Export symbian, import android

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomas_2002 25. 7. 2012 09:29

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jaká je podle Vás nejrychlejší cesta, jak dostat kontakty z Nokia N97 do telefonu s Androidem ( Motorola Motoluxe) ? Napadá mě synchronizce s Outlookem, ale do toho se mi tedy příliš nechce....

Díky moc za případné rady.

Tom
Tomas_2002
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 7. 2012 09:53

Osobně bych to udělal přes Outlook.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomas_2002 25. 7. 2012 10:01

Já právě nemám outlook nainstalovanej a nechce se mi ho jen kvůli téhle jedné operaci instalovat. Nějaké elegantnější řešení by nebylo ?
Tomas_2002
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dezavy 25. 7. 2012 10:35

jak píšete - udělal bych to přes outlook. Nemusíš ho kupovat, určitě ti MS umožní stáhnout nějakou trial verzi.

Další možnost je služba "záloha kontaktů" u T-Mobilu. Po přihlášení na "Můj T-Mobile", si dáš "služby" a záloha kontaktů. Nejprve zálohu nastavíš na N97 a synchronizuješ. Pak zálohu na Můj T-Mobile nastavíš na Motorolu Motoluxe a opět synchronizuješ.
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas_2002 25. 7. 2012 10:52

díky dezavy, vyzkouším to přes ten T-Mobile. To mi přijde takové nejelegantnější.
Tomas_2002
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vigilantibus 25. 7. 2012 11:37

Pokud jde jen o telefonní seznam, udělal bych to přes SIMkartu. :-)
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 7. 2012 12:00

Přes SIM kartu? Zasekl si se v roce 1998? Můžeš mi říct, jak lze přes SIM kartu přetáhnout třeba kontakt co je níže na obrázku?
dejv

Obrázek
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pota 25. 7. 2012 12:03

A co takle přeš G účet?
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 25. 7. 2012 12:22

A co treba vyexportovat na symbianu kontakty na pametovou kartu a pak to pretahnout na kartu v novem telefonu a android si to uz naimportuje
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 25. 7. 2012 16:33

cez simkartu je to najrychlejsie a najjednoduchsie. Samozrejme ak nemam doplnkove udaje a niekolko stoviek kontaktov. Ja mam 34 kontaktov a jeden jediny kontakt ma 3 cisla. To si opravim manualne. Cez moju 64kB sim sa da preniest aj nazvy kontaktov do 8 znakov(bez diakritiky) a vyse 200 kontaktov. Doplnkove cisla prida ako dalsi kontakt.

Vsetky maily a socialne siete robim cez externe aplikacie, alebo cez operu mini.
Vstavane aplikacie nemam rad.


skus program mobiledit

http://www.mobiledit.com/me-overview.htm
http://www.mobiledit.com/phc-overview.htm
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adanos 30. 7. 2012 11:22

Cez Google účet, na Symbiane zapnúť Mail for Exchange, cez ten zosynchronizovať kontakty do Google účtu, odtiaľ si to už Android potiahne sám.
Adanos
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků