Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod maysider 12. 8. 2011 06:07

ms74 píše:Děkuji moc za odpovědi. Fotím hodně, ale makro zrovna často nevyužiji. Hack foťáku mám a video je velmi pěkné. Chtěl jsem ze zvědavosti vyzkoušet jiný tel. jelikož u N8 už toho nového moc nenajdu, a lákala mě rychlost internetu, ale fotky potřebuji víc.
Jinak ta fotka je luxusní. To N8 fakt nedá.


zdravím, prosím tě, mohl by ses o tom hacku rozepsat víc?

díky!
maysider
Junior

Odeslat příspěvekod ms74 12. 8. 2011 06:43

Koukni na diskuzi o N8, já bych nerad řešil na fóru SGSII N8. Stačí dát do vyhledávání hack foťáku, máš to tam pěkně popsaný. :-)
ms74
Junior

Odeslat příspěvekod maysider 12. 8. 2011 07:49

áhá, to se netýká SGS 2 :)
maysider
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 12. 8. 2011 08:08

Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oldies26 12. 8. 2011 15:37

Přátelé Galaxy mám od konce května a je super.Baterka by snad vydržela při volání a psaní Sms i dva dny, ale nevydrží.Normálně se baterie vybíjí pomalu, ale jak si třeba půl hodiny zahraju hru(Frozen Bubble Plus nebo Jewels Deluxe) tak baterie rychle mizí.A dost mě baterku žere Wifi.Dnes jsem si byl vsadit v Tipsportu a zapl jsem wifi.Baterka měla nějakých 69%.Asi 35-40 minut sem byl připojený na internetu(aktivní hledání) a pak ukazovala baterka jen 44%.Je to normální že wifina tolik žere?Máte to tak taky?Telefon je s původním firmware neblokovaný z oficiálního dovozu(Android 2.3.3, verze zákl.pásma I9100XXKDJ, číslo sestavení Gingerbread.XWKE2).Telefon zatím přes Kies nenabídl ani žádnou aktualizaci.
oldies26
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 12. 8. 2011 15:49

Po nahozeni KG5 ci KG6 se vydrz o neco zlepsi
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 12. 8. 2011 18:43

oldies26 píše:Telefon je s původním firmware neblokovaný z oficiálního dovozu(Android 2.3.3, verze zákl.pásma I9100XXKDJ, číslo sestavení Gingerbread.XWKE2).Telefon zatím přes Kies nenabídl ani žádnou aktualizaci.

Jakto že ti Kies nic nenabídl ? To už je stará rom už bys měl mít XWKF3 .Co ti ten Kies přesně píše?
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oldies26 12. 8. 2011 19:17

Abych pravdu řekl, postupuju takto.Na telefonu zapnu wifi, zapnu na něm Kies air.Na telefonu se objeví adresa, kteru napíšu v prohlížeči(http://192.168.0.102:8080/).Telefon se spáruje s počítačem.Na stránce se zobrazí fotky, hudba, videa, zvonění, záložky atd.).Ale nenabídne to samo nic, aktualizace tam nevidím.Je nějaký jiný postup?Díky
oldies26
Junior

Odeslat příspěvekod javak810i 12. 8. 2011 19:45

Třeba zkusit telefon normálně připojit k PC přes USB a auktualizovat Kies? Jestli to jde po wifi s Kies si ani nejsem jistý. Každopádně update ti to musí nabídnout, už je skoro měsíc (pro nebrandované, pro operatory uz je ale taky).

Jinak první takový krátký test výdrže a porovnání Andida 2000mAh a základní baterie:

2 Přehrávání videa v DVD kvalitě, Firmware XXKG5, mód letadlo, hlasitost na stupni 10, jas na maximum.

1) Samsung 1650mAh: 81%
2) Andida 2000mAh: 77%

Na větší kapacitu to teda moc nevypadá, ale za necelé 200Kč je to více, než dobrá záloha. Akorát se objevuje menší problém se "skákáním" kapacity. Třeba tohle se mi dělo při flashování kernelů, kdy byl telefon v download módu:


Obrázek

A tady test tvrdé zátěže s originálním akumulátorem a starým FW od O2 - KF2 s tegrak kernelem s níženou voltáží CPU.

Celou dobu Wifi - synchro Emailu a počasí, jas automaticky, 4h Videa, 1,5h internetu. To samé teď udělám s novým FW.


Obrázek
HP Elitebook 8740W - Core i7, 8GB RAM, Geforce GTX460M
Sennheiser CX400 -> UE SuperFi 4 -> Jays D-Jays -> VSONIC GR07 -> Sennheiser HD 25 -> Sennheiser IE 60 + Sony MH1C -> Sennheiser IE80 (fake) -> Xiaomi Piston 2
javak810i
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bourn 12. 8. 2011 19:55

Zdravím, chtěl jsem se zeptat zkušenějších jestli je možné do telefonu dostat prostředí co dělá HTC. Jediné co vím, že jde, ale musí se telefon rootnout a nahrát určitou rom, ale už nevím jestli vše správně funguje. Jsem právě spíše zastáncem sense prostředí, ale po HW stránce jsem sáhnul po SGII. Byla by možná nějaká rada či pomoc ? Díky všem
Bourn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod javak810i 12. 8. 2011 20:05

Strýček google ;). Jinak co vím, tak pořádně funkční ROM se Sense není ještě ani na Galaxy S, natož u dvojky. A pokud je, tak nejspíše dost neodladěná a nejsem si jist, zda neobsahuje starší verze prostředí Sense. Ono to totiž není tak jednoduché (HTC je v tomhle dost uzavřené). Pokud ti nevyhovuje Touchwiz, tak zkoušej jiné lauchery, ideálně LauncherPro Plus se Sense modem (najdes na XDA). A taky doporučuju Beautiful Widgets (pro hodiny a počasí) a aplikace WidgetLocker s novým vzhledem Sense 3 (možnost rychlého spuštění 4 aplikací z lockscreenu, atd.)
HP Elitebook 8740W - Core i7, 8GB RAM, Geforce GTX460M
Sennheiser CX400 -> UE SuperFi 4 -> Jays D-Jays -> VSONIC GR07 -> Sennheiser HD 25 -> Sennheiser IE 60 + Sony MH1C -> Sennheiser IE80 (fake) -> Xiaomi Piston 2
javak810i
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 12. 8. 2011 20:18

oldies26 píše:Abych pravdu řekl, postupuju takto.Na telefonu zapnu wifi, zapnu na něm Kies air.Na telefonu se objeví adresa, kteru napíšu v prohlížeči(http://192.168.0.102:8080/).Telefon se spáruje s počítačem.Na stránce se zobrazí fotky, hudba, videa, zvonění, záložky atd.).Ale nenabídne to samo nic, aktualizace tam nevidím.Je nějaký jiný postup?Díky

Kies Air je na něco jiného.Ty si musíš do PC nainstalovat Samsung KIES
http://www.samsung.com/cz/support/mobil ... ARE.MANUAL a tel. připojit ke Kies USB kabelem.A v nastavení - aplikace - rozvoj nesmíš mít před před připojením ke Kies zaškrtlé Ladění USB.Nic ve zlém ale je to popsané v manualu o telefoně (Aktualizace přes Kies)
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod javak810i 13. 8. 2011 11:36

Ahoj, prosimvas omylem se mi podarilo smazat aplilaci na galerii v mem galaxy s2, byl by nekdo tak hodny (s rootovanym sgs2) a vyextrahoval mi tu originalni gallery3d.apk a nekam ji uploadnul? Diky moc, ono totiz ty ostatni galerie nefunguji 100%.
javak810i
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 13. 8. 2011 12:06

Tady na té stránce https://spreadsheets.google.com/spreads ... utput=html si najdi,stáhni Gallery3D.apk a pokud máš root,jinak to nepujde, tak toto apk zkopíruj do rootu telefonu do složky system/app a odtud to teprve nainstaluj.
Jak se ti to podařilo smazat?
Naposledy upravil mahonay dne 13. 8. 2011 21:39, celkově upraveno 1
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oldies26 13. 8. 2011 14:31

Ta aktualizace se mi stále nedaří.Propojil jsem telefon s počítačem přes usb, nainstaloval poslední Samsung Kies ale aktualizaci firmware se mi stále nenabízí.Počítač snad ani telefon nevidí.Po připojení s USB vypadá že vyhledává a pak napíše:Připojte zařízení znovu v režimu aplikace Samsung Kies(Pc Studio).Aktuální režim připojení není aplikací Kies podporován.Přitom mám usb zapnuto Nastavení/aplikace/rozvoj/ladění Usb.Nevím kde je chyba...
oldies26
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků