Přenositelnost mobilních čísel [faq+diskuze]

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vpe 21. 4. 2011 11:03

"vam ty prachy aspon vrati na zacatku kdyz mate docasnou simku v supliku" - a to jak, jen pres reklamaci a jen pokud sim nezasunete, ze?
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 22. 4. 2011 21:58

pres reklamaci na infolince , resil jsem uz 2x
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 26. 4. 2011 06:39

Myslel jsem si to, ale vrati ti to az po prenosu, aby se vyhnuli tomu, ze nepreneses :-D Proste smlouvu uzavrou a az pak vygeneruji PAC, tedy prejit nebo zaplatit musis ... Ledaze prejdes na Zero.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 27. 4. 2011 21:55

no nastesti ja zdrhal k O2 vzdycky s umyslem prejit a nezustavat u vdf pripadne tm. hlavne kvuli jejich profesionalnimu pristupu - da se resit a dohodnout na cemkoliv, kdezto ten amaterismus u vdf to uz ani nechci videt.
tm je sice taky fajn ale ma trosku tvrdsi podminky na vyjednavani. vsechno si nechaj tvrde zaplatit. od nich jsem prenasel jednou predplacenku. nastesti bez problemu.

nejhorsi je cekat treba u vdf nez prevedou pausal na predplacenku , driv to slo za par dni ted se vymlouvaj az na konec uctovaciho obdobi a este vyhrozujou dobitim kreditu jinak ze karta bude nefunkcni a vzdycky jsem to prenesl i bez kreditu s nulou. a je to mnohem rychlejsi a nedelaj se zadny zadrhele v systemu prenositelnosti.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 27. 4. 2011 21:58

Na novem systemu by to teoreticky melo jit zmenit na predplacenku od pulnoci, po telefonu nebo na prodejne.

Ale zase nevycerpany balicek by nemuseli asi vratit, kdovi jak to ted maji, oni budou mlzit a zdrzovat asi vsichni a prepojovat na retence :-).
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cejdap 8. 5. 2011 21:08

Ve středu přecházím z předplacenky od o2 ke konkurenci. Už mám stanoven termín. Požádal jsem o převod před týdnem. Jenže jsem se teď dostal do mínusu necelých 10 korun. A teď nevím co s tím. Jestli to nechat, nebo dobít? Jenže nejmenší částka, kterou můžu dobít je 200. A to už asi nestihnu provolat do středy. Musím si dobít, nebo těch 10 kč v mínusu nevadí? Nechci přijít o zbývající kredit, který bych nestihl provolat.
cejdap
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 8. 5. 2011 21:25

A dorazila ti smska "Funkce O2 karty byla omezena"?
Ale pokud už všechna ověření a procesy proběhly, tak by v tom být problém neměl. Právo na to mají, ale myslím, že to bude bez problému.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cejdap 8. 5. 2011 21:30

Nedorazila, jen mi furt chodí, že mám malý kredit, ať si půjčím z jejich rezervy. Tak snad mě převedou.
cejdap
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 8. 5. 2011 21:35

Vida, tak si ještě půjč, budeš v plusu a už jim to nevrátíš :o))
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mohes 13. 5. 2011 18:52

Zdarec, žádal tu už někdy někdo o přenos čísla od O2 k Vodafone? Jsem již ve fázi, kdy jsem si udělal u Vodafonu nový paušál a dostal od nich číslo s kterým jsem šel na pobočku O2 a podal výpověď, tu se mnou ochotně sepsali a pak nashle, ted mi po více jak týdnu přišla konečně sms, že moje číslo je uvolněno a že přeneseno bude v nejbližší možný datum 20.5. což je zas za týden....proto mne zajímá, do tohoto data jsem stále u O2 a až od tohoto data budu u Vodafonu? Už se mi nechce volat na infolinky, jelikož si mě tam furt přehazují a skoro nic neví :-)
Naposledy upravil myšpulín dne 13. 5. 2011 18:56, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno ke stávajícímu tématu
mohes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 13. 5. 2011 18:59

Podívej se na první příspěvek v tomto tématu. Tam bys měl najít vše o přenositelnosti čísel.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod snowboarder 13. 5. 2011 18:59

Čus, jo, o půlnoci 20.5. ti přestane fungovat O2 a ráno do šesti by měl naskočit Vodafone. Snad ti to vyjde. Vodafonu to tam moc nešlape, ale snad to už je OK.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vpe 14. 5. 2011 09:16

Někdy stara sim - cislo jede az do 6:00h
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mohes 14. 5. 2011 09:24

Ok, děkuji, toto mi nedokázali na infolince vodafonu říci, ikdyž na pobočce O2 říkali, že vše proběhne do tří dnů...holka mi kecala :-) Ale jinak uvidím, jestli bdu kritizovat vodafone, já tam hlavně přecházím, jelikož u O2 mi vyadili závazky na rok, dva atd, kdežto u vodafonu žádné nejsou a tarif lze prý každý měsíc měnit, plus se na stránkách prý ukazuje každý další den kolik jste propsali a provolali atd...jednoduše řečeno, oproti O2 příjemná změna :-)
mohes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 14. 5. 2011 09:30

Prosím té, těch lhůt je několik, uz jsem je tu vyjmenovávál
na infolince blaboli kraviny, tak 1 ze 100 operátorů ví co a jak Ale pokud ti přišla sms s datumem přenosu tak to datum je vetsinou finální ale muže se ještě odsunout...

V ten den po 6h si jen zkus na ten telefon dovolat z jiné sítě, někdy jim to nechodí (při přenosu do o2)
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků