Samsung S5830 Galaxy Ace - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dmb77 2. 2. 2012 15:39

to jsem prave zkousel, dam nainstalovat - napise mi to ze bude nainstalovan do zarizeni, ale v zarizeni se nic nedeje, data mam aktivni.

-- 2. 2. 2012 15:39 --

tu posledni cm7.2, cooper kang.

Mel jsem vsechny aplikace na sd, ale ext oddil jsem si daljen 256MB a bylo to malo, tak jsem data zazalohoval, kartu znovu rozdelil a naformatoval. Jenze ten ext3 oddil vytvorenej v cwm je nejakej divnej, v xp ho nevidim ani pres ext2fsd a linux ho vidi jen jako read-only.
dmb77
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 2. 2. 2012 15:46

tak ji nainstaluj přez CWM a nedělej wipe.

zustane ti nastavení i data + aplikace. no v tvé připadě budeš muset asi obnov. zalohu z Titania (doufam že ji máš :D )
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dmb77 2. 2. 2012 16:00

Zalohu z tibackup nemam, zazalohoval jsem jen obsah karty - ext3 a fat oddilu prekopirovanim pod linuxem - nejaky live CD. Stacilo by mne jen dostat tu zalohu na ten nove vytvorenej ext3 oddil na karte a bylo by to ok. Ale nikde se mi ho nedari moutnout tak, aby na nej slo zapisovat. Ten android mne fakt uz vytaci. Kdyz uz ho dam poradne dohromady - nainstaluju firmware, vyhazim z nej co v nem nechci, nainstaluju a nakonfiguruju aplikace, prostredi telefonu, tak stejne potom pokazdy prijdu na neco kvuli cemu to zas musim cely predelat a zacit od zacatku.

Celej vcerejsek jsem stravil hledanim neceho co bude schopny ten ext3 oddil rozsirit bez ztraty dat, neumelo to nic, minitool partition w, paragon, g parted, pmagic, nic si s tim ext3 vytvorenym v cwm nedokazalo poradit. Tak jsem to zazalohoval, vytvoril oddily znova a zasek jsem se na tom ze tu zalohu tam nemuzu nakopirovat.
dmb77
Junior

Odeslat příspěvekod Hanes84 2. 2. 2012 16:21

Jsem prostě slepej. Chtěl jsem si na svém Ace zapnout CRT animation, ale když jsem si na xda našel návod, tak jsem přehlédl že to není pro stock.
http://forum.xda-developers.com/showthr ... +animation
Po instalaci "coderom_Default.zip" jsem telefon ještě zapnul ale hned po najeti mi vyskočí několik tabulek a pak se začne zapínat znovu. Jaké mám teď možnosti? Budu muset přeinstalovat ROMku nebo mam ještě nějakou šanci se dostat dovnitř?
Hanes84
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 2. 2. 2012 16:25

dmb77

postup byl jednoduchý udělat zalohu v CWM a napřiklad v Titaniu zazalohovatSD v PC,

vytvořit novej ext3 , zkopírovat zálohu na SD obnov. system v CWM a ponaběhnutí z Titania.

A je to
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sexyzlaticko 2. 2. 2012 16:32

Ahojky chtěla by jsem se zeptat jak mam ram a mam tam spuštěne programi mam to zrušit nebo to je spravně ?
sexyzlaticko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 2. 2. 2012 16:35

Hanes84

Pánové co tak uvádět jake máte Rom když čekáte radu.

Asi tě čeká přeinstalace rom bez wipe data/factory reset,
udělaš jenom wipe cache partition. Tak že ti fon zústane jako před tím.

sexyzlaticko

to je ok pokud tel. jede plynule.
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hanes84 2. 2. 2012 16:43

Používám KPY. Jak myslíš pouze wipe cache partition? CWM nepoužívám.
Hanes84
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 2. 2. 2012 16:51

tak udělej wipe cache v recovery http://www.ingbrzy.eu/android/galaxy-ace/recovery-mode/ , potom vytáhni SIM. A nainstaluj tu KPY.

Prostě nedělej wipe data/factory reset
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PsykopathCZ 2. 2. 2012 17:22

nevite nekdo kam zmizela z xda verze ICSunday notweeks?
PsykopathCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ingbrzy 2. 2. 2012 18:31

@Hanes84

tento subor nainstaluj v CWM a bude vse ok... http://uloz.to/13044072/kpy-default-ingbrzy-zip

Na buduce citaj poriadne predtym ako nieco vyskusas... mozes dopadnut ovela horsie...

- Ak nepouzivas CWM, ako sa ti potom podarilo "nainstalovat" zip "coderom_Default.zip"..??
Naposledy upravil ingbrzy dne 2. 2. 2012 18:46, celkově upraveno 1
________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepan.z 2. 2. 2012 18:34

alandelon píše:Jsem objednal
GOLD 2430MAH HIGH CAPACITY REPLACEMENT BATTERY FOR SAMSUNG S5830 GALAXY ACE
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0803666177
To by mohlo vydržet 2 dny

Tobě to nevydrží dva dny...???
Přílohy
beterie2.png
beterie2.png (21.92 ) Zobrazeno 13919 krát
LG P970
Zeus v3.2n + ROOT+CWM+SwiftKey X Keyboard :-)
pepan.z
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SkullHunter 2. 2. 2012 20:05

Tak to smekám... Já odepnu nabíječku v 08:00 a večer mám 20%. A to ho skoro nepoužívám. Mám sice zapnutou 3G, ale krom mailu si na net nešahá nic. S tou ROMkou, co mám teď, jde baterka nějak rychle do kopru. Ty hodnoty máš s CyanogenMod 7.2-cooper-KANG-RC0-Android 2.3.7 ? Jak moc máč svý SGA uškrcený ?
Samsung Galaxy Ace
2.3.7 CM-7.1-RC1-Cooper-Grif_07 už ne,
momentálně:
2.3.7 CM-7.2.0-RC0-GalaxyAce-KANG + Flash Player
SkullHunter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepan.z 2. 2. 2012 20:13

SkullHunter
Díky,Ano ty hodnoty mám na CM 7.2,uškrcené, no 3G používám jen když potřebuji, hodně používám Wi-Fi,jas je na minimu-doma, venku jedním klikem přidám jas.Používám jen ty app, které potřebuji,zbytek jsem dal pryč!:-)
Atd...
LG P970
Zeus v3.2n + ROOT+CWM+SwiftKey X Keyboard :-)
pepan.z
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SkullHunter 2. 2. 2012 20:19

No, asi budu zase překopávat. ;-) Já jsem odkázanej na 3G, protože Wifina mi doma prostě na SGAčku blbne. Přerušuje se spojení nebo nenačítá vůbec. Dělá to jen SGA. Zkoušel sem všechno možný, ale už sem to vzdal. Takže 3G i doma. A máš nějakej autotaskmanager, kterej killne aplikace při uspání nebo se bez toho obejdeš ?
Samsung Galaxy Ace
2.3.7 CM-7.1-RC1-Cooper-Grif_07 už ne,
momentálně:
2.3.7 CM-7.2.0-RC0-GalaxyAce-KANG + Flash Player
SkullHunter
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků