iCloud - zkušenosti/rady/problémy

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Aleš P. 17. 10. 2011 16:48

Zdravím všechny.

Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s iCloud Control Panel for Windows?

Stažení zde: http://support.apple.com/kb/DL1455

Chtěl bych pomocí iCloudu dostat fotky z PC do "mraku" a prohlížet si je na iPadu, ale bohužel mi to nefunguje. Občas se nestane nic, občas mi Windows vyhodí chybovou hlášku, že ApplePhotoStream.exe přestal pracovat.

Nepomohla mi ani nápověda http://help.apple.com/icloud/#mmbc40255b

Nemáte někdo podobnou zkušenost, respektive problém? A ještě lépe řešení, co s tím?

Díky za pomoc.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod umiyaki 18. 10. 2011 06:39

Funguje v pohodě. Právě jsem zkoušel do složky upload vložit fotku a za chvilku se objevila v iPhonu. Opačně to funguje také. Pokud fotek vyfotím více, tak to samozřejmě nějakou minutu trvá. To stejné synchro Outlook 2010 (mail, kalendář, úkoly, adresář)...
Se synchronizací Oulooku jsem měl problém na začátku, tak jsem celý iCloud Control Panel odhlásil, odinstaloval, nainstaloval, přihlásil a zatím to funguje dobře.

Windows 7 Pro CZ 64bit, iP4
umiyaki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod white.haven 18. 10. 2011 06:44

I pokud by nahodou fungoval dobre, tak je stejny koncept mimoradne nestastny.
white.haven
Junior

Odeslat příspěvekod mobilemaniac 18. 10. 2011 06:55

PROČ nešťastný ?!
mobilemaniac
Junior

Odeslat příspěvekod Mor2Moon 18. 10. 2011 07:17

zálohuje všechny fotky bez výběru, maže všechny fotky bez výběru, nefunguje na XP,
slovo nešťastný je ještě eufemismus
Mor2Moon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 18. 10. 2011 07:23

Mne to tiez po zapnuti Photo Stremu hadzalo error, ale ostal zapnuty, fungovat funguje. Win 7 Pro 32bit + iPhone 4
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod white.haven 18. 10. 2011 07:53

Protoze ti tam nahrne vsechny fotky, co vyfotis. To je dobre. Ale kdyz nejakou vyfocenou fotku smazes, nebo upravis (treba nejakym efektem), ve fotostreamu ti zustava porad, nesmaze se, resp. tam zustava ta puvodni, neupravena.

V soucasne podobe je to trapne a nedomyslene.
white.haven
Junior

Odeslat příspěvekod RoPo 18. 10. 2011 08:22

Funguje. W7U-64bit.

Fotostream prezentuje do iCloudu fotky max. 1000 fotek a max. 30 dnů. Nejstarší potom maže. Tato funkce není vysloveně na zálohování, ale na to aby jsi měl fotky k dispozici pro "ukázání". Zálohovat fotky/obrázky můžeš do iCloudu ne jako fotostream také. Jestli zálohovat fotky/obrázky si nastavíš v iZařízení v nastavení iCloudu.
RoPo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lucida 18. 10. 2011 08:58

Taky si na fungování nemůžu stěžovat, vyfotila jsem fotku a za 20 sekund se objevila v PC. Akorát mi vadí, že ve Fotostreamu zůstávají všechny fotky, i ty nechtěný. A čekat 30 dní je docela nešťastný.
lucida
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků