Samsung C6112 Duos - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sejkpet 13. 6. 2011 11:37

Je to jednoduché - C6112 je brak nehodný renomované značky. Po 14cti Simensech, 1Nokii,4 Se - 2 ještě mám ,jsem pořídil v 0411 dvě C6112 a od začátku problémy. Vypisovat, co nejde,nenadálé změny,zamrzání JAVA aplik., mizení SMS, náhlé odmítání některých hovorů-jejich seznam nejde najít,obrázkové T9 CS, . . Ani po 4 dotazech na podporu Samsungu mi nikdo neodpověděl. Tady žasnu jak si koupíte nedodělek a místo aby jste to omlátili výrobci o hlavu a vraceli-což je jedinný prostředek jak ho přinutit dodělat SW a odstranit chyby, tu dlouhosáhle vedete pokusy a řeči.
Stejně jsem tu nenašel kde najít Aktualizace FW Samsung c6112 a jak ho provézt. Když Samsung New PC Studio oznamuje, že podpora aktualice FW pro C6112 není možná.
Což je poslední šance, než jim je půjdu vrátit, což tuším,že nebude jednoduché. Ale trávit hodiny hledáním,jak odstranit nedodělky nehodlám. Škoda, že SE nejde do 2 Simek.
sejkpet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EliVo 16. 6. 2011 07:24

Naprosto souhlasím, že je škoda, že SE nejde do 2 SIMek. Až se to změní, ráda se k SE vrátím, vyhovoval mi po všech stránkách.

Teď ale ještě jeden dotaz k našemu Samsungu: jde zablokovat odchozí volání na jedno číslo u jedné Sim? Na růžové sim mám volání na toto číslo, ale občas se mi stane, že zavolám z modré, kde platím zbytečně plnou sazbu. Tak bych ráda na modrá volání na toto číslo blokla. Zkoušeli jste to někdo?? děkuju
EliVo
Junior

Odeslat příspěvekod sidonius48 16. 6. 2011 21:59

Mám tento telefon od února tohoto roku jsem s ním naprosto spokojen. Mým hlavním požadavkem byl telefon na dvě sim a to funguje tak jak si představuji. Telefon také jede s hansfree Parrot ck 3100 ne sice dokonale ale na Parrota se mi dovolají na obě simky a to je to co potřebuji. Je ale pravda že vše ostatní mimo volání používám minimálně a to včetně SMS. Můj názor je že telefon má sloužit hlavně k volání a to ostatní alespoň z mého pohledu mi jen telefon prodražuje
sidonius48
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cukfira 7. 8. 2011 16:34

Zdravím,jsem taky čerstvým majitelem a zatím se seznamuju.Nikdy jsem Samsunga neměl.Zatím jsem nikde nenašel vibrace při zvonění.Jde to vůbec u tohoto mobilu?Díky za odpovědi.
cukfira
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod traveller 10. 8. 2011 13:36

nastavení - zvukové profily - vybereš konkrétní profil - UPRAVIT - Typ upozornění na hovor - Změnit a vybereš požadovaný typ/kombinaci
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cukfira 11. 8. 2011 07:19

Pro traveller
Díky je to tak.......
cukfira
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sejkpet 15. 8. 2011 14:14

Pro traveller
kde najít Aktualizace FW Samsung C6112 a jak ho konkrétně provézt.
S SW z výroby je polofunkční.
Díky za odpovědi.
sejkpet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boncho 16. 8. 2011 09:14

Tak jsem se taky stal vlastníkem Samsungu a chtěl jsem se zeptat: Když mi přijde zpráva na sim 1 a já chci odpovědět z 2 protože tam mám levnější tarif jde to nějak jednoduše?
boncho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PPetrik 16. 8. 2011 12:54

SMS i volání odchází z předvolené simky. Nezáleží na tom, na kterou zpráva došla.
PPetrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boncho 16. 8. 2011 14:15

No jo,ale když mi přijde na jednů a od císla které nemám v seznamu já chci odpovědět z druhé simky tak si musím zapsat číslo :-( . Nebo jak se to da udělat? :-( Kdo to ví? :-)
boncho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sidonius48 16. 8. 2011 17:45

Uděláš to tak že po přečtení zprávy zadáš v menu odpovědět napíšeš odpověď zvolíš ze které sim se má odeslat a odešleš. To je vše.
sidonius48
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daktari 1 16. 8. 2011 21:58

Jednoduše: číslo si uložíš (samozřejmě do telefonu, nikoli na SIM), napíšeš odpověď, přepneš na druhou SIM a odešleš ...

-- 16. 8. 2011 23:00 --

... pozdě, předchozí odpověď (sid) jsem neviděl.
Daktari 1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod traveller 27. 8. 2011 10:58

To číslo nemusí být uloženo v telefonu. Já v MT nemám ani jedno číslo - vše jen na simkách a jsem v pohodě. SIMku jde přepnout i v průběhu psaní smsky. Stačí v levém horním rožku sledovat, která karta je zrovna používána.

-- 27. 8. 2011 12:00 --

sejkpet píše:Pro traveller
kde najít Aktualizace FW Samsung C6112 a jak ho konkrétně provézt.

NIkdy jsem aktualizaci nedělal. Můj přístroj mi celkem vyhovuje až na zdvojení textu v SMS (pokud zadávám slovo, které není ve slovníku) a to nějak přežiju.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaxvRS 2. 9. 2011 09:23

Tak jsem si dal tu práci a pročetl všechny příspěvky a na některé odpovědi jsem odpověď nenašel. Tak tedy podařilo se někomu vypnout tón při vybité baterii? mně se to nedaří a tenhle nepříjemný tón opakující se snad každých 10min. se ozývá i v noci kdy mám vyplé zvuky.
Pak se mi nepodařilo zprovoznit internet přes Vodafone, konfigurační sms zaslaná operátorem to nezvládla a na techzone to pro tento typ telefonu prostě není.
A už se mit taky objevil problém, že mi tel. odmítl dva hovory aniž by to začali zvonit, zahlédl jsem sice informaci o zmeškaných voláních na display, ale když jsem se později snažil čísla najít v protokolu hovorů, tak nikde nejsou.
Kdyby mě bavilo nosit stále dva telefony (firemní a soukromý), zůstal bych u Nokie
MaxvRS
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daktari 1 2. 9. 2011 21:10

Tónu při vybité baterii se zbavíš snadno. Zkus dát telefon nabít ;-]
Internet v telefonu? Proč? Máš počítač, notebook ... T-mobile taky tento telefon nemá v seznamu....
Ale klidně si zůstaň u Nokie (tyto telefony neznám, ale dost lidí to u sebe nosí, tak to možná funguje) :-P . Já šel do Samsungu jen pro ty 2 simky, protože SonyEricsson 2sim nedělá :-\
Daktari 1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron