Samsung S5830 Galaxy Ace - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ingbrzy 12. 5. 2012 03:41

MakcuPikcu píše:ingbrzy :arrow: cauko.Cital som tuto temu od zaciatku az po tvoj prispevok,ze si poriesil fon aby sa samovolne nevypinal.Ale uz sa mi nechcelo citat dalej,tak by som sa ta chcel opitat,ci si to vyriesil.A ci bude trpiet tymto neduhom aj fungel novy fon teraz kupeny z obchodu.Chcem ho pre staru.Dik.

Ano v najnovsom fw pre slovensko XWKT7 je to uz opravene a slape paradne... :-) tak ak ho bude uz mat aj novy telefon, nemal by byt problem....
________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tripx 12. 5. 2012 13:46

kluci ja uz sem fakt zoufalej
stahnul sem posledni slovenskou verzi 2.3.6 udelal wipe vseho a pres odin sem fleshnul firmware. Udelal sem root , aktualizoval sem super usera a potom sem instaloval cwm 4.0.0.9. V PC sem naformatoval kartu v programu MiniTool Partition Wizard Home Edition na fat32 a ext4 (kartu mam 8 gb rozdelenou skoro na polovinu) potom sem pres cwm nainstaloval ze zipu script stazeny z XDA - Darktremor Apps2SD 2.7.5.3 Beta 04 a stahnul gui z marketu. Pote jsem zpustil apps2sd a on mi pise ze 1. nemam root telefonu 2.ze nemam instalovan script 3.ze nemam ext partysnu.

opravdu sem zoufalej neb mam spustu aplikaci a nevejdou se mi do telefonu ... co sem udelal spatne prosim poradte sem opravdu zoufalej .. delam se stim uz 6 hodin a nedarise :( diky vsem za pomoc

ps: chtel sem si neco precist na xda ale anglicky neumim a prekladac to preklada tak ze tomu nerozumim :roll:

prosim byl by nekdo ochotny prelozit to do cestiny/slovenciny ?
Kód: Vybrat vše
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7021325&postcount=2
tripx
Junior

Odeslat příspěvekod laribar 12. 5. 2012 15:56

tripx: Apps2SD nefunguje na stock ROMkách pokud se nepletu. K využití bude třeba nějaká custom ROM s podporou Apps2SD.
laribar
Junior

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 12. 5. 2012 16:12

ingbrzy :arrow: len ked si fon objednam z netu,tak si velmi nemam ako dat pozor na ten fw.Ale ak pises ze nove by to mali mat uz osetrene,tak ok.Dakujem za odpoved.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ingbrzy 12. 5. 2012 17:01

@tripx

hned prva veta
http://www.ingbrzy.eu/android/galaxy-ac ... or-app2sd/
Ak máte custom ROM ktorá obsahuje APP2SD script...
________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bundi20 12. 5. 2012 19:25

@tripx
Vyskusaj apku Link2SD, vie presuvat cele aplikacie priamo na tu tvoju ext4 particiu
Samsung Galaxy Ace
Android 2.3.5. - custom rom TheMyth KS2
bundi20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hovnik 15. 5. 2012 20:33

Chlapi, v kontaktoch mam tri skupiny - kolegovia, priatelia, rodina - ktore maju poznamku, ze Skupina systemu Google. Za toho boha nemozem do tychto skupin zaradit moje kontakty. Ani cez mobil, ani priamo zez gmail ucet v kompe. vyskusate prosim, ci sa to u vas da, pripadne je na to nejaky figel?
Dik moc

-- 15. 5. 2012 21:35 --

A dalsia vec, funguje niekomu Samsing Dive? na webe pisu, ze tento telefon to podporuje, ale nedari sa mi to rozbehat. Vam to ide?
Přílohy
skupiny.png
skupiny.png (37.59 ) Zobrazeno 14766 krát
hovnik
Junior

Odeslat příspěvekod slava68 16. 5. 2012 09:44

@ ingbrzy
Ahoj,prosím tě na tvých stránkách radíš Faster Fix pro lepší nalezení GPS.
Zadal jsem Evropu i Německo,ale ta rylost nalezení je stejně pomalá.
Viděl jsem,že třeba po označení Německa tam skočí německá internetová adresa.Tento program teda funguje jen při zaplém internetu nebo je to jen odkaz ? Dík
slava68
Junior

Odeslat příspěvekod Vilik123 16. 5. 2012 13:31

Ahoj mate tu nekdo zkusenost s Galaxy ACE ve verzi "i" - S5830i

Z vlastni zkusenosti muzu potvrdit jeden rozdil oproti puvodni verzi. Nova verze ma maximalni rozliseni nahravaneho videa pouze 320x240. Takze polovicni nez stary ACE ktery nahrava 640x480 (pri upgrade na Andrioid 2.3). Ono to "i" neznamena improvemet ale spise idiot. Nepatrne zrychleni procesoru a Touchwiz3.0 je velka cena z snizeni kvality videa na ctvrtinu.

Nevite nekdo jestli je mozne rozbehat nahravani videa v rozliseni 640x480 i u verze S5830i?
Vilik123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ingbrzy 16. 5. 2012 14:32

slava68 píše:@ ingbrzy
Ahoj,prosím tě na tvých stránkách radíš Faster Fix pro lepší nalezení GPS.
Zadal jsem Evropu i Německo,ale ta rylost nalezení je stejně pomalá.
Viděl jsem,že třeba po označení Německa tam skočí německá internetová adresa.Tento program teda funguje jen při zaplém internetu nebo je to jen odkaz ? Dík


Ano plati to len pri zapnutom internete od operatora... vtedy sa stiahnu data o case pre aktualnu polohu a tym sa zrychli fix GPS... GPS je len o presnom case v danej polohe...
________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod calidore 16. 5. 2012 16:40

Mám dotaz. Možná se to tu už probíralo.
Funguje v režimu offline na Samsung Galaxy W (nebo obecně na Samsunzích) kterákoliv navigace. Mám teď na mysli třeba Tomtom či IGO, či některé další. Ta jejich se mi moc nezamlouvá.
Díky.
calidore
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 16. 5. 2012 17:23

Samozřejmě že ano.

Táto je dokonce zdarma: https://play.google.com/store/apps/deta ... er_history

Ale lepší jsou ty placené :
Sygic Aura 11:2:6 https://play.google.com/store/apps/deta ... mF1cmEiXQ..
CoPilot https://play.google.com/store/apps/deta ... S5mdWxsIl0.
Atd.
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 16. 5. 2012 18:59

Prosim vas viete mi nieco napisat o displeji?Teda chcel by som vediet ako je na tom v porovnani s wildfire s.Stara ma teraz wildfire s a ten ma displej katastrofalny.Neda sa na to kukat.Viem ze parametrovo su tie displeje zhodne,ale su zhodne napriklad aj s SE live W,no tam sa mi vidi na pohlad ten displej ovela ovela krajsi.Dik.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubullla 16. 5. 2012 19:08

řekl bych že Ace je na tom líp než Wild S. Sice mají podobné rozlišení, ale když si je bezmu oba do ruky a porovnávám stejnou fotku, tak se mi to více zamlouvá u Samsungu... řekl bych, že všeobecně Samsung dělá kvalitnější displeje než HTC
kubullla
Junior

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 16. 5. 2012 19:15

Dik.Tak na wildfire s sa fakt neda kukat.Kukam kukam a cumia na mna same body velke ako slonia rit.No strasny displej.Prave preto sa aj pitam,lebo ten SE co som spominal ma tiez take iste rozlisenie,ale ten displej sa mi zda jemnejsi a krajsi.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků