oficiální ROM pro ZTE Skate?

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod time4ty 3. 9. 2012 19:30

mám bootnutej telefon, ale bohužel mi odešel reprák i wifi, takže to potřebuju reklamovat. potíž je v tom, že ho mám bootlej, tudíž by mi neuznali reklamaci. mám tam nainstalovanej superuser a nejde odinstalovat, ani po spuštění továrního nastavení. nemáte někdo oficiální ROMku, abych si mohl telefon flashnout nebo nějakou radu? díky moc
time4ty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 3. 9. 2012 19:39

No, to že nefunguje wifi a reprák ještě neznamená že to je problém HW a musel bys servisovat. Jakou máš ROM? Není to nějaké experimentální s vysokou verzí androidu? Ty totiž mají občas ještě nedodělky v kernelu a proto to nemusí všechno fungovat. A odinstalováním superuseru stopy po rootu fakt neumažeš.
Z3C
Zdenecek5
Junior

Odeslat příspěvekod time4ty 3. 9. 2012 19:46

měl by tam bejt oficiální 2.3.5, ale potřeboval bych ho asi přehrát. nevim jestli nemám zkusit jinou romku, jestli to není opravdu jen softwarová závada, ale nechci to podělat ještě víc, jestli mě chápeš .. resp bych potřeboval zahladit stopy po rootu aby telefon šel reklamovat
time4ty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelych 4. 9. 2012 02:08

Nevim co jsi vsechno vyvadel, ale kdyz jsem experimentoval se svým Skatem, tak jsem ho krom jineho dostal do stavu, kdy jsem nemel MAC adresu, tudiz mi nesla wifi. Tipoval bych ze budes mit problem tam. Dokonce jsem v jednu chvili nemel ani IMEI, takze jsem se nemohl prihlasit do site. Nakonec jsem vse dal dohromady.
Osobne bych telefon rozdelal a zjistil proc nejde repracek? S reklamaci nemas moc sanci.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod time4ty 4. 9. 2012 15:35

mac adresu a všechno tohle mám, to už jsem zkoumal. zkusim jinou rom.
time4ty
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků