T-Mobile vám u Twistu zruší účtování po 1 kB

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 9. 2012 21:23

A na speciálních tarifech třeba pro M2M. U T-Mobile teď také u nového datového tarifu Twist On-line.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 23. 9. 2012 21:38

No jo, "specializované"....
Vodafone to má na normální předplacence...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dušan2 26. 9. 2012 19:29

No jo , volal jsem na operátora a už mě také nejde po Kb , jedině si pak zaplatit 39 kč týden, to je asi nejlevnější u T-Motilu. Zatím je to zadara za dobíjení. Možná aktivací tohoto balíčku za dobití jsem si zrušil účtování po Kb.
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod Ghormoon 1. 10. 2012 10:41

Nevim, jestli zakladat novy thread, ale radsi to hodim sem.

Davejte si pozor na MMS. za PRICHOZI MMS vam stahnou 24kc za net! Vcera mi prisla mms, at si nastavim mms a net (dal jsem, ze ted ne) a hned mi to za ni stahlo 24kc, byl jsem u toho, ani ja, nai zadna apliakce neotevrela GPRS/3G, ve statistikach mam 263kb dat, ktere nikam (zadne aplikaci) nepatri. Predpokladam, ze jde o tu MMS.

Prijde vam normalni (a legalni) uctovat prichozi MMS jako pripojeni k netu?

Volal jsem na infolinku, kde mi rekli, ze mam zavolat rano, ze si vyzadaji presne vypisu z CTU, co to odkud stahlo a vyresime to.
Rano mi rekli, ze mi 21:11 stahli 24kc a vic mi nereknou. Kdyz jsem se slecny ptal na ID hovoru nebo jmeno, tak me odbyla s tim, ze nema povinnost mi ho opakovat. Tomu rikam slusne jednani se zakaznikem ...

Mam prejit k O2, nebo VF? :)
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 10. 2012 10:50

Tohle spíš bude problém telefonu, nemáš náhodou mobil s Androidem?
U těch je problém s fungováním MMS při nepoužívání Internetu v mobilu.
U jiného operátora to nejspíš bude stejné.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ghormoon 1. 10. 2012 11:05

sou tam WM, kazdopadne zadny jiny operator mi nikdy takhle prachy nestahnul a to to pda pouzivam i v zahranici (dokonce i s touhle sim, ted to udelalo poprvy)
kazdopadne na net jako takovej se nepripojovalo nic, jediny datovy tok byla samotna mms ... takze mi jejich tvrzeni "prijem MMS: zdarma" v ceniku neprijde zrovna presne ;)
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 1. 10. 2012 12:06

Dušan2 píše:No jo , volal jsem na operátora a už mě také nejde po Kb , jedině si pak zaplatit 39 kč týden, to je asi nejlevnější u T-Motilu. Zatím je to zadara za dobíjení. Možná aktivací tohoto balíčku za dobití jsem si zrušil účtování po Kb.

Mi zatím účtování po 1 kB na Twistu funguje. A to mi nedávno skončil ten balíček net zdarma za dobití. Takže tím to asi nebude.
ilja2001
Junior

Odeslat příspěvekod Dušan2 3. 10. 2012 19:06

No já si pak budu muset aktivovat asi ten net na týden za 39 Kč _ 40 mb, nebo 139 kč - 100 mb na měsíc. Ale doufám že to za dobíjení zdarma bude ještě dlouho. :-)
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2012 23:35

Ghormoon: Já teda neznám přesně princip přijímání MMS a až na pár případů v minulosti je vůbec nevyužívám, ale: Když jsem byl u T-Mobilu (s Twistem), tak mi příchozí MMS taky sežrala peníze za přenesená data (tehdy 0,06 Kč/kB). A stejně jako vy jsem se podivoval nad tvrzením, že "přijatá MMS je zdarma".
anonymni

Odeslat příspěvekod dj.kure 10. 10. 2012 00:49

dejvidek píše:Za 8,90Kč za den mám 133MB dat.... řeknu vám vskutku neuvěřitelné ceny....
dejv
PS. Jinak řečeno mám 4GB dat za 266Kč měsíčně....


Taky mam tuhle retenci od VDF, ale tady se resi uplne neco jineho. Tak se tim laskave prestan furt vsude vychloubat.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 13. 10. 2012 23:12

Leto: no mam jeste asi 2 dny, nez mi tu simku zrusej (holt me *****, tak sem je poslal do ...) ... net mi blokli, chtelo by to sehnat neco, co umi zadarmo poslat mms, schvalne jestli se to stahne :D tvrdej, ze prijem mms je zdarma (psal jsem jim ***** mail, na infolince sem z nich nedostal nic ...)

tak mi to rve, ze "Omlouváme se, ale není možné odeslat SMS zprávu, protože pravděpodobně nebylo uhrazeno Vaše poslední vyúčtování za služby T-Mobile." ikdyz kredit mam kladnej, mohl by nekdo, kdo ma T-Debila poslat z ty jejich brany nakej testovaci soubor? cislo dam do SZ (prevadim ho jinam, nechcu ho nechavat na netu)

Edit: tak jsem sehnal kamose, co mi to posle a opravdu mms stahnout nejde, takze prijem MMS implikuje 24KC za data, neni to na podnet CTU?

Vážený pane Nováku,

zasíláme Vám odpověď na e-mailovou zprávu ze dne 2. října 2012.

Potvrzujeme, že příjem MMS je zdarma. Účtovány jsou pouze odchozí MMS dle Vašeho tarifu. Částka 24 Kč za připojení k internetu nesouvisí s účtováním MMS.

S pozdravem a přáním příjemného dne


Martina Schubertová
Zákaznické centrum T-Mobile
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků