Samsung S5610 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pepek_k 1. 2. 2012 22:36

tak jsem jej nakonec dneska taky pořídil :-) musím říct, že vypadá dobře ....
Zítra se mrknu na kies a pokusím se stáhnot aktualizace. Zítra navečer bych to mohl uložit ;-)
pepek_k
Junior

Odeslat příspěvekod Aries1974 2. 2. 2012 09:46

Fíla píše:Aries1974: Samsung Kies neumožňuje u S5610 zálohovat smsky, pouze kontakty. Zprávy si však můžeš zálohovat přímo v telefonu na paměťovou kartu, a to po najetí do "Menu > Nastavení > Správce zálohování > Záloha > Zprávy".



Dekuji, to vim, ale chtel bych si zpravy zalohovat do pocitace a pripadne vytisknout. Lze i toto nejak udelat?
Aries1974
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petrwald 2. 2. 2012 15:08

Rád bych se zeptal majitelů, jak jim funguje aktivní pohotovostní obrazovka. Zadal jsem si ,Indikátor PIM,, a očekával jsem že bude zobrazovat vždy nejbližší úkol/schůzku z kalendáře. Funguje to ale nějak podivně. Po zadání nové události do kalendáře se sice tato objeví, ale po uplynutí termínu, potvrzení upozornění, nebo po restartu telefonu se tam už další událost v pořadí nezobrazí. Stejně tak např. schůzka pro následující den se automaticky v ten den na obrazovku nenačte. Musel bych jít do kalendáře, jít do úprav schůzky, uložit a pak se na domovské obrazovce objeví. Což je dost k ničemu. Dělá vám to taky? Mám poslední FW.
Petrwald
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 2. 2012 19:42

Upgradoval jsem firmware pomocí Kies na současnou nejnovější verzi, ale nezískal jsem tím nic, naopak.

Na panelu zástupců nástroju se mi objevila prázdná ikona a nápisem *ERROR*, na kterou, když kliknu, telefon se restartuje. Jde sice odstranit, ale ani za nic už nemůžu na panel přidat zástupce pro budík, což je jediný zástupce, kterého bych tam opravdu potřeboval. Vždycky když se toho zástupce pokouším přidat a listuju seznamem zástupců, telefon se restartuje.

Celkově je ten firmware v telefonu dost na nic, i s tím starým firmwarem se mi párkrát sám od sebe restartoval, ale aspoň jsem měl svůj budík.

Kdyby někdo věděl, jak firmware přeinstalovat, neb ještě lépe nahrát tam ten původní, docela by mi to pomohlo. Telefon má totiž na netu prakticky nulovou podporu.
anonymni

Odeslat příspěvekod pepek_k 4. 2. 2012 22:55

hmmm, tak jsem to taky udělal a jak píše fido123. Změnu vidím jenom v horní liště :-( bohužel s *erorem* :-( jak se dá horní lišta upravit? jak ses fido123 zbavil toho eroru?

Fílo, někde na začátku jsi psal, že se dají nějak přehazovat ikonky v menu, jak prosím tě?
Naposledy upravil Fíla dne 9. 2. 2012 09:43, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
pepek_k
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 2. 2012 02:18

pepek:

Jdi do: Menu - Nastavení - Displej - Inteligentní domovská obrazovka - Upravit - Panel zástupců nástrojů - Volby - Upravit zástupce

Tam lze odstranit ten *ERROR*, aby nešel vidět. Nicméně když budeš chtít přidat nového zástupce a budeš prochozet seznam zástupců, v jednom okamžiku se telefon restartuje. Čili nepřidáš tam třeba zástupce pro budík.

Každopádně jestli to takhle blbne každému, pak bych s tím upgradem rozhodně nespěchal.
anonymni

Odeslat příspěvekod pepek_k 5. 2. 2012 10:36

Fido123: takže ten *eror* byl asi zástupce onoho budíku, který právě v této verzi firmware nelze už přidat. Jinak lze přidávat i ubírat všechno co je v nábídce upravit panel nástrojů. Jenom, jak říkáš, se musí dávat pozor s tím restartem. K restartu dojde když sjedeš (vyjedeš) na poslední (první) položku a chceš jakoby přejít ještě dál - potom se telefon restartuje :-(
Ale s těma budíkama v panelu je to vážně škoda, ale žít se s tím dá - pokud teda má nový firmware nějaké výhody oproti starému, zatím sem na nic jiného nepřišel
pepek_k
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 2. 2012 01:01

Fílo velmi děkuji za pomoc. Můžu potvrdit, že výše popsaným způsobem proběhl upgrade korektně a "problém s budíkem" se už nevyskytuje. Ještě jednou děkuji.
Naposledy upravil Fíla dne 16. 3. 2012 11:25, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvek upraven
anonymni

Odeslat příspěvekod Aries1974 7. 2. 2012 08:46

Fíla píše:Aries1974: Vyzkoušej Mobile Master nebo Mobiledit, ale v obou případech se jedná o placené programy, které je však možné vyzkoušet v trial verzi.

dekuju, vyzkousim a dam vedet :-).
Aries1974
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 7. 2. 2012 12:50

Tak se dnes objevil na www.o2shop.cz za 1745 korun. Cena je včetně pošty.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Carismatico 9. 2. 2012 09:54

A také GPS :-)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chalmil 11. 2. 2012 16:33

Mám ho z O2.Není tam jediný rozdíl od founka z jiného obchodu.Jediný rozdíl je cena.
Výhradu mám jen k těmto věcem:
-Kvalita příjmu rádia nic moc(porovnávám s Nokia C2-01)
-Natvrdo přiřazené kontextové klávesy
-V některých položkách trochu nelogicky zamotané menu
-Nemožnost měnit velikost písma(např.kontakty a sms)...teda spoň jsem zatím na to nepřišel
Jinak úplně v pohodě.Jsem přesvědčen,že tento founek ovládne kategorii mobilů do 2000,-
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod samster 12. 2. 2012 12:50

Skúsenosti s telefonom:

Pôvodna výdrž na jeno nabitie: 2-3 dni - denne 3 hovory, 5 SMS a 3foto s bleskom.
1.Výdrž baterie po vypnuti 3G ("Menu > Nastavení > Síť > Režim sítě > GSM") 4 dni.
Po výmene pametovej karty za 4GB triedy 10 výdrž 5 dni.

2.Problem s ukončovanim hovorov sa u mna neprejavuje mám firmware S5610XXKH9/CSC:S5610OXDKH3

3.NEVYRIEŠENÝ problém - Slabá kvalita hovoru
Ľudia ktorým volám mi hovoria, že ma je pri hovore zle počuť nech volám komukoľvek. Signálom to nebude ukazuje že mam plný. Tento problem som už mal s telefonmi Nokia ale na nich pomohlo aktivovat EFR (Enhanced Full Rate) *3370# a problém bol vyriešený.

Fíla:
Potreboval by som na Samsung nejaký kód alebo iný spôsob ako aktivovať EFR
Kód na Samsung #*3370# nefunguje vypíše: Please use function 2637 - a to neviem čo znamená. Podľa kvality hovoru sa mi zdá že teraz ide iba na HR (Half Rate).
Alebo v čom by mohla byť chyba?
samster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 12. 2. 2012 13:08

Tak na Samsungu E2152 i E2121 rádio supr a celkem dovré i bez připojených sluchátek. Toto je novější model, tak snad to rádio nebude horší ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dereck8899 14. 2. 2012 21:26

Zdravím ....prosím o pomoc: vše jsem udělal dle návodu jak nainstalovat aplikaci větší než 500kb ale stejně mě mobil píše chyba jawy -pokud to nainstaluji.Skosil jsem nainstalovat hru menší než 500kb ale také mně to po nainstalování a spuštění napsalo chyba jawy .Prosím o pomoc jak to odstranit.
dereck8899
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků