Problem s nacitanim stranek Oskara pres GPRS eurotelu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KRATA 13. 4. 2005 14:24

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli nemá někdo problémy s načítáním stránek oskara při připojení přes GPRS eurotelu. Mě to velmi často jede naprosto nechutně pomalu, přitom ostatní web běží ok.... Díky!

Krata
KRATA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom-cz 13. 4. 2005 20:30

Mám ten samý problém, stránka se mi vůbec nenačte. Před pár dny to ale bylo ok. GPRS Eurotel

//Daft: Používejte citaci pouze pokud je to nutné, nebo si raději přečtěte Jak citovat příspěvky
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 14. 4. 2005 16:16

No ja zaregistroval, ze stranky Oskara nesly nacist pres GPRS ET v prohlizeci IE. V ostatnich to slo normalne.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom-cz 14. 4. 2005 16:41

Používám Firefox, Oskar stále nejde.

//Daft: Používejte citaci pouze pokud je to nutné.
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ekki 15. 4. 2005 19:39

jo nacitani oskarovych stranek jde velmi pomalu prez gprs. me pomohlo zablokovani ty flash reklamy.
ekki
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 16. 4. 2005 11:30

Musím potvrdit, že v době kdy sem byl připojen přes GPRS, tak dostat se na sms bránu Oskara bylo utrpení, ať sem se připojil přes Et nebo TMO, tak to by děs, nezáleželo na typu prohlížeče a nepomohlo ani laborování s cproxy. Od doby co jedu přes wi-fi tak problém zmizel.
Doslova horrorem bylo odeslání SMS, kolikrát to hodilo chybu a pak sem se modlil, aby se to načetlo znova. Vypnout ty reklamy mě nenapadlo :-/
dejv
PS. Ono vůbec některé problémy byly jen při připojení přes Et, u TMO toto nebylo.
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod standys 18. 4. 2005 09:12

Jde to opravdu nanic. IE vůbec a u Firefoxu čekám tak 7 minut a pak to celkem jede.
standys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Damil 18. 4. 2005 09:29

Stejný problém přes IE - GPRS ET, používám teď Firefox a v poho. Ale mám přímo v záložkách uloženou stránku SMS brány. Takže úvodní nenačítám.
Damil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thom 18. 4. 2005 09:57

Není to typem připojení ale rychlostí. Měl jsem párkrát "čest" přes jeden hodně pomalý analogový dialup (většinou to jelo - teda spíš lezlo - okolo 24-28 kbps) a přes různé providery (Quick, Aliatel, Volný) a bylo to úplně totéž co přes GPRS. Na stránky Oskara jsem se při připojení přes GPRS dostal spolehlivě leda s akcelerátorem a to samé u zmíněného dialupu.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ekki 19. 4. 2005 23:56

jak sem napsal me pomohlo bloknuti reklam a oskar stranky mi jedou vpoho, v IE blokuju pomoci Ad-Muncher a ve firefoxu pluginem adblock
ekki
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wossik 3. 6. 2005 22:15

Používám ET Go Data Nontop a prohlížeč Firefox. Opravdu před asi 14ti dny mi oskar nenabíhal vůbec, jako stránky, před pár dny začal nabíhat v pohodě a krásně rychle a teď jede tak něco mezi.. načtení stránek trvá pár minut, ale pak už běhaj docela v pohodě.. Takže nevím, jestli je to tím připojením, protože první problémy nastaly hlavně po zavedení nového systému samoobsluhy a tak.. Jinak SMS jsou víceméně v klidu, používám program na SMS a ten jen načte kód.. Jen jedna vychytávka, dneska mi vyhodil oskar potvrzovací kód 00000 a po zadání kódu to vypsalo, že jsem opsal špatně kód.. :lol:
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubbY 6. 6. 2005 11:39

Jak uz jsem tady jednou psal, nastavte si veskere DNS atd an automaticke prideleni serverem. Případně kompletně odstrantě nastavení a ovladače a vše znovu načisto nastavte. Neni s tim pak problém :)
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 6. 6. 2005 12:27

KubbY: jenze tento problem nema nic spolecneho s DNS, ale s rychlosti pripojeni...
Ukulelembo(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod KubbY 6. 6. 2005 12:36

Ukulelembo: jsem reagoval na prispevek tykajici se tohoto dotazu, ne na to co tu nekdo psal :) a rychlost neni problem nacitani a nenacitani stranek ;)
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 6. 6. 2005 12:42

Tak proc jsou teda problemy s nacitanim stranek Oskara?
Ukulelembo(smazano)
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků