problém s displejem ( žluté fleky ) :shock: nevíte někdo zda to SONY už vyřešila?
2. Výhoda či nevýhoda že je baterka součástí telefonu a nelze jí vyndat?
3. Našel jsem ho i kolem 9 000,- +/- 500 ale s Androidem 2.3.7. půjdou i tyto modely přehrát na 4.
4. Beru spíš kako třešinku na dortu ale nemohu nikde nalézt info o té PLAYSTATION Certifikaci a moc tomu nerozumím? ( to ho mohu použít i místo PS 3 například a kde jsou k vědění hry které jsou už dostupné )
5. Prý má kovové tělo mám to chápat že něco vydrží nebo je to spíš křehotinka?

Zbytek vypadá ze to bude super našĺáplý dělo ale pokud máte nějaké další info na co si dát bacha tak si rád počtu.
Hospodsky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D3VL3R 3. 9. 2012 12:49

1. Žádné oficiální vyjádření, pokud se stane, řešeno reklamací
2. Kolikrát jsi vyndal baterii? Spíše plus...
3. Ano
4. Můžeš hrát PSone hry, viz. Xperia Play
5. Kovové tělo má pouze Xperia P

Teď není správná doba pro koupi XS, Sony může představit jiný našlapaný telefon nebo může rázově klesnout cena
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheRendy 3. 9. 2012 18:00

Ještě doplním k 5. bodu - kovové tělo sice nemá, ale podle všeho má kovové šasi.
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod 9misak9 5. 9. 2012 21:06

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kdy vyjde nebo jestli už vyšla ta aktualizace na Android 4. Každý tvrdí něco jiného a vůbec se v tom nevyznám. A adminů jsem se chtěl zeptat, jestli přidají i video (recenzi) s tou novou aktualizací Android 4. Zajímalo by mě jestli se to opravdu vylepšilo nebo jestli to má nějaké mouchy. Děkuji předem.
9misak9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 9. 2012 06:18

Stačí číst. Vyšla.
Administrátor se stará o fórum. Napiš redakci mobilmanie.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 9misak9 6. 9. 2012 09:07

Aha...dekuju. No ale ja prave nenasel kde se da psat do redakce.
9misak9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 9. 2012 09:12

To je těžké, když nemáš snahu hledat. Mě to trvalo minutu..
Můžeš se podívat do kteréhokoli článku na mobilmanii, napsat do komentářů, nebo na facebooku, nebo přímo autorům článků a recenzí.
Např.: http://www.mobilmania.cz/autori/sc-44/d ... author=299
http://www.mobilmania.cz/autori/sc-44/d ... author=122

Tady máš recenzi, můžeš napsat do komentářů, nebo opět autorovi
http://www.mobilmania.cz/clanky/sony-xp ... fault.aspx
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepino34 3. 10. 2012 14:53

Jak nastavím, aby se telefon nepřipojoval k počítači jako disk? Potřebuji to k programu MyPhoneExplorer, záloha sms, kontakty jsem vyřešil Exchangem.
pepino34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 10. 2012 00:23

Mno, tak jsem tento mobil dnes koupil a po pár hodinách jsem ho zase vrátil. Měl jsem ho za velmi dobrou cenu, ale opravdu tohle Sony prodává za cca 10 000,- ? Kvalita zpracování je naprosto směšná. Zadní kryt a hlavně vrzající brada není zrovna dobrá vizitka. Ségra koupila minulý týden Xperii P a ta mi přišla mnohem lepší, i když tam to taky Sony zabilo baterií a pamětí. Počkám na Xperii V a pokud to nebude ono, nevím, co koupím... :-)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S0T0 11. 11. 2012 11:15

jen menší dotaz k sms...umožňuje xperia S aby při psaní byly zobrazeny háčky, čárky a před odesláním je ořezala aby se nezkrátila sms? zatím to mám zapnuté tak, že píšu bez háčků,čárek, ale nedává to "nápovědu" na celá slova...
Lenovo T420 + 16GB RAM +mSATA SSD, Huawei G6
S0T0
Junior

Odeslat příspěvekod handal01 26. 11. 2012 16:10

Zdravim.potřeboji vědět jak propojit xperii s přez usb v autě.
handal01
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků