Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 22. 12. 2011 10:11

Ono já bych to nehrotil. Každému co jeho jest. Každej používáme telefon jinak a každý máme jiná očekávání. Já osobně problémy s pamětí neměl ani jednou a telefon mi celkově vyhovuje.

Jinak tady nechci vyvolat flame, ale dostal jsem před 14 dny Samsung Galaxi Mini s Androidem. No a zjistil jsem, že je pro mě Android nepoužitelnej. Minimálně proto, že telefon s tímto systémem nedokáže ve vypnutém stavu zapnout budík. Prostě když se telefon vypne, tak budík ani nepípne. Což Bada umí. Celkově mi přišel Android takovej méně uživatelsky vstřícnej a navíc mi přijde, že ten telefon neustále "špicloval" - ve smyslu, že na pozadí neustále probíhaly nějaké aplikace i když jsem nechtěl a úměrně tomu to žralo baterku jak o život.
Další na co bych si nezvykl je, že dolní levé a pravé tlačítko vůbec neovládá tel. hovor. Ten se dle mého ovládá nesmyslně pouze na displeji. Takže při porovnání obou kousků jsem se rozhodl zůstat věrný Badě. (takže kdyby někdo chtěl Samsung Galaxi Mini s Androidem, tak stačí říct :-)
Martin Bednář
Junior

Odeslat příspěvekod Polsonside 22. 12. 2011 11:11

Já mám WaveI už přes rok, tehdy sem hodně rozmýšlel v CZC, jestli Wave nebo Galaxy, ale tehdy sem najivně věřil že takhle odladěný systém od úvodu nenechají tlít na smetišti dějin ale bohužel se tak stalo. Verze 1.2 nepřinesla vůbec nic a to nekonečné odkládání verze 2.0 mě taky už nebaví. Rozhodně mohu konstatovat že si berou z vlastní kapsy pač kolik lidí tu už zdělilo že telefon díky tomu prodali a koupily jiný, mohlo to hold dopadnout jinak ale Samsung zřejmě vidí své cíle jinde, především v prodeji nového WaveIII, proč se zabývat staršími modely, to nám zisk nepřinese. Mě taky opravdu nebaví nosit v kapse drahou MPtrojku (že hraje fakt dobře je snad poslední pozitivum), pořizoval sem ho za 10 000Kč s nějakým očekáváním k chytrému telefonu a výsledek?
Samsung na nás ser...internetový prohlížeč nepoužitelný, okamžitě zahlcena pamět a několik widgetů na ploše najednou zmizí a musím je nastavovat znovu,flash videa-nic, naprosto nepoužitelné a bezúčelné aplikace oproti android, navigace žádná, všechno nějaký polofunkční brak atd. Spousta lidí bude jistě vyvracet můj názor ale takovým přeji hodně trpělivosti, sám asi telefon prodám za dost mizernou cenu právě kvůli systému na tři věci a raději koupím plastový Galaxy S nebo SII....

Škoda, zabité dítě....
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 22. 12. 2011 12:16

bada os má 2% na mobilním trhu. což je sice o 100% víc než měla loni, nicméně to o něčem vypovídá. to, že je letos WP za badou nic neznamená. v příštím roce badu daleko předežene. bada os je pro ty, co chtějí volat, posílat sms, poslouchat mp3, občas venku fotit, natočit video (a někteří k tomu jako argument mohou přidat to, že mají kovový telefon). to je celé. jenže takovéto funkce (a mnohdy i mnohem víc) nabídnou telefony i jiných značek a v cenovém srovnání i telefony za poloviční cenu. bada tak zůstává a zůstane okrajovým os pro ty, kteří nepotřebují mít v telefonu spuštěnou víc než jednu aplikaci, mají dostatek času se přes systémové hlášky proklikat ke svému cíli. každému totiž vyhovuje něco jiného. ohledně žraní baterky v androidu - co si nenastavím dle svých představ, to nemám. ano, není to bada, kde nejde co se systému a aplikací týče nastavit ani 10% toho, co jde v androidu. žraní baterky - nastavení během pěti minut pomocí mmj. Autorun manager, Advanced task killer pro. momentálně jsem se svým S2 na regulérních pracovních 3 dnech výdrže. to už si člověk musí vybrat co chce. buď jsem ochoten si s telefonem chvíli pohrát a všechno si ponastavovat a pak už jen v pohodě používat nepřeberné množství aplikací a telefon jako takový, nebo jsem lenivý, nic nastavovat nechci (vlastně ani nemůžu, proto jsem si takový telefon koupil, protože se v něm nechci hrabat, nebo jsem si myslel, že to bude vypadat jinak) a do telefonu si instaluju pouze aplikace přiměřené rozšířenosti a ovladatelnosti mého telefonu; os. porovnávám badu a android. s ios nemám zkušenost. každý telefon je použitelný jen do té míry, jaký je v něm os, potažmo spíše jaké jsou pro něj aplikace.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fanaticsk 22. 12. 2011 17:34

Ahojte,som majitelom Samsung Wave rok a pol,je to super telefon,len tych aplikacii je pomenej,teraz som presiel na Samsung Galaxy Note a je to tiez super telefon,sice velky ,ale na to si clovek zvykne,len tolko...
Fanaticsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amaterius 23. 12. 2011 10:00

Pro mě je to obyčejný "hloupý" telefon.
amaterius
Junior

Odeslat příspěvekod kefak.marfy 23. 12. 2011 10:10

mam problem, spadnul mi telefon a vypadla mi baterka, kdyz jsem ji tam zpatky dal a skusil zapnout , naskoilo mi na displeji "DOWNLOAD MODE". nevite nekdo co s tim? zkousel jsem o znovu zapnout a vypnout ale dela to porad to same. :(
kefak.marfy
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 23. 12. 2011 10:15

neres to stejne si rikal,ze si koupis galaxy s2 nebo sensation od htc. jinak bych nahodil baterku a dlouze derzel prave tlacitko,jako kdyz chces restartovat telefon.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod kefak.marfy 23. 12. 2011 11:36

to sice ano ale cim mam do te doby volat.abych se zvednul a sel koupit jiny telefon tak na to opravdu nemam.
kefak.marfy
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 23. 12. 2011 12:16

nepomohlo ani dlouhy stisk tlacitka na odmitnuti hovoru? tak s nim bouchni jeste jednou.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod kefak.marfy 23. 12. 2011 12:26

pomohlo s tim trisknout,ale opravdu. :D poradna supa to byla. :D
kefak.marfy
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 23. 12. 2011 14:00

No vidis,ze to jde a funguje. Nechtel jsem to tu psat,ale kdyz mi spadl pri jednom z mnoha padu prestal jit zvuk,tak jsem o volant v aute s nim parkrat bouch a zvuk uz jde bez problemu. Od te doby asi 20 padu a na tvrdou zem,prevazne beton a asfalt a pohoda. Udelej to s iphonem,je skleneny. A i kdyz na nem mas tu sprcku,protoze jinak jsou problemy se signalem,tak se obavam ze by tech padu,co uz prodelal muj wave neprezil ani desetinu.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Kudli3 23. 12. 2011 14:15

Jo to vidim jako snad jesno z hodne malo plusu spadl mi tak milionkrat dokonce sem ho i jednou utopil a porad jede bez problemu :D
Kudli3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 23. 12. 2011 14:32

Jako to co zazil muj a jeste a dvou kamosu to je opravdu hodne velka zatez,zvlast toho jednoho kamose,te vypada jako by mel snad deset let provozu za sebou a to ho loni dostal na vanoce. Jako musi kazdy uznat,ze neco vydrzi
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod kefak.marfy 23. 12. 2011 16:08

no me prasklo sklo na displeji.ale ne tim ze jsem s nim ted nak bouchnul ale jednou mi spadl na prednasce ze stolu a nevydrzel a to spadnul na linoleum.
kefak.marfy
Junior

Odeslat příspěvekod djpajovka 23. 12. 2011 16:49

http://mobilizujeme.cz/clanky/samsung-wave-iii-recenze-precizne-strizeneho-dravce/
djpajovka
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků