Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deawon 3. 1. 2012 13:14

Takže když mám Vodafone 2.3.5 a Kernel BUKJ3, tak můžu použít XEN KJ3?
Hledal jsem právě jenom přesný název "BUKJ3"

Odpoledne stáhnu ODIN a risknu to

Dík
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 3. 1. 2012 13:19

@Deawon

kernel mas KJ3... BU - brand firmware Vodafone, takze s kernelom to nema nic spolocne...
________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 3. 1. 2012 13:19

Nevěděl jsem, že můžu použít kernel XEN_KJ3 na můj současný BUKJ3. teď jsem se dočetl na XDA, že před KJ3 je jen označení regionu.

Dík odpoledne se do toho pustím
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 3. 1. 2012 18:18

Tak jsem udělal root a píše mi to že nefunguje SD karta. V PC normálně běží
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod volcom669 3. 1. 2012 20:48

zdravím přátelé, dostal jsem zde mnoho užitečných rad a tipů. A proto bych se s vámi taky chtěl podělit. SGSII mám půl roku a trápila mě jednodenní vydrž. Telefon vůbec nešetřím a využívám naplno a tak jsem vyzkoušel baterii s větší kapacitou 2000mAh. Původně jsem byl skepticky, protože zas tak větší oporoti původní není, ale jsem mile překvapen měsíčním používáním.Telefon v pohodě vydrží dva pracovní dny, jsem furt online at wifi nebo 3G, furt něco honim na nettu nebo si s něčim hraju. Samozřejmě se dá vybít i za odpoledne hraním her, ale stejně ji doporučuji. Snad jsem někomu pomohl v rozhodování.
SC20120103-201917.png
volcom669
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 3. 1. 2012 21:03

@volcom669
taktiez som uvazoval na 2000mAh bateriou... ale kedze telefon je s nou tlstejsi, a nepasuje do ochranneho krytu ktory pouzivam... http://goo.gl/L1lpJ

a jednodenna vydrz mi zatial vyhovuje... mobil davam spat do nabijacky a rano je vzdy cerstvy... :)
________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ChesterBen 3. 1. 2012 21:55

To jo, bylo by super, kdyby nějaký výrobce vyrobil běžný kryty bez brady, aby tam šel telefon dát i s větší baterkou.

Mimochodem, stala se mi nemilá věc a nevím, kde by mohl být problém.
Dneska jsem chtěl zazálohovat telefon, tak jsem spustil Kies, nabídlo mi to aktualizaci Kiesu i firmwaru, tak jsem obě proved a pak jsem asi hodinu a půl čekal na zálohu s tím, že to psalo "probíhá příprava," nebo tak něco, ale nic jinýho se nedělo, nevíte, kde může být problém?
ChesterBen
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 4. 1. 2012 07:47

Takže jsem včera udělal ROOT. Nahrál starý bootloader (2.3.5 má nový, u kterého nejde pomocí JIGu smazat vykřičním a upozornění na nový kernel).

Z SD karty jsem musel vše smazat a znou nahrát. Jediný problém nastal, když se během hodiny telefon dost zahříval a OS Android mi dost vytěžoval baterku. Ale po cca 2h to přestalo a od rána mám zatím 99%, tak uvidím večer.

ROOT běží. EFS jsem si už zálohoval. Budu pokračovat např. vypnutím zvuku fotoaparátu.

Mobil mám od Vánoc a začal jsem rovnou s baterkou 2000mAh, takže s původní nemůžu porovnávat, ale když jsem byl v pondělí poprvé v práci a telefon jsem jenom předváděl kolegům v práci(pár fotek a videí, ukázka prostředí atd.)+ 1h mp3, 10min volání, 10 sms tak jsem měl v 16h 86% baterie.
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod alda2 4. 1. 2012 11:42

Dobrý den všem SII uživatelům. Měl bych pár dotazů pro zkušenější uživatele :
- používáte nějaké aut.vypínání aplikací - má to vliv na výdrž ?
- je nějaký firmware bez touch wizz - prostě čistý android pro SII ?
- ve spuštěných vidím běžet 2x hlasové příkazy i když je nepouživám. Když je zastavím, tak po čase tam jsou znovu - čím to je ? Mám oficc 2.3.4 firmware.
Díky za info

Alda
alda2
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 4. 1. 2012 12:55

nepoužívam killer proč taky ??!!!! Jsou na to rúzné názory.

čisty android je CM 7.X .pro tebe asi zajimave taky MIUI .

V budoucnu CM 9 na zaklade ICS
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k1slovakia 4. 1. 2012 16:00

Zdravim, neviem ci sa to uz riesilo, alebo mam taky problem iba ja? Dnes som si kupil SII, zatial som s nim velmi spokojny, len ma zarazila jedna vec a to je nahravanie videa. Pri formatoch 1920x1080 a 1280x720 sa mi video pocas nahravania obcas uplne spomaly, tak ako keby nestacil hw. Ked vsak zmenim format na 720x480 a nizsie, ziadne spomalenie nevidim. Kde je prosim Vas chyba? Verziu OS mam 2.3.5. Dakujem
k1slovakia
Junior

Odeslat příspěvekod ChesterBen 4. 1. 2012 16:36

To se mi bohužel stává taky.
Navíc mi nejde provést ani hloupá záloha přes Kies, ten telefon pro mě začíná být víc starost, než radost...
ChesterBen
Junior

Odeslat příspěvekod jmanek 4. 1. 2012 16:49

Mohl by teoreticky být problém s pomalým zápisem na paměťovou kartu.
Kam ukládáte video? Na interní nebo externí paměťovku? Zkuste to přehodit. Pokud i toto bude blbnout, zkuste si od někoho půjčit paměťovku s vyšší class.
jmanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ChesterBen 4. 1. 2012 16:57

Já ukládám přímo do telefonu, je možný, že by to nestíhal?
ChesterBen
Junior

Odeslat příspěvekod k1slovakia 4. 1. 2012 17:07

Aj ja ukladam priamo do telefonu, pam. kartu zatial nemam.
k1slovakia
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků