Samsung S5830 Galaxy Ace - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gogocar 7. 2. 2012 15:11

kouni zpátky na moji odpověd.
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepan.z 7. 2. 2012 15:18

gogocar
Děkuji moc!! ;-)
LG P970
Zeus v3.2n + ROOT+CWM+SwiftKey X Keyboard :-)
pepan.z
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TURBOSNEK 7. 2. 2012 19:01

Nedávno mi Kies nabídl aktualizaci na 2.3.4 a teď po reklamaci(odpálená baterka) mi přemázli paměť a kies mi ukazuje aktuální verzi 2.3.3... jsem z toho jelen
TURBOSNEK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dmb77 7. 2. 2012 22:47

Poradi nekdo jak v CM 7.2 kang sprovoznit usb tethering? Aby se dal pocitac pripojit k internetu pres mobil pripojeny kabelem? V byvalem telefonu s windows mobile jsem mel ikonku sdileni pripojeni k internetu a bez problemu to po zapnuti fungovalo.
dmb77
Junior

Odeslat příspěvekod renčam 8. 2. 2012 00:48

Pawol: Nastavení - CyanogenMod settings - Sound - Mute camera shutter - zaškrtnout. Nicméně pak musíš dát ještě tichý režim.
Bez toho zaškrtnutí to klape nahlas i při tichém režimu. Aspoň u nás...
renčam
Junior

Odeslat příspěvekod Pawol 8. 2. 2012 13:18

renčam: To zaškrtnutí Mute jsem pochopil a měl, ale tichý režim už ne. Dík
Pawol
Junior

Odeslat příspěvekod Radek178 8. 2. 2012 20:30

Ahoj,

mel jsem delsi dobu tel. v reklamaci. Chci se zeptat na par veci.

1. Pozorujete nekdo spatny zvuk pri hovoru? Projevuje se to naprosto nahodne. V nekterym hovoru to dela a v jinym vubec. Stane se obcas, ze v prubehu hovoru to proste jaksi zachrasti a 2-3 slova od protistrany proste neslysim

2. V servisu prehrali firmware na 2.3.3 od O2. http://www.q3.cz/images/66sams.jpg Tel. mam od O2. Zapl jsem Kies a neukazuje to zadnou aktualizaci. Vsiml jsem si na ingbrzy.eu, ze uz je treba slovenska verze 2.3.6.
a) Vyplati se upgradovat?
b) Je to oficialni firmware nebo je to beta?
c) Jede bez problemu?

dik
Radek178
Junior

Odeslat příspěvekod wiglegummi 8. 2. 2012 22:19

1. tohle dělá když má jeden z účastníku špatný signál, je to normálka stává se to u více tlf. Mě třebas když volám otci a je v garáži taky rozumím co třetí slovo páč má špatný signál.
2. jestli jse vyplatí upgradovat nevím - ještě jsem nezkoušel, určitě je to offiko z kies přečti si cca 2 strany dozadu
[ROM] Cyanogenmod 7.2 Xperion v5 [FireKernel] [SCRIPTS] [Amarullz-720Mb internal memory]
wiglegummi
Junior

Odeslat příspěvekod Radek178 9. 2. 2012 14:22

1. Neni to signalem. Pokud volam z jineho telefonu, tak to neni problem a volam stejne osobe , ktera je na stejnem miste.

2. To jsem uz cetl, presto stale nevim, jestli upgradovat nebo ne. Taky jsem par stran pred tim cetl o tom, ze nekdo, mozna i ty, ma CM a zvysil si vydrz na baterky. Takze mozna pockam na oficialni CM. Me to nebavi nabijet kazdej den a to to temer nepouzivam.
Radek178
Junior

Odeslat příspěvekod wiglegummi 10. 2. 2012 07:43

1.no nevvím jak v tvém případě ale v mém to je signálem jak na straně mé nebo na straně druhé, zkuste jak budete spolu vvolat a začne to dělat se projít jinam během hovoru, někdy stačí pár metrů

2. někdy vydrží 2-3dny někdy den záleží na okolnostech, ale to jse tady řešilo už několikrát jak ušetřit energiii
[ROM] Cyanogenmod 7.2 Xperion v5 [FireKernel] [SCRIPTS] [Amarullz-720Mb internal memory]
wiglegummi
Junior

Odeslat příspěvekod tripx 10. 2. 2012 08:32

kluci prosim vas, jakou stabilni original romku mi doporucite ? momentalne tam mam nejakou s5830xxkph/s5830serkph/s5830xxkph/s5830xxkph (ser) a mam problem s wifi,chtel bych zakladni romku 2.3.6 (2.3.7. ote ale na samfirmware nikde nic neni) ( rika se tomu stock romka ? ) , pak chci telefon nejak rootnout a presmerovavat pokud mozno vsechny programy na sd kartu diky za pomoc

ps: mam tam instalovany cwm a nejak bych rad zacal od zacatku ale bojim se abych neprisel o data .
tripx
Junior

Odeslat příspěvekod Radek178 10. 2. 2012 09:20

wiglegummi

1. SIgnal je naprosta blbost, jak jsem o tom mluvil. Staci vzit jiny tel. a nic se neprerusuje.
Radek178
Junior

Odeslat příspěvekod wokie 10. 2. 2012 10:57

Zdarec, je v té slovenské 2.3.6 verzi i čeština ?
wokie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slava68 10. 2. 2012 11:27

Taky by mě zajímalo více o té slovenské 2.3.6.
Je novější než 2.3.6 Rusko a sev. státy,je tam česká klávesnice ?
slava68
Junior


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků