Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ronaldok 24. 4. 2012 18:50

EPRD: Jak ceskou nemam? Na obalu od telefonu jsou napisi cesky. Zakoupeno v alza.cz
Ronaldok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eprd 24. 4. 2012 19:06

Že je koupená v česku je jedno ale ROOM je nějaká cizí podle toho (ORS)nechce se mi hledat co to je za operátora či stát.
Jinak by bylo v závorce XEZ / O2C /VDC /TMZ

Tak jsem to našel máš Slovakia a tak musíš počkat až bude volná Slovenská , určitě to bude během pár dní když je už i volná Česká
Naposledy upravil eprd dne 24. 4. 2012 19:09, celkově upraveno 1
eprd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ronaldok 24. 4. 2012 19:08

Stahl sem I9100XWLP7_I9100XEZLP1_XEZ ale je to jen jeden soubor s koncovkou md5 ten dam do odinu kam?
Ronaldok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eprd 24. 4. 2012 19:10

Udělal jsem EDIT příspěvku nahoře si přečti.

Jestli to máš v záruce tak počkej !!!!


Dát do PDA
Naposledy upravil eprd dne 24. 4. 2012 21:28, celkově upraveno 2
eprd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ronaldok 24. 4. 2012 19:27

Nemam zaruku ale jde mi hlavne o ty data a nechci to vse znovu instalovat.
Ronaldok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx101 24. 4. 2012 19:29

můj problém vyřešen nahrál jsem si litening rom je tam sice víc csc kodů ale ani jeden z těch co mi psal mahonay.měl jsem ju dřív a dnes jsem zjistil že je i s androidem 4.0.3 a su celkem spokejenej uvídíme co dal jak bude fungovat
SGS2 jelly bean 4.1.2
vencaxxx101
Junior

Odeslat příspěvekod eprd 24. 4. 2012 19:30

Ronaldok
Tak zbytečně nespěchej - vydržel jsi dodnes vydržíš i pár dní.
Přes Kies o nic nepřijdeš.
eprd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FUNNY 24. 4. 2012 19:42

Petrasek1: zkus počkat. Mě udělalo to samé a asi po 45 minutách se to rozjelo. Můžeš si to ověřit tak, že někde v dokumentech, kde má samsung soubory,je adresář backup a v něm bude narůstat velikost nějakého dočasného souboru

-- 24. 4. 2012 21:32 --

Petrasek1: zkus počkat. Mě udělalo to samé a asi po 45 minutách se to rozjelo. Můžeš si to ověřit tak, že někde v dokumentech, kde má samsung soubory,je adresář backup a v něm bude narůstat velikost nějakého dočasného souboru

-- 24. 4. 2012 21:32 --

Petrasek1: zkus počkat. Mě udělalo to samé a asi po 45 minutách se to rozjelo. Můžeš si to ověřit tak, že někde v dokumentech, kde má samsung soubory,je adresář backup a v něm bude narůstat velikost nějakého dočasného souboru
FUNNY
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 24. 4. 2012 20:49

n900user z předešlé stránky
Bohužel přes IMAP to blbne,ani mě to nešlo,předelej to na pop3 a budeš to mít i s přílohama nebo vyzkoušet jiného email klienta z google play
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrasek1 24. 4. 2012 21:26

nestačilo by prostě se vyprdnout na to zálohování hovorů? Jen zazálohovat vše ostatní,když se to u tohohle seká? No problém je v tom,že nereaguje prakticky nic! Jen se hejbe hlodavec po monitoru,ale ať klikám jak klikám tak se nic neděje,takže se ani nekouknu nikam. Jo když jsem to nahodil znova a měl mobil pryč tak jsem tam kouknul a bylo toho tam asi 16gb. jak tak na to koukám tak aby si na to člověk vyčlenil celej den co? >:-( :lol:
petrasek1
Junior

Odeslat příspěvekod eprd 24. 4. 2012 21:33

Mě se ještě nikdy nepodařilo zazálohovat vše přes Kies vždy se to seklo nebo to trvalo i celý půlden a žádný výsledek.
Proto zálohuji co je pro mne důležité - tel. seznam , kalendář, ukoly , nastavení .
Zafajfkuj jen co potřebuješ.
Naposledy upravil eprd dne 24. 4. 2012 21:34, celkově upraveno 1
eprd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 24. 4. 2012 21:34

mahonay píše:n900user z předešlé stránky
Bohužel přes IMAP to blbne,ani mě to nešlo,předelej to na pop3 a budeš to mít i s přílohama nebo vyzkoušet jiného email klienta z google play


Já sem měl pop3 a to se zase nenacitaly všechny mejly, co přišly. Tak sem dal imap?.
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx101 25. 4. 2012 00:18

tak litening šel pryč furt zabráno 550mb ram problém při hovorech,ale csc už mám sek,nenašel jsem která je to země,ale kies nejde vůbec ale přes ota to píše že nejsou žadný aktualizace a nahrál jsem zpět origo tmobile.už do toho radši nebudu vrtat,když nečo výjde tak to kdyžtak hodím přes odin ale radši zůstanu u origo rom jsou vždy spolehliví
SGS2 jelly bean 4.1.2
vencaxxx101
Junior

Odeslat příspěvekod hlavus 25. 4. 2012 09:37

mahonay píše:hlavus
Vyskoušej přeinstalovat USB ovladače http://uploaded.to/file/xeczx9xt a po instalaci restartuj PC a můžeš i telefon.Pak spusť Kies a pokud máš vyplé USB ladění v telefonu tak připoj tel. ke Kies a pokud máš stolní PC tak kabel do zadního USB , pokud notebook tak do jiného USB,pak už by ti to mělo frčet :-))


Tak jsem vše zkusil a pořád nic, notebook mi ohlásí, že je tam chyba. A Kies tel. nenajde.
hlavus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 25. 4. 2012 10:31

A jako Mass storage se ti telefon přpojí k PC ? Dá se ti kopírovat na kartu z PC ?
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků