Tel.s Androidom (max4",Kvalit.konstr.Hud.vystup a Foto)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 12. 2011 20:21

Zdravím, jsem dost náročný uživatel a potrpím si na ty nejlepší funkce. Měl jsem Galaxy S II a RAZR a obě zařízení mě vadily v jedné věci - velikosti.

Proto bych rád zařízení s úhlopříčkou displeje max 4". Slušným dílenským zpracováním, kvalitním hudebním výstupem a slušným fotoaparátem. To vše s OS Android. Od Sony Ericssonu mě nic nezaujalo, fotoaparáty s Exmor R podle mě nepředvádí takové uspokojivé výsledky. Mezi mé návrhy patří

LG Optimus 2X - za danou cenu nabízí super hw

Máte někdo nějaké další jiné tipy?

Děkuji
Naposledy upravil Kniter dne 31. 12. 2011 21:08, celkově upraveno 1
Důvod: Upraveny nazov temy
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 31. 12. 2011 20:36

Co tak HTC Rhyme? ;)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 31. 12. 2011 20:45

Kdyby jsi nechtěl Android, vím o mobilu, který by přesně splňoval tvé požadavky.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 12. 2011 20:46

HTC Rhyme se mi líbí, je to parádně zpracovaný kousek i fotoaparát není špatný. Jen zvukový výstup do sluchátek je dost špatný :(

pota - myslíš N8?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 31. 12. 2011 20:50

N8? :-O :-O Fuj, ble, né :D. Myslel jsem iPhone 4S. Nechci tím vyvolat další flame, ale zpracování to má dokonalé, zvuk nejlepší (moje sluchátka za 2k to asi neposoudí, ale dle recenzí a ohlasů) a fotky taktéž parádní (jsem zvýčkaný fotosestavou za 60k, takže nesranduju :D).
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 12. 2011 20:56

To ano, ale platit za značku se mi opravdu nechce. Měl jsem iPhone 4S krátce v ruce a udělal na mě vynikající dojmy, to se musí nechat ;-) Fotky i zvuk jsou špičkové.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 31. 12. 2011 21:00

Ok, je to na tobě. Já ti jen nabídl jednu z možností. Mě přijde 14,5k v pohodě za tyto kvality.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 12. 2011 21:10

Já bych chtěl 64 GB paměť. :-D

Ale díky za tip ;-)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 31. 12. 2011 21:14

Aha :D Tak to už je pak dvacka no :D. Tak jedině vzít na tarif, mít někoho s firmou a odečíst DPH (to by vyšel na cca 16k) nebo Provident :D
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 31. 12. 2011 21:31

pota - píšeš, že nechceš vyvolávat flame. Svým nekritickým přistupem ho vyvoláváš ;-)
Hezký nový rok :-D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Borpray 1. 1. 2012 01:46

Uprimne by me taky zajimal nejaky relevantni vystup. Najit kvalitni fotomobil, ktery ovsem splnuje i dalsi funkce, tzn. kvalitni zpracovani a kvalitni SW i HW vybava (ovsem nikoliv predrazeny a nikoliv prerostly) je pomerne slozite.

Osobne mi svym fotakem imponuje N8, coz vsak nema Android (byt Nokia Belle by nemusela byt zas tak spatna). LG zase klade otaznik v podobe podpory. V dobe hloupych telefonu to zas tak velky problem nebyl, ted uz je to slozitejsi.

Ja jsem majitelem SE Xperia Ray a musim konstatovat, ze ze zdejsiho fotoaparatu mam vcelku smisene pocity. Cekal jsem vic. Ovsem zase zpracovani, vybavu, velikost i design ten mobil ma na vyborne urovni. Jen ten fotak (kvuli vysoke kompresi) by si zaslouzil vic. Pokud bych vsak nalezl alternativu s kvalitnim fotoaparatem (ano, neni to kompakt, ale i mobil muze umet pekne fotit), ihned bych po ni sahl.
Borpray
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fickr 1. 1. 2012 10:21

Není to složité, je to prekérní situace, jelikož všechny podmínky splňují takřka pouze telefony s uhlopříčkou více jak 4", což je nesmírná škoda.
2X splňuje nejspíš všechno, kromě (čerpám z osobní zkušenosti) dílenského zpracování, které opravdu zaostává.
Fickr
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 1. 1. 2012 11:25

Pokud bych věděl, že telefony řady Xperia dostanou vylepšení fotoaparátu, vážně bych uvažoval. Ale již byly uvolněny snad 4 aktualizace a nikde žádné vylepšení. A myslím si, že vylepšení fotoaparátu se ani nedočkáme.

Váhám ještě možná nad Sensation, je nyní za 10 100,- ale opět ty rozměry a fotoaparát nic extra. Ale existuje vylepšení fotoaparátu....
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 1. 1. 2012 12:44

este ma napada LG optimus black ... ma 4" displej a výbava je tiež slušná. mne osobne sa pozdáva a navyše ma dostať ICS
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Borpray 1. 1. 2012 14:06

Takže by LG Optimus 2x měl mít lepší foťák (resp. lepší výstup fotografií) než Xperia Ray? Pakliže ano, pak bych o výměně velmi vážně uvažoval. Mohl by sem někdo, kdo Optimus 2x vlastní, hodit fotku textu (A4), např. časopis? Ray tady totiž pokulhává, což jsem ovšem zjistil až po koupi...

Děkuji
Borpray
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků