Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Koval 10. 5. 2011 21:31

Takže jsem telefon kompletně rozebral, očistil od nečistot, složil zapnul a ono to pomoholo, normálně to bezproblému naběhlo. Všechno funguje jak má. Děkuji za dobrou radu.
Koval
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfX 11. 5. 2011 14:42

Tak to není zač ( ono i to pozlátko na kontaktech boužel časem oxiduje a pérka se unavěj ) hlavně že maká .
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod alixman 24. 6. 2011 09:36

Ahoj všem, také se mi dostal do ruky tento model a potřebuji hned pomoc nebo radu. Mám i starší model G810 a tam v RealPlayeru funguje mobilní tv od O2 bez problémů, ale v Innov8 mi vůbec nejde rozchodit. Nastavené mám vše tak, jak by asi mělo být včetně přístupového bodu a nic. Vždy to napíše že "Spojení bylo ukončeno. Zkusit znovu se připojit?" V SIMce to není, G810 funguje. Mám pocit že to bude tím RealPlayerem. Pokoušel sem se ho nahradit jiným, ale bez úspěchu. Všem díky za radu nebo pomoc. Alex

PS: Ještě k FW. Mám verzi I8510XXIB2, code I8510XXIJ1 a csc I8510KBNIK1 je lepší nebo horší než ten z té 33 strany? tuším že XXIA1....díky
alixman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PTmash 19. 10. 2011 15:18

Cau, mohl by jsi prosim dat novej link na ten manual na rozebrani telefonu.... Moc by se mi hodil a ten starej odkaz uz nefunguje :(
PTmash
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 19. 10. 2011 16:27

Dobrej den
Tak ten manuál je zde http://czshare.com/2157060/I8510SERVICE.zip a heslo je I8510 ;-) ;-)
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod PTmash 19. 10. 2011 23:39

Díky moc, snad mi to pomůže.... rovnou se zeptám. Mám teď problém, často mi nefungujou tlačítka na vysouvací části. Kromě zrušení hovoru... Když přestanou fungovat, tak se po chvíli telefon restartuje. Nevíte čím to může být?
PTmash
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 20. 10. 2011 17:07

Dobrej den
Tak jak to vidím tak to bude flex kabl (zlomenej nebo možná jen špatnej kontakt vyndat (je potřeba pájky ( ne trafopájku :D :D ) a vypucovat já osobně na ty pozlátka používám gumu na gumování propisky,inkoustu (ta tvrdčí :-D :-D )
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod PTmash 20. 10. 2011 21:16

No myslel, jsem si, ze by to mohlo byt i SW, po zapnuti tlacitka totiz jedou
ale novej FW nepomohl... Dela to, kdyz zavru telefon a pak ho otevru, takze to bude ten flex kabl, snad se do toho dostanu a bude to jen kontaktem... Oprava (novej kablik) by byl asi dost drehej, ze?
PTmash
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr73 21. 10. 2011 18:23

@PTmash: kdyz si v e-shopu najdes flex tak je videt, ze na jedne strane je bezny nacvakavaci konektor a na druhe zasouvaci kontakty se zamkem, takze pajka by nemela byt potreba. Podle me je ale jistota, ze bude preruseny...
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 21. 10. 2011 19:06

dobrej den
To stou pájkou jsem si myslel taky do doby než jsem ten flex měnil u konektoru co je zasouvaci tak na okraji jsou 2 plošky které se letujou :!: :!: (viz šipky http://czshare.com/2163007/flex.bmp, moje rychlofoto :-D :-D http://czshare.com/2163078/fota.zip heslo je I8510 Možná je to jen pojistka proti vytáhnutí nevím já je zaletoval) jinak cena je cca 150-400kč 8-) 8-) a další věc co jsem udělal když jsem ho měl rozebranej tak přední kryt ( rámeček viz foto) kterej je nejprve plech na něm chrom a na něm černá barva která mě slezla (oděr) tak jsem ten kovovej( bez plastu jde sundat )kryt hodil do ředidla barva šla pryč a mám ho celej v chromu . 8-) 8-) 8-) jinak mám jeden mobil rozdělán odešlo lcd tak není problém poradit případně poslat lepší foto na rozebrání je potřeba JEDEN kříž. šroubovák a hodí se plast na rozcvaknutí krytu a pájka 8-) 8-) 8-)
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod PTmash 30. 10. 2011 15:16

Tak telefon mám rozebranej, ale vubec nemuzu prijit na to jak vytahnout ten flex kabel od vrchnich tlacitek.... nemuzu prijit jak oddelat ten zamek.....
Jinak je flex kabel na nekolika mistech porusen. A mam jeste dotaz jak oddelat zten chromovej kryt od toho plastu a kryciho sklicka.... mam to taky dodreny strasne... ale nemuzu prijit na to jak oddelat ten plast (silou sem to zkousel :D)
PTmash
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 1. 11. 2011 20:45

OMLOUVÁM SE ZE PÍŠU AŽ DNES
Tak ten flex od lcd jde vycvaknout a sice tak že u konektoru je přes flex natažen hnědý plast ten jemně podebrat z vrchu( mezi flex a plast stačí i nehtem) a směrem od lcd vycvaknout nahoru viz (plast se dostane až 2hodinu (leží u lcd tak je na 9hod) obr jinak přední kryt (plech ) je potřeba ohnout dvě packy dole u klávesnice X a bacha na třetí !! TU JSEM NECHAL BEJT nahoře u sluchátka a pak mě šel dát dolů je přilepen ale mě lepidlo moc nedrželo pak jsem použil oboustranou lepící pásku nebo zkusit benzín (neměl by s plastem nic udělat (nevím zkusit ). http://czshare.com/2186035/Fotografie212.jpg
http://czshare.com/2186036/Fotografie213.jpg

jinak sory za kvalitu malováno ručo a za chůze :-)) :-))
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod hornet24 9. 12. 2011 11:15

Zdravím
Vyskytnul se mi problém s i8510. Z ničeho nic mi přestal fungovat budík. Ikdyž nastavím čas tak nezačne pípat. Jen se potom čas buzení přesune do budíku a nic víc. Zvukové upozornění neproběhne. Myslel jsem že to obejdu v kalendáři upomínkou ale stejný problém. Taky bez reakce.Restart nepomohl.
hornet24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2m 22. 2. 2012 16:34

Ahojte,
stala se mi nemilá věc s mým mobilem i8510. Při focení v mínus 10°C mi mobil na chvíli zamrzl a pak se na displeji objevila hláška "chyba hardware restartujte telefon" a od té doby když fotím mám strašně přesvětlené fotografie. Hlavně to dělá za denního světla viz. odkaz http://luker2m.rajce.idnes.cz/Samsung_I8510_Innov8/.
Pokud v nastavení fotoaparátu stáhnu světlost na minimum tj. -2.0, tak se to vyfotí dobře, jen je fotka tmavá. Ale stačí to dát jen na -1,5 tak zase téměř bílá fotografie.
Zkoušel jsem i videa a ty jsou v pořádku, natáčí to standartně jako předtím.
Nevíte, čím by to mohlo být a zda-li by pomohlo přehraní firmwaru nebo je to nějaká hardwarová chyba? Díky
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 22. 2. 2012 20:56

re. :U toho focení bych to viděl na přehrátí FW ( a taky nic nestojí :-)) :-)) )
WolfX
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků