Samsung S5620 Monte - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Emer 4. 7. 2012 22:04

Ahoj mam samsung monte a mam jeden problem. nainstaloval sem si spoustu her do mobilu a kdyz chci nejakou odstranit tak to nejde. normalne kliknu na tlacitko odstranit a mobil se restartuje (to samy platy i kdyz ji chci prejmenovat) mohl byste mi prosim nekdo poradit co stim je a jak je odstranit diky moc Dominik
Emer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubacerny445 30. 10. 2012 22:32

Dobrý den mam tento mobil a chtel jsem si nainstalovat do nej android podle navodu na youtube ale nak to nedopadlo a ted kdyz zapnu mobil najede logo android a nic jak dal. da se nejak vratit puvodni software. diky
Naposledy upravil Fíla dne 31. 10. 2012 04:59, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvek bude příště odstraněn, budeš-li opět líný hledat stávající diskuzi
kubacerny445
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JiMik72 18. 12. 2012 13:23

Ahoj,
Samsung GT-S5620 se při startu "kousne" na obrazovce s nápisem SAMSUNG mobile a nic dalšího nenaběhne a ani nejde vypnout, musí se vyndat baterka. Co se s tím dá dělat?
Díky za pomoc!
JiMik72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuza25 29. 1. 2013 21:25

ahoj.....když jsem přeinstalovával svuj firmware tak jsem omylem schodil telefon ze stolu a on se odpojil od kabelu. Ted nejde zapnout po připojení nereaguje..nic…půj­de to nějak zachranit? díky za odpověď
kuza25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adamacher 5. 2. 2013 21:47

Prosím vás o radu . Ak sa to uz niekto pytal tak prepacte ale dneska som sa hral s mobilom a daval som to adminske menu do ktoreho sa dostavate cez klavesnicu nejako tak ze *57965* mriezka ja neviem a dal som tam nieco s restartom mobilu a restartlo mi ho a ked ho pustimtak mi tam napise : UPLOAD data to pc. Aj som ho skusal pripojit do pc ale neriaguje . Ked mi to napise tak ho nemozem ani vypnut musim vybrat baterku a stale mi to pise prosim vas poradte mi :((
adamacher
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Multi2000 18. 3. 2013 11:57

Jaroh můžete napsat co zjistili v servisu a kolik stála oprava? Mám na mobilu úplně to samé.

EDIT: Na telefonu se zobrazil symbol telefonu se šipkou směřující do zobrazeného telefonu. S mobilem nešlo týden nic dělat, na žádné tlačítka nereagoval. Chvílemi byl úplně mrtvej. Zkoušel jsem vyndat beterii, paměťovou kartu , simku a stále nic nebo jen symbol telefonu se šipkou. Dnes jsem opět zkusil vyndat simkartu a najednou telefon normálně funguje.
Telefon zn. Samsung jsme měli v rodině poprvé. Měl ho syn a v dvouleté záruce, byl 3x v servisu na záruční opravě. Nyní to bylo po čtvrté. Už jsem ho chtěl vyhodit, ale jak se ukázalo, dobře jsem udělal, že jsem týden počkal.
Naposledy upravil Fíla dne 18. 3. 2013 12:23, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Multi2000
Junior

Odeslat příspěvekod Evandro 29. 5. 2013 15:12

Ahoj, Monte mám 3 roky a zhruba tak posledního půlroku mě trápí jeden problém. Z ničeho nic se telefon restartuje a nechce načíst SIM. Opakovaná vypnutí/zapnutí nepomáhají, stále SIM nenačte. Pomůže třeba až dát tomu hodinu pokoj a pak se načte, když mám štěstí. Dřív se mi to stávalo, když jsem měl telefon v kapse, tak jsem to ještě toleroval a říkal si, že se to je třeba tím, že se tam zapotí nebo něco podobného, ale poslední dobou se mi to stává i když mám telefon v naprostém klidu položený na stole. Dnes se mi to stalo při nabíjení. Zkusím SIM i v jiném telefonu, ale soudím, že v samotné SIM problém nebude. Má někdo podobný problém? Případně je to nějak řešitelné, aby případná oprava nebyla dražší než nový telefon? Díky.
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod puketos 3. 9. 2013 22:23

Zdravím. Nedávno mi spadol telefón a odvtedy je displej čierny nič na ňom nevidno. Ale telefon je funkčný ! Keď ho zapnem tak sa dá prijať hovor. Na SIM-ke som vypol PIN takže nemusim ho zadavať , ani by som to nevedel na čiarnom displeji :-D Dokonca aj telefon reaguje na dotyky na obrazovke, zavybruje. Je možné nejako v takomto stave telefónu z neho vytiahnuť data? Hlavne kontakty a fotky. Skúśal som Kies ale nechce ho pripojiť keďže neviem v telefone nič nastaviť. Dík za pomoc.
puketos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zek205 10. 9. 2013 16:22

Jestli se te mobil pta, tak se zkus trefit do toho pripojeni pres kies :)
Jen si uz nejsem jisty, jestli posledni verze toho priserneho programu umi stahovat kontakty. Muzes zkusit jine programy. Teba Mobiledit
Přílohy
kies.jpg
Nokia Lumia 1020 WP8.1 + Nokia Lumia 620 WP8.1/W10M + Nokia Lumia 820 WP8.1 + Samsung Monte + SE Xperia E15i Android 2.3
Zek205
Junior

Odeslat příspěvekod erik58 20. 10. 2013 09:57

potřebuji poradit když spustím foták v mobilu samsung monte tak ten foťák se sekne a je tam jen černá tma a její funkce ale foťák teda nefunguje nevím jestli toje softwarem potřebuji poradit.
erik58
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků