HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod refresh 26. 1. 2012 21:05

Ahoj, uvažuju nad koupí EVA a chci se zeptat, je na tom baterie opravdu tak zle? Viděl jsem hodně recenzí kde výdrž chválí a tvrdí jak 2 dny nejsou problém, potom ale čtu recenze od uživatelů a všude se dozvídám jak je to s výdrží špatné.
Jde mi o to, zda je u EVA problém aby vydržel 1,5 dne, při 1hodině Wi-fi, hodině poslechu hudby ve sluchátkách, pár sms, a třeba jeden hovor 5min. ...nemám problém nabíjet každý den, ale někdy je situace kdy bych potřeboval ty 2 dny v pohotovosti :-) Jak je to v porovnání např. s Wildfire S ?
refresh
Junior

Odeslat příspěvekod Jiri.Sko 26. 1. 2012 21:10

Při běžným používání den (a něco dá) a při nulovým používání i 4 dny (odzkoušeno, s wifi, 3G, synchro). ;)
Jiri.Sko
Junior

Odeslat příspěvekod Agramon 27. 1. 2012 02:03

nevíte kde maj EVO skladem? Cenu tak okolo 6.6k, 6.9 je už dneska moc.. :)

tady to vypadá marně.. http://www.zbozi.cz/vyrobek/htc-evo-3d/
Agramon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ratio9 27. 1. 2012 06:14

Dva dny mi u EVO vydrží baterie úplně v pohodě. Ale nehraju na tom hry.
ratio9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin_o5 27. 1. 2012 07:47

Tak to mě vydrží stěží den a půl. Spíše je pravidlem, že nabíjím každý večer.

Agramon: Za 6,9k je moc?:-) Už za 6,7 ho mají v obchodech, kde bych spíš čekal šedivky.

Já už EVO mám pár týdnů, ale pořád jsem nezrušil objednávku v Datartu, takže bych ho teoreticky někomu, kdo by o něj měl zájem a nemohl ho jinde sehnat v Olomouci mohl předat.

Náhodou tu není někdo takový? Včera mi poslali mail(objednával jsem ho tuším 10tého a měl být na skladě - nicméně to nebyl skutečný stav a měl být 25.), že poptávka je větší než dodávky a nemůžou mi říct termín. Nicméně až dojde, tak sem napíšu a nemám s tím problém ho s někým vyzvednout.

EDIT: Tak mi volali, že ho mají a jestli jsem ho mezitím nepořídil jinde. Samozřejmě, že pořídil...tímhle tedy má nabídka padá.
Naposledy upravil martin_o5 dne 27. 1. 2012 11:27, celkově upraveno 1
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nutrition_man 27. 1. 2012 11:12

Ahoj,
přemýšlím o pořízení tohoto telefonu, jelikož se podle mě jedná o jednu z nejlepších nabídek (poměr cena/výkon) a měl by na Vás pár otázek.

V jednom článku o tomto telefonu jsem se dočetl, že má funkční pouze jedno jádro a druhé jádro se odemkne až bude přístroj aktualizován na ICS. Je to pravda?

S tím souvisí i má další otázka a to, zda-li HTC opravdu uvolní ICS na Evo 3D?

Jste s telefonem spokojeni (rychlost, hudební výstup, zpracování, prostředí apod..)?

Je 3D efekt kvalitní?

Děkuji za Vaše reakce :)
nutrition_man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 1. 2012 11:34

Nevím, kolik jader je v činnosti a ani mě to nezajímá. Rychlý je dost, nikde se nic neseká, nejnovější hry taky jedou.

ICS bude.

Rychlost v pohodě, s hudebním výstupem jsem spokojený (např. pan charismatický psal, že je nespokojen, projdi si to tu).
Zpracování taky ok. Nikde mi nic nevrže.
Prostředí jsem tam dal jiné, HTC Sense se mi nelíbí.

Efekt je kvalitní, ale je to jen blbina, mrkneš na pár fotek a videí. Jsou tam taky předinstalovány 3 3D hry. Need for Speed Shift, The Sims 3, Spiderman 3D.
Ale lidi na to dost čumí, párkrát se mi stalo, že to chtěl někdo neznámý v kavárně ukázat. Kámoš to kvůli tomu nedávno kupoval.
Pro mě je to jen bonus.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymousCZ 27. 1. 2012 12:02

nutrition_man píše:
V jednom článku o tomto telefonu jsem se dočetl, že má funkční pouze jedno jádro a druhé jádro se odemkne až bude přístroj aktualizován na ICS. Je to pravda?

Děkuji za Vaše reakce :)


Není. IMHO (!) je to tak, že Android 2.x neumí využívat více jader. ICS to umí. Ale to se jedná jen o systém, aplikace jako takové to asi umí.
anonymousCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Breaker 27. 1. 2012 12:21

#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nutrition_man 27. 1. 2012 12:24

Paráda, díky moc za odpovědi.
nutrition_man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin_o5 27. 1. 2012 12:47

anonymousCZ píše:
nutrition_man píše:
V jednom článku o tomto telefonu jsem se dočetl, že má funkční pouze jedno jádro a druhé jádro se odemkne až bude přístroj aktualizován na ICS. Je to pravda?

Děkuji za Vaše reakce :)


Není. IMHO (!) je to tak, že Android 2.x neumí využívat více jader. ICS to umí. Ale to se jedná jen o systém, aplikace jako takové to asi umí.

Pokud OS neumí používat více jader procesoru, tak to neumí ani aplikace.
Kdyby to aplikace čistě teoreticky uměly, nebyl by OS k ničemu - takové aplikace bych ale opravdu psát nechtěl - a nechtěl bych ani přístroj s takto psanými aplikacemi používat. Bylo by to utrpení.
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 1. 2012 12:56

Taky jsem přemýšlel jestli opravdu je využito dvoujádro. Měl jsem Desire HD a nepřijde mi, že by EVO bylo výkonnější, spíš mi přijde trochu slabší nebo méně optimalizované. Možná to dělá novější verze Sense, nutnost systému pracovat ve vyšším rozlišení...nevím.
Je to jen můj subjektivní pocit, neměřil jsem to. Desire HD jsem prodal pár dní než mi přišlo EVO.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod redikbot 27. 1. 2012 14:06

Ahojte,

Nějak jsem se nedostal odpovědi tak to zkouším znovu :/
potřeboval bych poradit 2 věci.

1) Ochranou folii na displej.(cca do 250kč) našel jsem http://www.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA-14 ... vo-3d.html nebo http://www.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA-14 ... vo-3d.html

2) Držák telefonu do auta.Hodil by se drzak rovnou s nabijenim - např. http://www.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA-14 ... vo-3d.html


Máte stím někdo zkušenosti, nebo by ste doporučili jiné vyrobký popřípadě obchody..




Díky za tipy o<:)
redikbot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m4lcolm 27. 1. 2012 14:15

Folii vem klidně originál, v mallu jsem ji bral za 150, teď ji ale emají skladem, tak třeba hned vedle http://www.alza.cz/htc-sp-p590-d294348.htm Drží a působí kvalitním dojmem.
m4lcolm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redikbot 27. 1. 2012 14:34

thx
redikbot
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků