Symbian Belle - obecná diskuze (oficiálně k dispozici)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SmOkYi 10. 2. 2012 14:56

Jinak nevím, co proti Belle všichni mají, podle mě je to krok k lepšímu, hlavně ten telefon je OPRAVDU rychlejší... Mám už tam Swype, takže řešit malá a velká písmena nemusím. Co se týče widgetů - super, jen mi zbývá ještě nainstalovat Nokia Sleeping Screen a už budu absolutně spokojený :)
Nokia C7 Symbian ANNA (looking fwd to Belle)
SmOkYi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zabazaba 10. 2. 2012 15:14

prosim radu jde nahrat do c 7 ta cestina stahl jsem Phoenix pak jsem da scan produkt no a dal uz se nikam nedostanu pak dam flashing a ted nevim jestli mam nekde hledat ten produkt code nebo co dal a kdyz to chci stahnout tools data package douwland tak me naskoci tady ta hlaska (Systém nepodporuje kódování utf8. Řádek 1, pozice 31) diky za kazdou radu
zabazaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djstouchy 10. 2. 2012 17:00

šulda píše:Belle jde jen přes PC, přes tel nee.
mobilms píše:Jinak když kouknu na stránky nokia.cz tak i tam píšou, že Belle pro C7 od O2 ještě není hotová...Poradte :eh :-- :-S
Co chceš prosím tě poradit :oboze
Edit: Marpetka>> Nepředbíhej :-D A taky bys nemusela citovat poslední post, je to jen plevel a nabobtnávaj vlákna zcela zbytečně :idea:



vypnout/zapnout telefon ....
nainstalovat nejnovejsi Nokia suite
a jedeš...
Mam O2 a nainstalovano....
djstouchy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kysky 10. 2. 2012 17:42

Mám otázku, jsou v ofiko Belle ty widgety počasí, web stránek apd? Pokud ne, nevíte někdo o české verzi hack official Belle na C7?
Alcatel One Touch Easy DB => Sony Ericsson K300i => Apple iPhone 3G => Nokia C7-00 => HTC One V => Samsung Galaxy Nexus + Vehicle Dock Kit ANDROID OBROVSKÝ ZKLAMÁNÍ=> Apple iPhone 5S 32GB
Onboard cam - SJ4000
kysky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matda 10. 2. 2012 18:06

Dobrý den, mám nainstalovanou Bellu ale nikde nevidím avízované OneNote s připojením na skydrive. Tak se chci zeptat jestli někdo onenote v Belle máte.Děkuji
matda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kysky 10. 2. 2012 18:17

Alcatel One Touch Easy DB => Sony Ericsson K300i => Apple iPhone 3G => Nokia C7-00 => HTC One V => Samsung Galaxy Nexus + Vehicle Dock Kit ANDROID OBROVSKÝ ZKLAMÁNÍ=> Apple iPhone 5S 32GB
Onboard cam - SJ4000
kysky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod henda 10. 2. 2012 18:21

dnes jsem vypnul a zapnul mobil a když pustím konverzaci tak místo jmen mám čísla a když dám zobrazit složky ve zprávách (přijaté, odeslané...) tak tam jména normálně jsou... tak nevím kde se stala chyba
henda
Junior

Odeslat příspěvekod zabazaba 10. 2. 2012 19:44

zabazaba píše:prosim radu jde nahrat do c 7 ta cestina stahl jsem Phoenix pak jsem da scan produkt no a dal uz se nikam nedostanu pak dam flashing a ted nevim jestli mam nekde hledat ten produkt code nebo co dal a kdyz to chci stahnout tools data package douwland tak me naskoci tady ta hlaska (Systém nepodporuje kódování utf8. Řádek 1, pozice 31) diky za kazdou radu

no nemam tu c7 pro ceskej trch mam tam anglictinu jinak belle bezi normalne jen tam chci nacpat cestinu
zabazaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SmOkYi 10. 2. 2012 20:56

Pod
Symbian Belle - obecná diskuze (oficiálně k dispozici)
Moderátoři: Kryštof Korb, Moderátoři MobilMania.cz

je oranžové okénko :)
Nokia C7 Symbian ANNA (looking fwd to Belle)
SmOkYi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zabazaba 10. 2. 2012 21:15

podle toho oranzoveho okenka jsem jel a pisu kam jsem se dostal to me nepomohlo tak pisu sem.Poradne si precti co pisu :-D
zabazaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SmOkYi 10. 2. 2012 21:50

Moc dlouhý, nečetl jsem, jen jsem ze sebe chtěl udělat chytrého :D
Nokia C7 Symbian ANNA (looking fwd to Belle)
SmOkYi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 10. 2. 2012 22:26

Neudělal, zabazaba řeší bolení hlavy na návsi místo u doktora.
Tak sem Belle doladil, udělal zálohu a můžu zkoušet bejkárny :lol: Nene, z toho už sem vyrostl, jen chci říct že sem z Belle velice spokojen, mám rád nový věci, jen to chce doladit jako vždy ;)
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zabazaba 10. 2. 2012 22:41

tak kde to mam resit napsal jsem kde mam problem a scim chci poradit
zabazaba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod horava2 11. 2. 2012 01:24

mam problem s bellou. Za tech par ni co ji mam se mi uz nekolikrat sekla. Nejcasteji na hl. obrazovce pri nacitani ovi soc. site. A ap. Fb nejede na belle. Ani fb chat. Jak to mate vy?
horava2
Junior

Odeslat příspěvekod Marpetka 11. 2. 2012 01:28

musím zaťukat,ale zatím ani jeden zásek ani samovolný restart
N 8210,3310,3410,N 3510,3510i,N 3220,6230i,N E65,6120classic,N70,N 95,5800 XM,N8-? nejspíš 808-než bude 808 měla bych fousy až na zem,takže můj první android HTC ONE X
Marpetka
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků