Mobilní internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xtonda 11. 7. 2012 12:45

Jak se tyhle karty u Vodafone chovají když je aktivuji v půlce měsíce? Vodafone obnovuje vždy k prvnímu. Takže pokud aktivuji 15. strhne se nejprve polovina měsíční částky nebo jako.

Já mám zkušenost jen s roční 600MB a tam je to řešeno nikoliv přednabitým kreditem, ale jako 100% sleva na 12 měsíců.

Teď mám podobný balíček od T-Mobile a tam je to jednodušší, měsíční obrátka je prostě v den aktivace a tak se nemusí řešit neúplné měsíce, je to daleko přehlednější a jednodušší.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod jozef226 11. 7. 2012 16:49

Zdravim, vlastním smartphone (SGS2) a chcem ho využívať naplno. Preto som sa rozhodol že u mojho operatora O2 SK si chcem aktivovať internetový báliček, samozrejme najlepšie najlacnejší :-) Za 6e mesačne je limit 500MB dát. Myslíte, že je to dostatočný objem? Väčšinou som na Wifi-ne a tento mobilny internet by som vyúžíval len na cestách a proste len tam kde nieje wifi pripojenie. Vyuzitie: email, aktualizácia počasia, sem tam facebook, icq, správy(android-reader), možno niekedy nejaké video(ale málo) a pod. Žiadne extra stahovanie hudby, sledovanie videii a pod. Proste ide mi o to či vystačím s takýmto využívaním s 500MB? Aké máte vy balíčky a koľko mesačne asi miniete MB? Ďakujem

/edit: niekedy využívam aj internetové rádio
jozef226
Junior

Odeslat příspěvekod m.man 11. 7. 2012 17:57

Tak jen pro info: v prodejně na mě koukali jak na přízrak. Nemít vytisknutou nabídku ze stránek VF, tak mi neuvěřili.
Čili jde to objednat opravdu jen přes eshop. Takže jsem nakonec objednal a uvidíme kdy to dorazí...

V jejich intranetové nabídce měli jen nějaké dva jiné tarify za úplně jiné peníze.
m.man
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 12. 7. 2012 15:04

xtonda píše:Jak se tyhle karty u Vodafone chovají když je aktivuji v půlce měsíce? Vodafone obnovuje vždy k prvnímu. Takže pokud aktivuji 15. strhne se nejprve polovina měsíční částky nebo jako.

Zdravíme, při aktivaci v průběhu měsíce vám strhneme z kreditu poměrnou část měsíční ceny balíčku. Datový limit máte k dispozici celý.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.man 15. 7. 2012 22:22

Tak nakonec to dobře dopadlo, v pátek v poledne volal pošťák, že pro mě má balíček od Vodafonu :)
Už druhý den vesele internetim, takže tímto děkuji za dobrý tip pánové!
m.man
Junior

Odeslat příspěvekod milda.820 29. 7. 2012 07:34

Já mám mobilní internet od O2, ale zprostředkuje ho někdo jiný, takže za internet O2 Standard platím 299,- Kč FUP 2Gb (u O2 se platí 500,-Kč) a neomezený stojí u mého zprostřetkovatele 750,- FUP není (u O2 tento internet nemají, ale za tuto cenu vám dají FUP 10Gb)


Zde jsem jenom chtěl poukázat na to, jak nás O2 okrádá. ;-)
milda.820
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 29. 7. 2012 08:35

I ten neomezený internet u O2 je, za 1000 korun....
Za ty ceny, co ho máš, se dá předplatit cca na půl roku u jednoho člověka na aukru, například.... A nemusíš se starat o faktury...
A někde lze i levněji....
Tyto menší slevy poskytne ale i samo O2....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod milda.820 29. 7. 2012 09:19

Tyto slevy sice poskytne, ale chtějí aby jsi se jim upsal aspoň na rok a to bych moc nedělal, neboť s O2 jsem měl velké patálie ohledně zrušení služby.

No, když si ten internet pořídím na sim kartu, ze které volám, tak si nebudu kupovat speciální na internet, abych to furt měnil.
milda.820
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 29. 7. 2012 10:01

To ano...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pcwifi 29. 7. 2012 10:13

nekdo ma problemy s vypovedi, jinym to zas jde jak po masle...to uz tak byva. nechaval jsem nacenit u O2 tarify na par simkaret / do 10 ks / co by sly pod ICO a tam na mne vypadli ceny netu :

bez limitu 625kc, 10gb 469kc BEZ DPH.

Neboli sleva 25% proti beznym cenikum. popravde zadny vodvar...

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirasat 22. 9. 2012 07:01

Zdravím,
máte někdo zkušenosti s tímto?
http://www.axfone.cz/ceny/telekomunikac ... -internet/
Přes jakou síť jakého operárora to jede ?
Dík.
mirasat
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 22. 9. 2012 08:00

To je U:fon od Mobilkomu.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod jito 28. 9. 2012 08:00

Dobrý den.
V tomto oboru nemám žádné zkušenosti.Proto položím-pro někoho laický dotaz:
Existuje možnost SIM pouze na internet v mobilu bez ohledu na operátora,ale s možností dobíjení kreditu na data-ne vázaný paušál?
jito
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 30. 9. 2012 22:46

Ta možnost tady je. T-mobile nabízí "Předplacený internet" 0,4 Kč za MB. Snad mě tady neukamenujou, když tady hodím odkaz na leták.
Naposledy upravil Fíla dne 1. 10. 2012 14:03, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pcwifi 1. 10. 2012 12:35

Obrázek

zjevne hodne odlehcena BTS, ale staci byt dal o par ulic a uz je tezky docilit 3MBit., neco tomu 3G ( nejenom ) v brne proste furt chybi...

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků