Samsung S5610 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 1. 10. 2011 15:56

Moc se mi líbí, má i hodně funkcí.
WiFi ale asi mít nebude? To bych za cenu chtěl už moc.
Ale jinak si myslím že budeme mít úspěch.
Až ho někdo budete mít napište "první postřehy"
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monikash 6. 10. 2011 06:29

Škoda té omezené Javy 1,7 (2,3 MB) pro vlastní javové aplikace je docela málo (třeba pro slovníky).
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinChroust 6. 10. 2011 07:14

Po pár dnech hodnotím telefon také kladně, pro nenáročného uživatele je to luxus, 2500 Kč za investici stojí
Šéfredaktor SamsungMania.cz
MartinChroust
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr H.. 10. 10. 2011 08:03

Jak je na tom S5610 s pozorovacími úhly displeje? Jeho předchůdce S5350 Shark je měl poměrně slabší a rychle měnil barvy...

Jakékoli upozornění na zmeškané události (SMS, hovory...) aniž bych musel cokoli mačkat je bohužel asi opět jen mým snem, že?
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr H.. 10. 10. 2011 09:44

Tak díky za info. Displej potěšil a s upozorňováním je to teda klasika.

:-)
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daddyb 16. 10. 2011 12:27

Mít wi-fi tak ho hnedka beru. Klasických mobilů s wi-fi moc není tak není z čeho vybírat...
daddyb
Junior

Odeslat příspěvekod MobilStorm 17. 10. 2011 07:13

je to pěkný phone, uvažuju o něm, docela mě zajímá použitelnost foťáku - jak je to s rychlostí focení? předem díky
co vím, poradím
MobilStorm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osky1 17. 10. 2011 16:32

Nevíte někdo jestli se dá pořídit nějaké pouzdro přímo na tento mobil. Děkuji
osky1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MobilStorm 23. 10. 2011 10:45

S5610 už mám doma, Fílo dík za návody, použil jsem je oba :-)
Na to jsi přišel zkoušením, nebo čerpáš z nějakého webu? Ze kterého?

Sice jsem o omezení java paměti věděl, ale stejně mě už svrbí prsty - je to hardwarová nebo softwarová záležitost? Šlo by to nějak hacknout? :-) A pokud ne, můžeš udělat podobnou fintu i pro Windows live messenger a Yahoo messenger?

U hodně aplikací větších než 500kB když použiju Jad maker, tak mě to zahlásí "Neplatný deskriptor souboru JAD" a ukončí se, čím to může být?

Další věc: nemůžu přijít na to, jaké je omezení nebo podmínka pro zobrazení fotky alba v přehrávači, někde zobrazí a někde ne (foto mám v adresáři s písničkama)

V menu je sice pěkné, že jde přesouvat ikony, ale je to na houby, když se některých nemůžu zbavit, šlo by to nějakým fíglem?

Možná to vypadá že mám jen problémy, ale celkově jsem s telefonem spokojený, vyzdvihnout musím hlavně pevnou konstrukci, dobrý foťák, příznivou cenu a subjektivně praktický a líbivý design.

Předem díky za rady, tipy, postřehy :-)
co vím, poradím
MobilStorm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinN. 9. 11. 2011 17:01

Ahoj všem šťastným majitelům S5610. Můžeme mě prosím někdo nasměrovat, odkud taháte funkční JAVA aplikace a hry pro tento telefon. Bohužel se mi nedaří žádnou aplikaci a hru nainstalovat.
Děkuji Martin
MartinN.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 11. 2011 09:44

Samsungy s javou mívaly potíže (ty bez OS).

Hry můžeš kupovat na různých stránkách věnující se java hrám, u operátorů atd..
NAvštiv sekci java, najdeš tam i odkazy. Ty se mohou sdílet rovnou do fóra, proč do SZ?

Freeware hry

Ohledně aplikací, k čemu mají sloužit? Máš zájem např. o menstruační kalendář, či program na icq?

EDIT: Jo ještě jsem zapoměl tady http://www.getjar.com/
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lift11 15. 11. 2011 18:51

Na jednej recenzii myslím ze to bolo mobilmania.sk písalo nerozumiem ako to je myslene citujem vetu "Bohužel doručenky v podobě příchozích SMS zpráv celistvost konverzace značně narušují." aku celistvost konverzace nechápem ako ze príde doručenka SMS a preruší mi hovor? keď telefonujem ci ako to mam chapat celistvost konverzace.

Aj na začiatku keď písalo aké sú výhody a aké nevýhody písalo ako nedostatok "doručenky v podobě SMS zpráv narušují textové konverzace" nechápem ako je to myslene

Dakujem za vysvetlenie
lift11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lift11 17. 11. 2011 19:37

Fíla: Tak že mam to chápať tak ze pošlem SMS príde mi doručenka a signalizuje mi to na displeji a ja musím potvrdiť tlačítkom aby zmizla z displeja?

Na nokii 6300 no je tak ze pošlem SMS potom mi príde doručenka len sa ukáže na displeji Doručená a hneď samo zmizne a tu to je tak ze asi musím potvrdiť aby zmizla nie?

A chcem sa ešte poinformovať tele sa mi veľmi páči zvažujem ho chcel by som vedieť či nemáš nejaký problém či ti nemrzne alebo či sa nevyskytujú nejaké chyby abo dačo dik. Je tento tele spoľahlivý?
lift11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hasan 22. 11. 2011 20:35

Zdravím, jak je na tom integrovaný internetový prohlížeč, zobrazuje běžné weby (ne mobilní verze) bez problémů nebo bude třeba doinstalovat operu?
Hasan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zetkubista 28. 11. 2011 15:43

lift11 píše:Na jednej recenzii myslím ze to bolo mobilmania.sk písalo nerozumiem ako to je myslene citujem vetu "Bohužel doručenky v podobě příchozích SMS zpráv celistvost konverzace značně narušují." aku celistvost konverzace nechápem ako ze príde doručenka SMS a preruší mi hovor? keď telefonujem ci ako to mam chapat celistvost konverzace.


Já myslím, že tam poukazovali na jinou věc. Samsung má mimo běžných složek Doručené SMS a Odeslané SMS ještě složku Konverzace, kam se ukládají SMS, které odešly/přišly na/z jedno(ho) čísla. Tzn. když si s někým píšu, tak nemusím pořád přecházet ze složky Odeslaná do Doručené, ale v Konverzaci je vidím všechny, jak šly po sobě. A pokud mezi tím chodí doručenky, tak se tam asi objevují také a tím tam zavazí.
Ovšem mně se doručenky nepodařilo zapnout - může někdo poradit, jak na to? Dělal jsem to ve volbě Vyžádní zprávy o doručení (nebo tak nějak) a ... nic. Díky předem!
Naposledy upravil Fíla dne 28. 11. 2011 17:27, celkově upraveno 1
Důvod: citace zkrácena
Zetkubista
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků