Motorola Atrix - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hunter1 10. 4. 2011 04:21

Zdravim,
nevíte někdo, jak aktualizovat android 2.2.1 na 2.3.3 v telefonu Motorola Atrix 4g,
prosím o co nejsrozumitelnější návod,
velice děkuji za odpověď
hunter1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milennium 18. 4. 2011 19:51

Co vím, tak ještě není ROM s Androidem 2.3.3 pro ATRIX 4G.
Jenom se zeptám, vy máte ATRIX 4G ?
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod hunter1 19. 4. 2011 12:41

Zdravim,
ano, mám motorolu Atrix 4g.
hunter1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 20. 4. 2011 21:22

Mohl bych poprosit o nějaké snímky z fotoaparátu, jak jste spokojený? Vadí vám na ni něco?

Předem díky :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Simir007 28. 4. 2011 21:22

Jak dlouá je reálná výdrž telefonu? A když koupím HD Multimedia dock, bude mi fungovat zapojení flash disku, nebo ono usb je jen na myš a klávesnici? Děkuji moc
Simir007
Junior

Odeslat příspěvekod kejsi87 27. 6. 2011 10:39

tak co? nejake nove info stastnych majitelu? novinky? plusy a minusy? :) ceny na ebay padaji dolu, tak nekdo vykouzlete recenzi, at nekupujeme zajice v pytli :D
♫ Sennheiser IE8, Sansa Clip+
kejsi87
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrkriz 4. 7. 2011 17:42

Zdravím vás, nevíte, jak to je se sim unlockem? Když budu mít telefon z USA od AT&T jak ho odemknu pro naše sítě? Děkuji za radu :)
mrkriz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejsi87 12. 7. 2011 14:35

prepis z mejlu od hunter1:

Odemčení je pohodové (např. na www.UnlockallCellular.com, za 25USD Vám do do dvou dní pošlou kód, který pak vložíte do telefonu:
telefon po vložení jedné z karet našich operátorů, bude chtít kód sítě, na základě toho vložíte jeden z kódů, který Vám zašlou a telefon je odemčený, je to jednoduché, stránky sami navádí a vše je tam vysvětleno)
♫ Sennheiser IE8, Sansa Clip+
kejsi87
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anton1991 9. 8. 2011 09:00

Na eBay jsem dnes našel Motorola Atrix neblokovanou za cenu 444 dolarů, což s dnešním kurzem je opravdu luxusní cena. Dost o tomto telefonu přemýšlím. Nyní vlastním Nokia N97 mini. Čeho se nejvíce bojím, je klávesnice, jelikož jsem si na hardwarovou opravdu přivykl a neumím si představit, že najednou se budu muset spokojit se softwarovou. Taky bych se chtěl zeptat, jestli nevíte, jak je na tom navigace u Androidu. Nabízí vůbec nějakou dobrou bezplatnou navigaci, která by se té od Nokie vyrovnala?
Anton1991
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimmbo205 13. 8. 2011 09:36

Tak SW klavesnice neni zadny problem, kort na telefonu velikosti Atrixu :-)

Co se tyce navigace, tak v cr je dostupna google navigace. Sice je zatim jen online, ale plne offline bude jen otazka casu, protoze uz ted s tim trochu experimentujou... je mozny si stahnout vybranou oblast mapy do telefonu...

-- 13. 8. 2011 10:36 --

Tak SW klavesnice neni zadny problem, kort na telefonu velikosti Atrixu :-)

Co se tyce navigace, tak v cr je dostupna google navigace. Sice je zatim jen online, ale plne offline bude jen otazka casu, protoze uz ted s tim trochu experimentujou... je mozny si stahnout vybranou oblast mapy do telefonu a pak fungovat offline..
jimmbo205
Junior

Odeslat příspěvekod flshman 30. 8. 2011 18:05

Přemýšlím že vyměním HTC Desire S za právě tuto Motorolu,ale mám strach z toho TFTčka.Přece jen HTC má již nějaký novější S-LCD (alespoň to tvrdí).
Bude rozdíl nějak vydět,nebo to vyjde nastejno.
Dík :-)
Cowon J3 + BRAINWAVZ Alpha Pro
Fiio E17 Alpen + Shure SRH440
Apple iPad Air + Cowon SP2
flshman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 9. 2011 11:42

Displeje se urcite bat nemusis,vypada lepe nez HTCkove SLCD.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flshman 3. 9. 2011 14:54

Dík,no pořád ještě přemýšlím nad Atrixem a Galaxy S II,který sem mě sice parametrama zdá lepší (AMOLED,2x1,2Ghz) ale zase Atrix má tegru.
Jak to je,hry co jsou určené na tegra 2 tak na exynosu patrně nepojedou,ikdyž má vyšší takt,že?

EDIT:Tak jsem teď mluvil se známím kterému se na Galaxy S II pěkně na amoledu vypajule lišta.
Tak asi přece jen tůstanu u LCD ;-) ikdyž tam mohou být zase vadné body,
máte nějaké?
Také bych se chtěl zeptat,jestly má atrix čidlo na automatickou regulaci jasu displeje a čidlo které pozná že máte telefon u ucha a vypne displej,na fotkách žádné vidět není.
Dík
Cowon J3 + BRAINWAVZ Alpha Pro
Fiio E17 Alpen + Shure SRH440
Apple iPad Air + Cowon SP2
flshman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 9. 2011 12:10

Tak vypalovani uz bylo u Amoledu a u SuperAmoledu,je to bohuzel znama bolest,ne kazdemu se to projevi, ale to riziko tu je.Navic i ten SuperAmoled ma porad barvy prepalene at si kazdy rika co chce,verne to neni,ani ty urovne nastaveni ,ktere jsou v SGS2 to nijak zasadne nezmeni.
Samozrejme ze cidlo na regulaci jasu,zhasinani displeje Atrix ma.
Naposledy upravil uiqjirka dne 4. 9. 2011 16:35, celkově upraveno 1
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 9. 2011 12:14

Jde poznat na výdrži ta kapacita baterie? Nebo stále jednodenní telefon?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků