Samsung S5570 Galaxy Mini - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jannk 13. 3. 2012 13:38

Sybelius4: tu aplikaci od Ceske pojistovny pryc nedostanes :-)
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Sybelius4 14. 3. 2012 13:53

Díky moc za info, nicméně radost z aplikací které nejdou odinstalovat a zbytečně zabírají místo nemám.
Sybelius4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogocar 14. 3. 2012 14:23

Na odstránění potřebuješ root a potom to přez nějaký program odinataluješ.

Root:
možnost č.1 http://unlockroot.com/ podpor. tel. http://www.unlockroot.com/unlockroot.php
možnost č,2 http://sgmdroid.webnode.cz/products/roo ... 4-unroot-/
Program na odinstalaci:
https://play.google.com/store/apps/deta ... msyU0QiXQ..
nebo
https://play.google.com/store/apps/deta ... WNrdXAiXQ..
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod konhEm 27. 3. 2012 15:50

Ahoj, máme doma Samsung Galaxy Mini (S5570) od slovenského Orange-u, chcel som nastaviť službu Samsung Dive na vyhľadávanie ukradnutého telefónu (podľa ofic. návodu tu). Zaseknem sa ale už na prvom kroku, v sekcii "Kontá a synchronizácia" totiž nejde pridať konto Samsung (ako v návode), preto ani po prihlásení na Samsung Dive nie je rozpoznaný telefón a služba sa nedá nastaviť.

V našom "Mini" sa dá ku kontu Samsung prihlásiť v inej sekcii, kontkrétne "O telefóne->Aktualizávia softvéru", ale problém to nevyrieši (na stánke Samsung Dive mobil nefiguruje).

Budem vďačný za radu. Viem, že existujú iné produkty na vyhľadanie telefónu, ale ja by som chcel využívať tento. Ďakujem.
konhEm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinchylek 31. 3. 2012 16:12

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kdy má přijít na český trh Galaxy Mini 2? Díky za info! :)

a ještě bych se tedy chtěl zeptat na jednu věc - když telefon vypnu a zapnu, změní se mi celé rozložení menu. ikony se různě posunou apod., takže třeba Nastavení mám až na druhé stránce. Trochu mě to rozčiluje, když jsem zvyklý, že to má být na určitém místě... dají se ikony nějak "zamknout"? aby zůstaly porád na stejném místě?
Naposledy upravil Fíla dne 1. 4. 2012 19:34, celkově upraveno 1
Důvod: nauč se editovat příspěvky tlačítkem UPRAVIT!
Auto: Škoda Rapid SB 1.2TSI (77kW) (2014), Škoda Fabia I 1.2HTP (47kW) (2005)
Moto: Suzuki V-Strom 650 (2007)
MMania: Honor 10 Lite
Živě (PC): Acer V15 Nitro Black Edition
martinchylek
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 31. 3. 2012 17:41

To je problém všech samsungů s TW launchrem, proto použi jiný lepší z více možnostma v nastavení kde můžeš měnit i vzhled.

Napřiklad: https://play.google.com/store/apps/deta ... NoZXJleCJd
Přílohy
SC20120221-221844.png
SC20120221-221844.png (94.73 ) Zobrazeno 23152 krát
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 1. 4. 2012 00:28

martinchylek: 4377 korun Samsung galaxy mini 2 u Vodafone.
Naposledy upravil Fíla dne 1. 4. 2012 19:35, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod serif111 1. 4. 2012 08:53

Potešila by ma rada, ako a kde stiahnuť zadarmo navigáciu aj s hlasom, ktorá by fungovala aj OFFLINE. Vopred ďakujem ža užitočné rady ;-)
serif111
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 4. 2012 08:59

Na marketu, trial verzi, nebo Googlovskou navigaci (offline nevím, jestli jde) :wink:
Zbytek je placený, tak těch pár peněz zainvestuj.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinchylek 1. 4. 2012 21:15

Ten GO Launcher je super, moc díky :)
ještě bych měl teda jeden dotaz - na něco odzkoušeného, co mi ukáže zbývající kapacitu baterie (nejlépe v procentech) a můžu si to dát normálně na plochu. Nejlépe zdarma, máte něco vyzkoušeného? :)

Taky mě teda ještě napadlo, jestli existuje něco jako záznamník hovoru? Míval jsem ho v N6131 a párkrát se mi to osvědčilo (termíny apod.). Resp. jsem se dočetl, že existují, ale musíte na to mít aktivovaný hlasitý odposlech. Není i něco jiného?
Auto: Škoda Rapid SB 1.2TSI (77kW) (2014), Škoda Fabia I 1.2HTP (47kW) (2005)
Moto: Suzuki V-Strom 650 (2007)
MMania: Honor 10 Lite
Živě (PC): Acer V15 Nitro Black Edition
martinchylek
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 1. 4. 2012 21:23

Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gape 3. 4. 2012 16:34

Kolega jej má asi dva měsíce a najednou se mu začal zničehonic zapínat cca na 3 sec. třeba 3x po sobě. Úplně náhodně. Nemůžeto být něco v nastavení? Nebo je to vada? Poraďte.
gape
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod El Carlos 5. 4. 2012 00:54

Zdravím,

pořídil jsem otci tenhle telefonek ve verzi "i" se silnějším procesorem a nahrál BigLauncher, což se zatím docela osvědčuje.

Jediná věc mě zarazila a sice středové tlačítko. U přítelkyně (Galaxy S2) i bratra (Galaxy Note) funguje i pro rozsvícení displeje nebo třeba zavěšení / přijmutí hovoru.

Tady tomu tak není. Je to výsada vyšších modelů nebo toho lze nějak docílit? V nastavení jsem to opravdu nikde nenašel.
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinchylek 6. 4. 2012 17:02

Ahoj, už jsem se na to tedy jednou ptal, ale mám ještě doplňující otázky :))
Jedná se o Galaxy Mini 2, jak je možné že ho zatím prodává jen Vodafone? Ani žádné další velké obchody ho neprodávají. (Alza apod.)
A ještě by mě tedy zajímalo, jestli nevíte, v jakých barevných variantách se bude prodávat? Vodafone ho nabízí ve žluté, kterou určitě nechci, nejlépe celočerný, černošedý apod., nevíte? :)

Moc díky za odpovědi.
Auto: Škoda Rapid SB 1.2TSI (77kW) (2014), Škoda Fabia I 1.2HTP (47kW) (2005)
Moto: Suzuki V-Strom 650 (2007)
MMania: Honor 10 Lite
Živě (PC): Acer V15 Nitro Black Edition
martinchylek
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel_Kadlec 7. 4. 2012 10:17

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat mam v telefonu cca 5 tisíc zpráv potřebuji je dostat do PC zazálohovat. Pokuď možno kdyby šli otevírat v čitelném formátu.

Samsung Kies mi ale tu možnost nenabízí abych si mohl přetáhnout zprávy do PC, neznáte prosím nějaký jiný program? Důvod je jednoduchý zprávy sou pro mě docela důležité ale telefon se jaksi už chová pomalu pokuď vejdu do zpráv tak to chvilku trvá než to vlastně vůbec načte.

Poté nevím jestli zprávy se ukládají do telefonu a nebo na kartu kterou tam mám 8GB.

Díky moc
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Pavel_Kadlec
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků