iPhone 4S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zplzne10 10. 6. 2012 15:06

pota píše:Netuším. Já mám problém s JB 5.1.1- udělal jsem zálohu, ovšem do iTunes, bez nějakých přidaných písniček apod, prostě nahodil do nového ntb iTunes a udělal zálohu. Dále jsem smazal iP, udělal JB a nahrál zálohu zpět. V telefonu ovšem nic není kromě fotek a kontaktů. Vše ostatní je někde...v loji.


tak to mně se při přechodu z jb 5.0.1 na 5.1.1 zpět nahrálo úplně vše vč. nastavení sbsettings, ifake carrier a všech doplnku ze cydie...

nevíte jak si přeházet ikony na lište u sbsettings 5.2.2?? u předchozí verze mi to šlo v poho, ale tady ne a ne..........
zplzne10
Junior

Odeslat příspěvekod pota 10. 6. 2012 15:08

Bylo to tím, že jsem to dělal v čistém iTunes bez přidaných věcí do knihoven.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flshman 10. 6. 2012 15:38

Taky se bojím,že mě nebude 16Gb stačit :-))

EDIT:Jakou Ty máš barvu?Nevím či si mám vzít white nebo black.Black sem v kšeftu viděl a je krásná,white sem neviděl,ale z fotek se mě líbí spíš black.
Cowon J3 + BRAINWAVZ Alpha Pro
Fiio E17 Alpen + Shure SRH440
Apple iPad Air + Cowon SP2
flshman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 10. 6. 2012 16:37

Já mám black and white :D. Šel bych do white, je mnohem hezčí a elegantnější. Jo a taky to nemá každej.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flshman 10. 6. 2012 18:40

Dík,vezmu teda asi white.
Jo ještě,jak to je s pdf soubory?Natáhne mě je to iphonu normálně itunes?
Cowon J3 + BRAINWAVZ Alpha Pro
Fiio E17 Alpen + Shure SRH440
Apple iPad Air + Cowon SP2
flshman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kadliwt 10. 6. 2012 18:47

flshman: dostupnejch je 13,6 gb a par stovek este zabere system, takze u cistyho novyho iphonu budes mit neco nad 13gb volnejch... barvu si musis rozpdnout sam
pdfka taham do itunes a pak synchronizuju v ibooks... pripadne adobe reader na otvirani priloh z mailu a tak...
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod flshman 10. 6. 2012 18:53

OK,takze vsechno (videa,pdfka,doc. atd...) tam nasynchronizuju přes itunes a ten program,kterej to umí si to už v iphonu najde.
Cowon J3 + BRAINWAVZ Alpha Pro
Fiio E17 Alpen + Shure SRH440
Apple iPad Air + Cowon SP2
flshman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 10. 6. 2012 19:12

Nene, v iTunes si otevřeš "složku" aplikace, vybereš si např. Dixv přehrávač a do jeho souborů nahraješ avi/divx film. Tak je to v podstatě se vším, co iPhone standartně nepřehraje a je na to appka.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrsairus 10. 6. 2012 19:52

neviete niekto tu aplikaciu ktora zobrazi poznamky na zamknutej ploche ? ( samozrejme JB )
mrsairus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pota 11. 6. 2012 19:10

Zajímalo by mne, proč nám to tu vše smazali...

-- 13. 6. 2012 17:19 --

Tak co, kdo vyzkouší nahodit iOS 6? Já už si to stáhl a zrovna instaluji :).
Zde si dovolím zkopírovat jednoduchý návod:
Musíte mít nejnovější iTunes, stáhnete si iOS6 firmware pro vaše zařízení. Pak jen připojíte k iTunes, držíte SHIFT a kliknete na "Ověřit aktualizace", pak vyberete soubor firmwaru a měl se vám nainstalovat iOS6.

Tady je pak zdroj, ze kterého jsem čerpal a je tam možnost stáhnout iOS6 FW.
http://www.ios5jailbreak.org/install-io ... ation.html

Zatím se první pokus nepovedl, zkouším dál, prý se to jednomu člověku na 3. povedlo :)
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 13. 6. 2012 20:50

Zdravim,

chci se zeptat jak to funguje se stahovanim napr. obrazku v int. prohlizeci a jak to funguje v mailu? Jsou tam omezeni nebo stahnu cokoli? :-)

A druha vec... Vyberu v telefonu napr fotku. Mam moznost ji sdilet pres whatsapp, talk, gmail, fb chat atd. ? S timhle na androidu neni problem. Jak je to v iOS?

Diky za odpoved :-)
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 6. 2012 21:35

1. Obrázky se dají stáhnout normálně do obrázků do telefonu a pak dostat do kompu přes kabel. Přílohy jdou stáhnout jen pokud je podporuje externí aplikace - třeba DOCX otvírat umí například Pages a tam to jde i uložit a přes komp a iTunes zase dostat do kompu. Cokoliv ne, musí to vždycky podporovat externí aplikace a musí taky umět když chceš do kompu - aby uměla i právě tu synchronizaci s iTunes.

2. Nikoliv. Fotku musíš sdílet tak, že třeba otevřeš WhatsApp a v něm dáš odeslat fotku a tam procházíš fotky adresář s nimi. Pokud otevřeš v obrázkách fotku, můžeš ji sdílet jen tam kde je to předdefinované v OS - Twitter, Mail a tak.

2 pota: Musíš mít aktivní UDID jako developerské - pak to bude fungovat. Třeba zde lze koupit aktivaci pokud nejsi iOS Developer > http://ios6beta.com/
anonymni

Odeslat příspěvekod pota 14. 6. 2012 06:30

Právě, že s tímto návodem dev účet mít nemusíš. Jen je problé u 4/4S, že se to né vždy povede. Mě se nepodařilo a už jedu zpět na 5.1.1 a jb.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 14. 6. 2012 07:49

Skijumper: díky za podrobnou odpověď. Koukám, že pokud se pro iPhone rozhodnu, nebude to s ním jednoduchý vztah :D ještě jednou díky!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zplzne10 14. 6. 2012 09:23

Chlapi nevíte o nejaké app která by na zamčené obrazovce ukazovala záznamy z kalendáře na cely den, které by postupne mizely podle času na který jsou poznamenány a třeba i poznamky nebo upominky??

Jb mám, hlavně aby se to netriskalo s notif centrem. Díky
zplzne10
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků