Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod chuckymichal 6. 7. 2011 11:18

Zdravím vás tak ten Game Hub sa mi podarilo spojazdniť musel som spravit Hard reset (trojhmat).dakujem za radu...A mám ešte jeden malý problémik nejde mi načítať stránka www.gameloft.com všetky ostatné idú.. ide mi len načítať cez Wifi. Cez data operátora 3G to nejde neviete kde je problém ? A chcem sa ešte opýtať aký je najnovší firmware ja mám XWKE2 verzia základné pásmo I9100XXKDJ súšal som sa pripojiť cez Kies a to mi ukazuje, že mám najnovší firmware.. a tak isto cez mobil som skúšal aktualizovať a tiež mi to nič nenašlo, ale niekde som čítal, že je aj novší myslím KE7...Ďakujem za rady. Inak ten ružový flak mi zmyzol aktualizoval som cez tú aplikáciu so Samsung apps... ďakujem za odkaz, ktorý ste sem dali lebo cez samsung apps to už nejde stiahnuť, vyhadzuje stále chyba 4002 asi to už vymazali... Ďakujem ešte raz za rady a tipy
chuckymichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 6. 7. 2011 11:59

To jsem za tebe rád že už ti to jede,jak foťák tak i Game Hub,určítě ti pojede i www.gameloft.com když si nainstaluješ prohlížeč Opera z marketu,v tom to jede ale ve vestavěném prohlížeči to opravdu nejede.
XWKE2 toto je opravdu první a zatím poslední přes Kies (a ještě si počkáš),pokud by jsi chtěl novější např. KE7 (to není oficialní pro náš region) tak si jí flešni přes Odin3 v 1.85.Ale teď už jsou sice novější (ale né zase pro náš region) např.XXKF2.Tady http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1075278 máš oficial.romky ale jenom jedna XWKE2 je pro náš region.
Další dotaz ?
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelkor 6. 7. 2011 14:21

Ahoj , tak se mi dnes na kies objevila aktualizace firmware. Doteď jsem měl ke2 a teď to nabízí kf1. Večer budu mít čas tak jsem zvědav , už jste to někdo provedl?
Marcelkor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 6. 7. 2011 14:34

Musíš psát celé čísla a ne jenom KE2 protože koncovku firmware KE2 má i třeba např. Chile,Italia,France,Bahrain atd. EU
Můžeš,prosím tě,vypsat všechny 3 celé čísla svého Firmware z infa o telefoně a napsat ty nové čísla i z Kiesu ? Máš nebrandovaný nebo brandovaný (nějaký operátor) ? Dík
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelkor 6. 7. 2011 14:55

Mám nebrandovaný, ofiko pro Čr, ne od operátora. V kiesu je to napsaný takhle. Aktuální verze: PDA:KE2/PHONE:KDJ/CSC:KE2 Nejnovější verze:PDA:KF3/PHONE:KE7/CSC:KF1
Přílohy
SC20110706-153945.jpeg
Marcelkor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sandra Heinzová 6. 7. 2011 14:57

kamilkrupka píše:Zdravim, včera jsem koupil SGS2, zatím naprostá spokojenost se vším, ale chci se vás zeptat, dostal jsem k mobilu net na měsíc zdarma od O2, dělám vše spravně, když chci zapnout příjem 3G sítě, tak podržím vypínací tlačítko a pak aktivuji režim datové sítě? a pak se vrátím zpět a už jen surfuji? ( chci to vědět abych něco zbytečně neplatil..) Diky za odp.


Dobré odpoledne,

Váš postup je správný. Osobně jsem vyzkoušela ;-).

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Sandra Heinzová, Online Media Konzultant, O2
Sandra Heinzová
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod rajs 6. 7. 2011 15:32

Oficiální KF3 / KE7 / KF1 přes Kies
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod MHertel 6. 7. 2011 16:09

Taky mi dnes Kies nabidl aktualizaci mam officialni distribuci ceskou : PDA:KF3/ PHONE:KE7 / CSC:KF1 (XEZ). Muzu se zeptat co tato aktualizace nabizi za zmeny? Popravde jsem docela mimo a nemuzu uverit svim ocim ze samsung neco uvolnil
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod Bourn 6. 7. 2011 16:12

Zdravím, mám dotaz. Kies mi nabídl aktualizaci nového fw. Musím zálohovat telefon nebo můžu nechat vše jak mám a aktualizovat ? Díky
Bourn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 6. 7. 2011 16:23

Zazálohovat si můžeš v Kies ale po aktualizaci ti tam všechno zůstane.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jack16 6. 7. 2011 17:23

Ahoj, premyslim o wipe celeho systemu, ale jedna vec by mne zajímala. Dá se nějak zazálohovat XT9 slovník, kde mam nucena vlastní slova? Mam jich tam už docela dost tak bych ho nerad učil od začátku. Díky
jack16
Junior

Odeslat příspěvekod Grollw 6. 7. 2011 18:22

Uspesne aktualizovano na novy firmware a zadne vyrazne zmeny jsem si nevsiml. Mozna prace s GUI je o trochu rychlejsi, ale to take muze byt placebo efekt :)
Grollw
Junior

Odeslat příspěvekod MHertel 6. 7. 2011 18:26

To spis me se to zda stejne no jinak se uvolnily volne RAM z 833 na 837 :D a pak jeste zmizely barevne variace SMS zprav coz absolutne nechapu tento krok uz je jen jedna varianta klasicky zluta modra. Co mimochodem tento update ma resit ? bohuzel jsem nic nenasel na netu
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod Jericho.82 6. 7. 2011 18:41

Jak dlouho probíhala samotná aktualizace? Zrona ji provádím pomocí Kies a po stažení aktualizace se na tel. objevil obrázek Androida a nápis Downloading... a svítí asi už 1,5 hodiny. Je to normální? Přijde mi to celkem dlouho.
Jericho.82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MHertel 6. 7. 2011 18:41

No u me to bylo kolem 8 minut odhadem proste bylo to hned
MHertel
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků