Motorola Fan Club

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RobertPlant 13. 9. 2010 11:24

Tak mě napadlo, potom, co jsem viděl vlákno Siemens Fanclub, že by si i Motorola zasloužila připomenutí.
Tak pokud jste fanoušci a nebo ještě vlastníte některý z legendárních modelů této značky, klidně se pochlubte s fotkou, zkušenostma či nedostatky,které vás trápí třebas.

Já měl model V500, Razr V3i a teď mám z Austrálie starou Motorolu Razr V3xx.
RobertPlant
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 30. 12. 2010 18:54

Já měl V360, ale rychle jsem prchnul pryč, absolutně mi nesedělo tupé ovládání. A teď jsem koukal na prodávané mobily Motoroly a nic moc - to už je na tom tak špatně Motorola?
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 31. 12. 2010 10:43

Já měl od Motoroly jeden typ telefonu a to byl právě legendární Razr. Měl jsem ho tak rád že jsem si ho koupil 2X.
Poprvé jsem za něj dal přes 8 000 Kč po cca roce a půl používání jsem si koupil Nokii 6600 a po cca 6 měsících jsem si opět koupil Motorolu V3 Razr.
Byl to jediný mobil který jsem si koupil 2X a pokaždé nový.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasil 31. 12. 2010 11:36

ja chcy DEFY. Motorollu jsem nikdy nemel. Muzu k vam do klubu ?
Vasil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 12. 2010 11:39

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F800 5. 1. 2011 15:05

Duchovní matka mobilů, legendární telefony, styl a osobnost - to jsou atributy, které se mi vybavení při vzpomenutí na slovo Motorola :tleskani Určitě si zaslouží vlastní fanclub. Měl jsem jich a dosud mám několik. Je škoda, že neexistuje nějaký neoficiální fanclub na webu - něco jako "motorolamania" :-) Mojemotorola.cz už léta páně nefunguje...
F800
Junior

Odeslat příspěvekod dawe 18. 1. 2011 00:22

Myslím, že hlavní důvod, proč Motorola nemá takové weby je, že neprodukuje telefony, které by si kupovali lidi co by takové weby pak dělali :-]
Většinou jsou to dnes taková dost specifická zařízení, která nejsou nic moc v poměru cena/výkon.
I když teď čekám na Defy a ta je v tomhle poměru dobrá ;-]
Cao Dawe
dawe
Junior

Odeslat příspěvekod RobertPlant 25. 1. 2011 21:17

Tak blbý je, že Motorola v rámci svých existenčních problémů opustila Evropský trh (minimálně ten východní), takže je to bída teď.
Na motorolu se dá spíše vzpomínat, měla právě spoustu legendárních typů, které ovlivnily trh. Bohužel naprosto nedokázala odpovědět na módu dotykovek po prvním iPhonu. Ale v dobách Razra dokonce chvilku byla světová dvojka, první byla Nokia.

Podle mě nejvýznamnější mobily od Motoroly jsou:
1983 DynaTAC 8000X, první mobilní telefon pro veřejnost
1996 StarTAC, první véčko
2004 Razr, první véčko s tloušťkou pod 12 mm

Bohužel pak už jenom žili z Razra a udělali ho na milión způsobů. Škoda, taky jsem teď opustil značku po 6 letech a koupil si iPhona.

Ale vzpomínky na Razra zůstanou, toho posledního (V3xx) jsem si schoval na památku :)

-- 25. 1. 2011 21:20 --

vaclavbarak píše:Já měl od Motoroly jeden typ telefonu a to byl právě legendární Razr. Měl jsem ho tak rád že jsem si ho koupil 2X.
Poprvé jsem za něj dal přes 8 000 Kč po cca roce a půl používání jsem si koupil Nokii 6600 a po cca 6 měsících jsem si opět koupil Motorolu V3 Razr.
Byl to jediný mobil který jsem si koupil 2X a pokaždé nový.


Taky jsem si koupil dvakrát Razra, V3i a V3xx. Do dneška podle mě designové skvosty. Chtěl bych do sbírky původní stříbrnou V3 v dokonalym stavu, ta byla ve svýho době za slušný scifi :)
RobertPlant
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 1. 2011 22:38

V3 měla 14 mm, pokud se nepletu
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crhajiri 25. 1. 2011 23:16

Nezbývá mi, než pochlubit se. Vlastním legendární Star Tac a a to ve funkčním stavu. Čas od času, když mám dobrou náladu, přehodím simku a uvádím své kolegy a okolí do úžasu.
crhajiri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RobertPlant 26. 1. 2011 00:04

seterwohipikule píše:V3 měla 14 mm, pokud se nepletu


Máš pravdu, 13,9 mm :)
RobertPlant
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod F800 19. 8. 2011 12:47

Co říkáte jako fanoušci značky na pohlcení Googlem? :hm Snad to Moto přežije...
F800
Junior

Odeslat příspěvekod matilda06 19. 8. 2011 19:11

Podle mě je to dobrá zpráva, že zrovna googl koupil motorolu. Možná se dočkáme zase pořádné české distribuce a nebudu muset schánět telefony v zahraničí. Neumim si představit kdyby mobilní část motoroly koupil třeba Appl nebo nokie.
matilda06
Junior

Odeslat příspěvekod jimmbo205 26. 8. 2011 15:35

tak google ji sice kupoval kvuli patentum, ktery jsou to nejcennejsi dneska co motorola ma. Ale na drhhou stranu slibil, ze motorola bude fungovat dal pod svoji znackou. Tak uvidime, podlebto bude oboustranne vyhofldnej obchod...

ja prvni moto mel L7. Ve svy dobe paradni tel. s minimalni tloustkou taky a displej byl skoro to nej co tehdy bylo... jenze moto usnula na vavtinech a nabralo to smer k zapomenuti. Zvlast kdyz nokia prisla s 6300, coz byl a je jeden z nejuspesnejsich tel co kdy kdo vyrobil... na ni sem prave po rice a 3/4 z L7 presel a to v dobe kdy se zacala moto **** a ze 2 mesicu stravila 6 tejdnu v servisu. Pak chvili lezela ve skrini a pak ji kamarad ztratil kdesi na ukrajine v horach. tak treba ji tam nekdo nasel a slouzi dal...

ja sem pres zminenou 6300 a htc wildfire sooncik opet u motoroly, tentokrate defy. telefon paradni, origos romka zadnej slagr. Prave tady by mohl zapracovat google, uvidime. Kasdopadne spojeni Defy a CM7 jr super a zatim sem nenasel neco, ci by mi vadilo na tolik ze bych se pres to neprenesl...
jimmbo205
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 26. 8. 2011 17:44

To že Google koupil Motorolu, je podle mě moc dobře.
Doufám že se Motorola vrátí, určitě bych si nějaký model zase pořídil.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků