Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ms74 3. 9. 2011 06:28

avio: předtím jsem se pořádně nepodíval na Tvůj graf baterie. Je vidět, že tam k žádnému nabíjení nedocházelo. Jsem blb, a velice se Ti omlouvám :-[
ms74
Junior

Odeslat příspěvekod Fredddie 3. 9. 2011 11:22

hotdogicek píše:ake mate skusenosti s počitadlom prenesenych dat priamo v mobile? da sa na neho spolahnut alebo lepsie pouzit aplikaciu?


Já používám 3G Watchdog a měří dobře. Je na Marketu jak free tak placená verze.
Fredddie
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy84 3. 9. 2011 12:39

Zdravím, známá má tento mobil a chtěl bych se zeptat jestli tam jde vypnout zvuk spouště fotoaparátu a jak toho docílit? Vypnutí zvuku na nula nebo do režimu vibrací nepomáhá, zvuk se ozve vždy. Není root, je to nový kousek s verzí 2.3.3.

A druhá otázka zní na bluetooth myš. Připojí se k tomuto mobilu jakákoliv myš s bluetooth? Nezáleží na značce a ceně? Jde jí o malou myšku popřípadě do kabelky, takže velikostně malá výhodou. Mám namysli konkrétně Media tech MT1095 nebo Genius micro 900BT, půjdou s tímto mobilem?

Děkuji za odpovědi.
freddy84
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 3. 9. 2011 13:27

K prvnímu dotazu.Nevím jakou verzi firmware 2.3.3 má v telefonu ale myslím že poslední CZ aktualizace firmware přes Kies už má možnost že před focením stáhneš volume- a už nejde zvuk při focení.S tou poslední 2.3.3 ti to tady na foru snad někdo potvrdí.Jinak na XDA je hack fotoaparátu na vypnutí zvuků ale myslím že je potřeba root.Já mám 2.3.4 a tam tak funguje.

Druhý dotaz.Ano funguje,tady máš důkaz http://www.youtube.com/watch?v=_p0BqNyNyEE
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lastik 3. 9. 2011 15:43

cus, prosim vas, kdyz chci otevrit galerii, tak v polovine pripadu trva nacteni galerie hrozne dlouho (rekneme i 10-15s), v druhe polovine se nacte takrka okamzite, nevite, co to muze zpusobovat?

diky
lastik
Junior

Odeslat příspěvekod Fredddie 4. 9. 2011 00:29

freddy84 píše:Zdravím, známá má tento mobil a chtěl bych se zeptat jestli tam jde vypnout zvuk spouště fotoaparátu a jak toho docílit? Vypnutí zvuku na nula nebo do režimu vibrací nepomáhá, zvuk se ozve vždy. Není root, je to nový kousek s verzí 2.3.3.

A druhá otázka zní na bluetooth myš. Připojí se k tomuto mobilu jakákoliv myš s bluetooth? Nezáleží na značce a ceně? Jde jí o malou myšku popřípadě do kabelky, takže velikostně malá výhodou. Mám namysli konkrétně Media tech MT1095 nebo Genius micro 900BT, půjdou s tímto mobilem?

Děkuji za odpovědi.


Ad foťák. Potvrzuji to, že je nutné stáhnout nejnovější fw přes Kies. Potom se sice také nedá zásadně ovlivnit, ale alespoň při tichém režimu to necvaká. Takže vypnout ten zvuk na tvrdo nejde, ale alespoň takhle. To zas vymýšlel nějaký tydýt.. ten zvuk mi fakt vadí, root nemám a nějak ho jinak nepotřebuji takže jen kvůli tomu se do něj pouštět budu.
Fredddie
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolega 4. 9. 2011 09:41

To s tím foťákem, zvukem závěrky, tichým težimem SGS2 ve spojitosti s firmware GINGERBREAD.XWKF3 jsem tady psal (a nejen já) už nejméně 3x ... a stále se na to lidi ptají :-)
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 4. 9. 2011 10:29

Telefon vytažen v sobotu v 9:00 z nabíječky....prakticky nepoužíván... Večer měl 56 než jsem šel spát a ráno v 10:00 už jenom 5%. Není hodnota pro OS Android nějaká vysoká??
Přílohy
SC20110904-102942.png
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod javak810i 4. 9. 2011 10:55

Je
HP Elitebook 8740W - Core i7, 8GB RAM, Geforce GTX460M
Sennheiser CX400 -> UE SuperFi 4 -> Jays D-Jays -> VSONIC GR07 -> Sennheiser HD 25 -> Sennheiser IE 60 + Sony MH1C -> Sennheiser IE80 (fake) -> Xiaomi Piston 2
javak810i
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rizekk 4. 9. 2011 11:26

mrkni se na probuzeni a displey... pokud displey nic a probuzeni mas, tak je jasny, ze ti tam neco beha v pozadi.. proto takovy ubytek baterky...
Rizekk
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 4. 9. 2011 11:43

na pozadí běhá furt to stejné...
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarsou 4. 9. 2011 12:22

A máš nainstalovaný OS Monitor? V něm uvidíš, který proces to tak žere. Už jsem to tu psal několikrát....
Já i po vyndání baterky a restartu většinou vidím, že procesor běží na více jak 20% a zajímavé je, že pokaždé to je jiný proces. Ten potom v OS Monitoru odstřelím a pak mi to za noc sežere tak 1-3%....
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 4. 9. 2011 12:42

Už mi to umřelo úplně...chctěl jsem tam flashnout jinej soft a ať tam teď nahraju cokoliv, tak se nedostanu přes startovací logo :-(
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zed123 4. 9. 2011 12:47

prosím o radu co mám dělat když hovory s galaxyS2 jsou slyšet jako s hrncem na hlavě je velice špatně rozumět . máte stím nějaký zkušenosti nebo se to řeší přes servis.děkuji za radu

-- 4. 9. 2011 13:57 --

jo a kupoval jsem 2 ty telefony stejný problém tak nevím možná to tak na být jak je rozumět v vašich telefonů
zed123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 4. 9. 2011 14:23

Karl Kopfrkingl píše:Už mi to umřelo úplně...chctěl jsem tam flashnout jinej soft a ať tam teď nahraju cokoliv, tak se nedostanu přes startovací logo :-(

najeď trojhmatem do recovery modu a proveď všechny wipe,budeš sice mít všechno vymazané ale přístroj ti najede.

zed123,já mám zvuk při telefonavání dobrý,pokud je to u obou telefonů špatné tak reklamuj.Nebo je připoj v PC ke Kies a pokud ti nabídne aktualizaci tak aktualizuj firmware,možná to nový firmware odstraní.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků