HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 22. 1. 2012 17:00

A to myslíš, že neodfláknutý mobil by takhle slevnili ? Za tu cenu je to super, ale za deset tisíc drahé :D
V podstatě oproti jiným navíc dvojjádro, zatím nevyužité, qHD displej, ale nic moc foťák ....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod votrelec 22. 1. 2012 18:02

Tak som trocha potom patral a vysledok je taky, ze 3g videohovor nepodporuje ziaden novy htc android telefon. LG a samsung s tym nemaju problem (samozrejme, tie co maju prednu kameru). Zaujimavou vynimkou je novy nexus s s icecream sandwichom, ktory tiez nepodporuje videohovor.
Niekde na forach som cital, ze HTC v mobiloch to nepodporuje uz na urovni HW, co sa mi velmi nezda, kedze android vyrobcovia pouzivaju v mobiloch v podsate rovnake chipsety.
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kucf3r 22. 1. 2012 18:27

votrelec píše:Tak, velke sklamanie ma dnes cakalo. Taky nadupany telefon, a nepodporuje taku zakladnu funkciu (kedze ma prednu kameru) ako je 3g videohovor. Neviete prosim, ci v neoficialnych rom to funguje? Nechapem ako mozu byt recenzenti taki "xxxxpiiiip'' a takuto vec nespomenu.


pres google talk videohovor funguje...
kucf3r
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod votrelec 22. 1. 2012 18:41

Zaujimave, ze vela ludi nevie, ze existuje aj nieco take ako videohovor v 3g sieti na analogickom principe ako klasicky voice hovor. Co som googlil rozne diskusie, tak uplne v kazdej o tejto problematike tam vacsina ludi splietala tiez podobne somariny so skypom, gtalkom a podobne.
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod twingo80 22. 1. 2012 19:05

tak naco je potom v evu ta predna kamera. Ake ma vyuzitie?
twingo80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 22. 1. 2012 19:42

Když potřebuješ zrcadlo, tak mrkneš do přední kamery na Evu :-D - nebo spíš tvoje partnerka ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jirkahu31 22. 1. 2012 20:16

Ahoj, potřeboval bych poradit. Rád bych používal službu Latitude (sdílení polohy) na HTC EVO 3D. Celkem to funguje, když zapnu Latitude na mapě v telefonu se objeví moje aktuální poloha. Problém je se sdílením. Pokud nemám zapnutou WiFi, tak se nepřenese na server a moji přátelé nevidí moji aktuální polohu. Přitom ostatní mobilní datové služby, jak se zdá fungují normálně. Zkoušel jsem připojení na internet.
Díky za radu Jirka
Naposledy upravil myšpulín dne 23. 1. 2012 07:18, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno ke stávajícímu tématu
jirkahu31
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod delong 22. 1. 2012 22:33

to je fakt telefon za vsetky prachy :-) , este mate nejake eso v ruke, co ten telefon ma a nevie pouzivat? tak sa mi zda, ze pravu hodnotu toho mobilu vyjadrili az teraz, tou znizenou cenou. :-)
len ma zaujima, co si mysleli ti, co ten mobil, kupili za tu staru cenu, asi museli byt dobre nahnevani a hojne ich vracali do obchodov.
delong
Junior
Uživatelský avatar





Odeslat příspěvekod jirkahu31 23. 1. 2012 21:27

Jen informace pro ostatní, aby se netrápili, tak dlouho jako já. Zjistil jsem, že nefungují všechny aplikace, které potřebují data z internetu. Přestože samotný internet fungoval. Příčinou bylo zapnuté Bluetooth. Když jsem jej vypnul aplikace se normálně připojily a vše začalo fungovat.
Jirka
jirkahu31
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 1. 2012 21:31

delong píše:len ma zaujima, co si mysleli ti, co ten mobil, kupili za tu staru cenu, asi museli byt dobre nahnevani a hojne ich vracali do obchodov.

Pokud měli to štěstí a kupovali to přes net a mohli to do dvou týdnů vrátit. Pak mají smůlu :) I z kamenných obchodů.

Já jsem naopak nadmíru spokojen.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků