HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Breaker 21. 1. 2012 21:30

To si fakt niekto kupuje telefón preto, aby potom neustále sledoval, koľko má voľnej ramky a skúmal koľko hodín dá baterka, keď povypína 3/4 funkcií? :D Omg, get a life. Nechajte veci slúžiť vám, nie aby ste vy slúžili im.
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 1. 2012 22:00

Tak já se nedivim, že u novýho telefonu chce zjistit, kolik baterka vydrží. Když bude někde bez nabíječky, tak aby věděl, co si může dovolit povypínat třeba. Nevidim na tom nic špatnýho.
Navíc když ty funkce třeba nepotřebuje, tak proč je nevypnout? Zase nemusí používat každou ***** jenom proto, že jí má v telefonu, ne?
TS
Pajjoun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod twingo80 21. 1. 2012 22:40

tak konecne dorazili kusky aj na Slovensko. V pondelok by mi ho mali dorucit. Uz sa neviem dockat...
twingo80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Breaker 21. 1. 2012 22:55

Pajjoun: Tak ja sa teda divím. Koľko vydrží pri bežnom používaní zistím bežným používaním. Pre niečo a na niečo si ten mobil kupuješ - a ak si ho kupuješ pre výdrž baterky a telefonovanie z lesa, nekúpiš si predsa niečo ako Evo...
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 21. 1. 2012 23:10

Do lesa jedině s externí baterií. Stojí to pár stovek a člověk nemusí nic řešit.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ejjjik 22. 1. 2012 00:06

twingo80 píše:tak konecne dorazili kusky aj na Slovensko. V pondelok by mi ho mali dorucit. Uz sa neviem dockat...


ja ho už mám z od 17.1 prvá várka v Datarte zatila spokojnosť
ejjjik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 1. 2012 09:35

luke777 píše:volne ramky tak 250 mega chce to hlidat protoze se me stava ze neco bezi na pozadi a clovek se nestaci divit

Zkus to nechat, ať si to dělá, co chce samo. Taky se nebudeš stačit divit. Zjistíš, že to furt zavíráš zbytečně.
Já takto pokračuju od vybalení z krabice.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 1. 2012 09:37

myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 1. 2012 12:20

Breaker píše:Pajjoun: Tak ja sa teda divím. Koľko vydrží pri bežnom používaní zistím bežným používaním. Pre niečo a na niečo si ten mobil kupuješ - a ak si ho kupuješ pre výdrž baterky a telefonovanie z lesa, nekúpiš si predsa niečo ako Evo...

Já pořád nechápu, jak se ti povedlo vyčíst, že když jednou udělal test výdrže, tak že má telefon koupenej pro výdrž baterky, nežije život a kdoví co ještě si psal... A bez nabíječky se můžeš ocitnout i mimo les. ;-)
TS
Pajjoun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod votrelec 22. 1. 2012 15:22

Tak, velke sklamanie ma dnes cakalo. Taky nadupany telefon, a nepodporuje taku zakladnu funkciu (kedze ma prednu kameru) ako je 3g videohovor. Neviete prosim, ci v neoficialnych rom to funguje? Nechapem ako mozu byt recenzenti taki "xxxxpiiiip'' a takuto vec nespomenu.
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 1. 2012 15:47

Pokud ti to vadí, nemáš být takový xxxxpiiiip a kupovat ho.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod votrelec 22. 1. 2012 15:56

Nauc sa citat, odkial soms a mal dozvediet, ze to nepodporuje. Ukaz mi jednu jedinu recenziu, kde sa spomina, ze nepodporuje 3g videohovor. Vsade pisu, ze ma "prednu kameru na videohovor".
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 1. 2012 16:12

Zeptat se?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fulminatrix 22. 1. 2012 16:28

s 3G hovormi je dnes celkovo problem. Spolahnut sa da na to uz asi iba pri Symbiane a prekvapivo, vacsine hlupych telefonov. Vo vela krajinach sa ale za 3G hovory na rozdiel od nas plati, takze extra popularna asi tato funkcia nie je.
fulminatrix
Junior

Odeslat příspěvekod delong 22. 1. 2012 16:50

to fakt nefunguje videohovor cez operatora? napr. na galaxy s2 ide bez problemov a co som cital tak ani samsungy ani LG s tymto nemaju problem. :) kde udelali soudrozi chybu? :D
jako je to taka drobnost ale predsa, ked uz ma prednu kameru tak je to skoda. celkovo to evo 3D mi pripada ako hardwarovo skvele no softwarovo odflaknute (hlavne to 3D).
delong
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků