Symbian Belle - obecná diskuze (oficiálně k dispozici)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod šulda 11. 2. 2012 08:10

zabazaba>> stačí otevřít oči, je tu na to sekce forum-1903/Software-amp-firmware.html jinak je všeobecně známo že když se zadá chybová hláška, přesně, do google tak se většinou najde její řešení :wink:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzik.Bares 11. 2. 2012 08:24

zdravím,
naistaloval jsem Belle a samozřejmě tam nemám češtinu, je mi jasné.... šědivka.
Je nutné servis, nebo co stím? dá se někde stáhnout čeština?
Nevíte případne kde to dělají a zda na počkání a za kolik??

Díky moc.
Honzik.Bares
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 2. 2012 11:25

Jsi slepý? Mrkni na ten oranžový rámeček nad názvem tématu :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zabazaba 11. 2. 2012 12:10

dalsi... ja to treba podle toho delal a nejde mi to,,, tak se ptam tady az tu bude nekdo kdo si to sam nacpal do c7 tak se mi prosim ozvete diky... :tleskani navod je nahore ja vim :tleskani
zabazaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 11. 2. 2012 12:33

Je jedno jestli do C7 nebo N8, či E7. Je to všeobecný a patří to sekce Software a firmware kam sem tě směroval a je tam několik vláken kde to lidi řešili, nejde o návod :idea: Když tu hlášku která odpovídá tomu že chceš měnit Product code, hodíš do google nebo do interního hledání zde na fóru jak už sem psal tak zjistíš že Product code u tvého telefonu nezměníš a je potřeba jet podle návodu nahoře kde je to taky napsáno :lol: Zatím jsi ale nepopsal co vlastně děláš :idea: Stručně, Phoenix, stáhnout FW v Navifirm nebo Phoenixu a flashnout do telefonu, to jsi dělal?
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zabazaba 11. 2. 2012 13:03

zabazaba píše:prosim radu jde nahrat do c 7 ta cestina stahl jsem Phoenix pak jsem da scan produkt no a dal uz se nikam nedostanu pak dam flashing a ted nevim jestli mam nekde hledat ten produkt code nebo co dal a kdyz to chci stahnout tools data package douwland tak me naskoci tady ta hlaska (Systém nepodporuje kódování utf8. Řádek 1, pozice 31) diky za kazdou radu

tady je ten postup co jsem delal jeste ted skusim dat starsi verzi phoenixu
zabazaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod burty s krenem 11. 2. 2012 13:21

co výdrž? Nezměnila se vám? Já si s tím nehaju a nějak jsem sotva na dní a předtím to byly skoro dva. Možná si to sedne.

A mobile documenti
nikdo nemá? Funguje rychleji než na anna ale widget vůbec neaktuálizuje. Musím hm smazat a znova přidat. Blbé
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 2. 2012 21:24

Nedaří se mi stáhnout Bell přes Pheonix. Otevřů Pheonix, dám Data Package Download, do políčka hodím PC tady z fóra a dám check availbility a vyskočí hláška, že je špatné formátování, že to neumí UTF-8. :hm Jak to s tím souvisí a co dělám blbě?
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zabazaba 11. 2. 2012 21:47

no jestli je postup v poradku nerozumim tomu proto se tady ptam a zatim nejlepsi rada ... Mrkni na ten oranžový rámeček...ma tu nekdo radu ktera by jela heslovite jako jsem to popsal sam a nebo nekdo kdo uz to tam hazel do ty c7a jestli nevite tak na to nereagujte to tu pak uz muzu radit taky :-)
zabazaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kysky 11. 2. 2012 23:03

Zabazaba , Slawall : a mažete červeně napsané soubory?
Alcatel One Touch Easy DB => Sony Ericsson K300i => Apple iPhone 3G => Nokia C7-00 => HTC One V => Samsung Galaxy Nexus + Vehicle Dock Kit ANDROID OBROVSKÝ ZKLAMÁNÍ=> Apple iPhone 5S 32GB
Onboard cam - SJ4000
kysky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 2. 2012 23:58

To jsou které a kde? :-))

Edit: Aha, tak už to mám, už to frčí, díky. (byly to ty červené soubory) :-D

Tzn options, jeden řádek je tam npsaný červeně, na něj klikni a dej delete.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ka.cz 12. 2. 2012 10:32

Ahoj, tak už taky zkouším Belle, zatím spokojenost, co mě teda naštvalo, že i přesto, že jsem dělala zálohu přes Nokia Suite )plně všeho (i aplikací), po obnovení jsem neměla aplikaci ani jednu, ale nevadí, pomalu to doplňuju. Už jsem našla i to, aby se mi po přijetí nové zrávy neukazovaly zprávy v konverzaci, teď ještě hledám nějakou aplikaci na jednoduchý restart telefonu (měla jsem to před tím, nevím, která to byla, jen jsem na ploše ťukla na zástupce a foun se restartoval bez zadávání pinu).

Můj dotaz se však týká velikosti widgetů - všude u novinek Belle čtu, jak se dá velikost widgetů přizpůsobit - dá se to teda? Já na to zatím nepřišla.

A druhý dotaz - ten widget na email, co tam je origoš, je fakt ošklivej (myslím ten bílej s modrou lištou, ten je jak z roku raz dva...). Esixtuje nějaká aplikace, která pracuje stejně a vypadá lépe? Díky Katka
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod SmOkYi 12. 2. 2012 11:07

Ka.cz: V Obchodu jsou aplikace, zadej si do hledábí reboot, asi 4 nebo 5 by Ti jich tam mělo vyjet, podle mě nejlepší Alexander Fokin Quick Reboot :)
Nokia C7 Symbian ANNA (looking fwd to Belle)
SmOkYi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ka.cz 12. 2. 2012 11:12

Díky, jdu pátrat :-)

Edit: Tak už mám ten QuickReboot a potvrzuju, že je vážně dobrej, líbí se mi možnost stopnout restart při omylem spuštění aplikace. Díky moc za tip :-)
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod mazda323 12. 2. 2012 19:18

vám všem valí na belle nokia battery monitor?
mazda323
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků