Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mlsounek 12. 7. 2012 17:57

Nazdar lidi.Mam mensi prosbu.Vypinal jsem tel do letadla a pri zapnuti mi zmizel widget ktery zobrazoval zmeskane udalosti-sms a zmeskane hovory.V tel nikde neni a ja ho nemuzu nikde najit.Byla to super vec ktera mi hodne chybi.Prosim poradte mi jak ho ziskam zpet :) Dekuji
mlsounek
Junior

Odeslat příspěvekod pecisss 12. 7. 2012 20:09

posledni dobou se mi stava pri posilani smsek ze se neodeslou a cekaji jako neodeslane
je to chyba mobilu nebo Tmobilu??

ps:je to skoro kazda desata smska
Philips savvy >ericsson t10 > n 3210 > n5110 > n8210 > n6230i > N95 > N8 blue > S4
pecisss
Junior

Odeslat příspěvekod Dušan2 12. 7. 2012 20:16

Jak je to u tohoto telefonu, přemýšlím jestli koupit SE xperia neo, a nebo Nokia n8. Na nokie už jsem zvyklej, ale nevím jak je to třeba do budoucna s aktualizací map které dává nokia zdarma, když symbian už asi bude končit ( teda co jsem slyšel). Telefon kupuji na několik let a mám strach z těch aktualizací mapových podkladů, a za nějaké 3 roky už asi na symbian jinou navigaci neseženu ?

Edit: Je u této nokie nějak vydět zmeškaný hovor či sms bez rozsvěcení displeje?
Naposledy upravil Dušan2 dne 12. 7. 2012 20:23, celkově upraveno 2
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 7. 2012 20:22

Mapove podklady budou vydavany dozivotne,ikdyz Symbian skonci +jsou porad ve stejnem formatu na jakoukoliv platformu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan2 12. 7. 2012 20:29

A jak je to s displejem u n8 ? Stačí lehce jako třeba u Sonyericssonu? nebo se musí víc tlačit?
Jediná škoda že na symbian se toho moc nesežene, ale hlavně když ty mapy.
Ještě jsem zvyklej u N95 že ta navigace je pomalejší než naběhne a než něco vypočítá, je to u N8 rychlejší?
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 12. 7. 2012 20:31

Tlačit můžeš, ale stačí jen hladit :-)
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan2 12. 7. 2012 20:43

Tak myslíte že když to nemám na hry, ale spíš potřebuji navigaci, foťák, a z aplikací něco málo(prostě není tak na hraní), tak je lepší N8 než SE Neo ?
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod clemenza79 12. 7. 2012 20:48

pecisss píše:posledni dobou se mi stava pri posilani smsek ze se neodeslou a cekaji jako neodeslane
je to chyba mobilu nebo Tmobilu??

ps:je to skoro kazda desata smska


mně se to taky stává a taky T-mobile, nicméně netuším čím to je, připisuju to spíš nedávnému upgradu sociálních sítí
3210, 3310, 6100, 6230i, E51, N8, Lumia 1020, Lumia 930
Nexus 7, iPad mini 4
HP Envy x360
clemenza79
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 12. 7. 2012 21:08

Dušan: Zmeškaný hovor a SMS signalizuje ikonka pod hodinami, které svítí pořád, pokud to nezrušíš a také si můžeš nastavit blikání tlačítka menu.
Na focení je N8 jednoznačně lepší a navigaci si už nemusíš kupovat a máš zdarma podklady celého světa. Problém je u N8 hlavně v aplikacích, spousta vývojářů se na Symbian už vykašlala.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan2 12. 7. 2012 21:21

Tak že u mně favorit N8, hry hraju max karty a z aplikací jen nějakej slovník, a něco málo, co mám už na N95. A dá ne do 6000, ještě zkusím V Náchodě v obchodě, jinak něktarý z těchto obchodů:
http://www.allmobil.cz/nokia_n8_00_dark_grey-monon8

http://www.mobil-ok.cz/nokia/146-nokia- ... grey-.html

http://www.city-mobil.cz/nokia-n8-00-dark-grey.html

Edit: Teď jsem zkoušel u dcery C5 03 a docela se musí na displej tlačit, tak doufám že u N8 je to lepší???
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 7. 2012 05:08

C5-03 má odborový displej, N8 kapacitní.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlsounek 13. 7. 2012 09:06

K tomu memu dotazu nikdo nic? :(
mlsounek
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bolt 13. 7. 2012 18:21

Mám problém s SMS.
Před nějakou dobou se mi přestala zobrazovat ve zprávách v konverzaci u kontaktu, jak ikonka (fotka daného člověka) tak i jméno, pod kterým ho mám uloženého. Je tam prostě jen telefonní číslo, když si dám ovšem zobrazit ve zprávách složky, tzn. klasicky odeslané, přijaté atd. tak kontakt je normálně pod jménem. Dělá to prostě jen v případě konverzace, což je divné, nevíte někdo, čím by to mohlo být? Poprvé pomohl restart, ale teď nezabírá ani to, smazal jsem i nějaké SMS, zda to není pamětí, ale pořád stejné.

A druhá věc, někdy se mi stane že zpráva místo odeslání přesune automaticky do zpráv k odeslání a neodešle. Tam by mohl být problém kde?
Nyní: Sony Xperia T White (Android 4.1.2 Jelly Bean) + 16GB microSDHC Kingston + Headset Sony SBH50 + Bugatti Cross leather case

Dříve: Nokia N8-00 Blue - Nokia N81 - Samsung E330 Black - Nokia 3510i - Nokia 3330 - Nokia 5110
Mr.Bolt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 13. 7. 2012 20:10

mlsounek píše:Nazdar lidi.Mam mensi prosbu.Vypinal jsem tel do letadla a pri zapnuti mi zmizel widget ktery zobrazoval zmeskane udalosti-sms a zmeskane hovory.V tel nikde neni a ja ho nemuzu nikde najit.Byla to super vec ktera mi hodne chybi.Prosim poradte mi jak ho ziskam zpet :) Dekuji


Co máš za OS? Symbian 3,Anna nebo Belle? Belle tento widget prostě neobsahuje, u Anny si už nejsem jistý. Stala se mi obdobná situace s Mapami, v jedné verzi obsahoaly widget " V okolí" (nepamatuji se přesně jak se jmenoval) a po instalaci nové verze, která tento widget již neobsahovala, mi na výchozím dipleji přesto tento zůstal až do prvního vyp/zap founu :oops:
Možná toto není tvůj případ, jisté je jen to, že Belle v originále (nejen)tebou oblíbený widget neobsahuje.
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel (novy) 14. 7. 2012 08:06

Mr.Bolt píše:Mám problém s SMS.
Před nějakou dobou se mi přestala zobrazovat ve zprávách v konverzaci u kontaktu, jak ikonka (fotka daného člověka) tak i jméno, pod kterým ho mám uloženého. Je tam prostě jen telefonní číslo, když si dám ovšem zobrazit ve zprávách složky, tzn. klasicky odeslané, přijaté atd. tak kontakt je normálně pod jménem. Dělá to prostě jen v případě konverzace, což je divné, nevíte někdo, čím by to mohlo být? Poprvé pomohl restart, ale teď nezabírá ani to, smazal jsem i nějaké SMS, zda to není pamětí, ale pořád stejné.

A druhá věc, někdy se mi stane že zpráva místo odeslání přesune automaticky do zpráv k odeslání a neodešle. Tam by mohl být problém kde?


Čau, tento dotaz jsem měl několik stránek zpět, ale nikdo mi neodpověděl, stalo se mně to samé a pomohlo pouhé vypnutí a zapnutí telefonu.
Marcel (novy)
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků