Samsung S5620 Monte - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod prasklous 20. 4. 2011 13:12

A mohu to udělat tak,aniž bych musela mít tarif a platit za to?
prasklous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DeeVee 20. 4. 2011 15:08

Mužeš. Bud se připoj přes wifi a nebo to nech tak jak to je. Ale jak psal Komodorek, bude to trvat podstatně déle, než tě to vubec zaměří.
DeeVee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Komodorek 20. 4. 2011 23:24

Nevim jak ktery operator, ale treba Vodafone si uctuje za data bez tarifu 6 haliru za kB. Takze si to muzes spocitat dopredu na kolik by te to vyslo. O2 ma snad za prvni pripojeni k netu 15Kc. Ale to nevim presne. Muzes si zavolat operatorovi a zeptat se ho kolik by te to stalo. Volna wifi se dneska da najit skoro vsude. Alespon tedy ve mestech. Hospody, kavarny...
Kdyz si ty data nebudes stahovat, tak si pres menu a nastaveni nech ukazat satelity co mobil nasel a uvidis jak dlouho to bude trvat. Dej mobil nekam k oknu a obcas se podivej. Ale pocitej s tim, ze to muze trvat i ctvrt hodiny.
Samsung Monte, fw: S5620BUJD2 ->> S5620BUJG1, Vodafone, karta Sandisk 8GB
Komodorek
Junior

Odeslat příspěvekod prasklous 21. 4. 2011 11:23

A co když si koupím BT modul GPS,tak by mi to mělo jít bez připojení na internet,ne?
prasklous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 4. 2011 11:50

Jde to bez připojení na internet. Trvá do déle. A nač kupovat BT GPS, když ho má telefon v sobě?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prasklous 21. 4. 2011 12:01

Ale nejde navigovat..už mi našel jeden satelit...a pak co?

-- 21. 4. 2011 13:02 --

Potřebovala bych to na geocaching..
prasklous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Komodorek 21. 4. 2011 13:14

Ted jsem se zrovna vratil z geocachingu.. Takze to funguje.
O problemech se zamerovanim se tu jiz psalo. Nic noveho se asi nevymysli. Mne osobne pomohla zmena fw, ten puvodni mel s gps problemy, trvalo to dlouho. A ty tri koruny za stazeni dat snad tolik neni (konkretne u me). Ale stahuju si to doma pres wifi.
Pokud to uz naslo jeden satelit, najde to dalsi. V tech datech je informace o aktualnim umisteni satelitu a mobil tak vi, ktery je viditelny a zrychluje to nacitani. Sice nevim proc to tak je, kdyz je to jen pasivni prijem, ale je to tak.
Samsung Monte, fw: S5620BUJD2 ->> S5620BUJG1, Vodafone, karta Sandisk 8GB
Komodorek
Junior

Odeslat příspěvekod prasklous 21. 4. 2011 20:51

A co používáte za program?Handygeocaching nebo trekbuddy?Nebo něco jiného? :-)
prasklous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Komodorek 22. 4. 2011 09:13

Handygeocaching. Ono asi nic jineho v jave neni.
Samsung Monte, fw: S5620BUJD2 ->> S5620BUJG1, Vodafone, karta Sandisk 8GB
Komodorek
Junior

Odeslat příspěvekod prasklous 22. 4. 2011 19:30

Aha,ale když zapnu třeba navigaci a mám tam zvolenou interní GPS,tak mi píše že není signál.
prasklous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod venab 23. 4. 2011 15:21

tak pokud to zkusas doma u pocitaca tak to odpovida:) ale nekdy to chvilu trva, a aplikace nereaguje na jeden satelit ale az mobil vyhodi suradnice....

-- 23. 4. 2011 16:22 --

cao, nevite nekdo jak dostat mapy do mgmaps ? udela sem vse jak sem cetl ale furt sa nezobrazuju......


jeste bych se zeptal.... je mozne ay si google maps stahoval mapy z internetu kdyz su pripojeny k PC? nebo to bral z MGMaps?
venab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prasklous 23. 4. 2011 20:37

Jojo,děkuju.Veknu mi to našlo hodně satelitů a i mi to vyjelo souřadnice.A nevíte jak je to přesné?
prasklous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rosacz 23. 4. 2011 21:00

zalezi podle toho klk najdes satelitu.staci ti 4,5 a je to v pohode a da se na to spolehnout.bezne mi to chyta i 12 satelitu a treba v google mapach to ukazuje na metr presne,pokud ji je min tak pri 6 zhruba nejakych 10-30m.
rosacz
Junior

Odeslat příspěvekod venab 27. 4. 2011 14:52

nevite nekdo jak na ty offline mapy v mgmaps? yahoo mi tam idu, gps to tez najde ale mapy na mmc to ne a ne najit...... mozna je to tim ze to pisu a nepouzivamm broswe, ale nevim jak tu slozku potvrdit...dik za radu
venab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lenica 28. 4. 2011 15:13

Pekny den prajem

chcem sa spytat, skusali ste na Montem geotagging na fotkach?
Myslim, ze mne nefunguje, napriek tomu ze GPS v google maps aj v navigacii ide bez problemov.
Skusala som prezerat fotky, ktore mali obsahovat suradnice (v nastaveniach fotoaparatu mam pole "GPS" zaskrknute nazeleno), avsak picasa, google earth ani geosetter tam ziadne uddaje o mieste nenasli :-[
viete poradit?
lenica
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků