XPeria mini a XPeria mini pro: nástupce oblíbených X10 mini

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod konzervator-cz 8. 1. 2012 02:22

Ahoj, jeden takový bezvýznamný dotaz...
Kdyby se odstranila startovní animace "sony ericsson" zrychlil by se start ?
konzervator-cz
Junior

Odeslat příspěvekod Habix 8. 1. 2012 13:18

Ani moc ne, zkoušel jsem to a nemá to smysl.
Sony Xperia P, DARK ROM V2.5, Nemesis Kernel v5.2, root, unlock bootloader
Habix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bossd 8. 1. 2012 13:18

Pojede mi v mini pro 16 GB class 10. Dík
bossd
Junior

Odeslat příspěvekod Habix 8. 1. 2012 13:20

Ano, mám Verbatim 16 Gb klass10 a v pohodě.
Sony Xperia P, DARK ROM V2.5, Nemesis Kernel v5.2, root, unlock bootloader
Habix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 8. 1. 2012 13:56

typuju ze startovaci animace jen zcasti skryva na pozadi bezici start telefonu, takze asi tak 8-D

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 1. 2012 22:56

start sony je oproti HTC Wildfire nebe a dudy :-) Kdo měl někdy HTC ví o čem mluvím :-D
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mishack 9. 1. 2012 12:32

Me by zajimalo, kolikrat denne telefon vypinate?? (pokud samozrejme nepocitam chybu, kdy se tel. restartuje sam, nebo pokud šašíte s romkama).

Mam telefon pres dva roky a jestli jsem ho za tu dobu vypnul (restartoval) 10x, tak je to moc.
N1 (CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox)
Mishack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janelita 9. 1. 2012 15:14

Brůča1 píše:Po doručení se na displeji objeví text doručeno a přímo ve zprávách to odfajfknutí u konkrétní sms.

No jo, ale já jsem odesílala v době, kdy adresátovo letadlo teprve přistávalo, takže mobil určtiě zapnutý nebyl, ale fajfka se objevila i tak.
Janelita
Junior

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 9. 1. 2012 20:57

Hojte,

dneska mi psali ze servisu, že reklamace mého tel se zamítá. Měl jsem problém s tím, že se mi sama mačkala tlačítka zpět a menu:

http://www.youtube.com/watch?v=Yb3eVohh ... ature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=x1q3AYVc ... re=related

Bylo mi odepsáno přesně toto:

reklamace byla zamítnuta.
Byl obnoven software telefonu a vše funguje normálně.
Na software se záruka nevztahuje.

Jak tomu mám rozumět, že se na software záruka nevztahuje? Měl jsem tel 14 dnů někde v čudu a ani nebudu mít v papíře napsané, že s ním už byl nějaký problém? To je nějaké divné, ne?

popenec
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod Sony.j 9. 1. 2012 22:17

Přehrátí software není servisní úkon.. bohužel :-) A jak už se tu psalo tato chyba se objevovala u několika kusů z úplně první serie. Už nevím kdo ale někomu to dělalo taky, po přehrátí softwaru to přestalo.
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod vabo 9. 1. 2012 22:59

Michal.Kili píše:Hojte,

dneska mi psali ze servisu, že reklamace mého tel se zamítá. Měl jsem problém s tím, že se mi sama mačkala tlačítka zpět a menu:

http://www.youtube.com/watch?v=Yb3eVohh ... ature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=x1q3AYVc ... re=related

Bylo mi odepsáno přesně toto:

reklamace byla zamítnuta.
Byl obnoven software telefonu a vše funguje normálně.
Na software se záruka nevztahuje.

Jak tomu mám rozumět, že se na software záruka nevztahuje? Měl jsem tel 14 dnů někde v čudu a ani nebudu mít v papíře napsané, že s ním už byl nějaký problém? To je nějaké divné, ne?

popenec

Myslím, že nejlepší bude zaslat přesně tvůj problém na SOS sdružení obrany spotřebitelů. Vždyť přece i software je součástí výrobku. Bez toho by to nebyl funkční mobil. Záruku uznat měli.
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sony.j 9. 1. 2012 23:13

Já myslím že SOS s tím nic neudělá.. spíš bych napsal přímo do české sony jestli si chceš stěžovat. Zatím co jsme se sony řešili tak vždy vyšli ve všem vstříc :-)
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 10. 1. 2012 07:06

Nemyslím si, že to byl jeden z prvních kusů, protože už měl nahraný nový Android (2.4). Žena si kupoval ten stejný o 3měsíce dříve a měla tam android 2.3, takže ten můj musel být novější... Nejde mi o to, že přehráli soft. to je v pořádku, ale jde mi o to, aby někde bylo zapsáno, že už se s telefonem něco dělalo a tudíž nebyl v pořádku. Samozřejmě pokud to přestalo dělat, tak jsem rád... Měl jsem ho doma jen 4 dny a 14 dnů lítal kdo ví kde :roll:
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod vabo 10. 1. 2012 09:27

Sony.j píše:Já myslím že SOS s tím nic neudělá.. spíš bych napsal přímo do české sony jestli si chceš stěžovat. Zatím co jsme se sony řešili tak vždy vyšli ve všem vstříc :-)

Ohledně toho SOS. Myslel jsem to jako poslední šance.
vabo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod konzervator-cz 10. 1. 2012 18:04

Chci se zeptat kolik lidí už vytrlo záslepku od horního micro-usb konektoru protože dnes ráno jsem to už nevydržel a urthl už mě to dost ... :grr:

To by člověk nemohl zůstat člověkem bych měl nehet na palci jak nějakej čínskej duchovní...
A jelikož šla už ztuha a po několika nevydařených pokusech byla o dloubana a hrana kde se měl nehet zachytit už byla pryč tak to byla fakt pakárna
konzervator-cz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků