Samsung S5620 Monte - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DeathPaint 5. 4. 2011 13:58

Slyšel jsem, že Monte má taktovaný procesor na cca 312 MHz, může mi to někdo potvrdit či vyvrátit?
DeathPaint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 4. 2011 15:23

Tohle jsem našel na jedněch stránkách: Procesor architektury ARM, o taktowaniu około 270-290MHz. Dokładne dane nie są znane.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smilo 9. 4. 2011 11:37

Zdravím všechny uživatele Monteho.
Nainstaloval jsem si aktualizaci Kies a nejde mi. Píše: Program MainStage přestal pracovat. A tím končím. Máte někdo podobnou zkušenost?
Rovněž se mi nepovedl zprovoznit modem Monteho k noťasu. Děkuji za pomoc.
Smilo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DeathPaint 9. 4. 2011 21:59

Re: Smilo
Dle mě ta nova verze Kiese je docela nestabylní a neumí toho moc, aspoň jsem nikdy přes něj nedokazal propojit mobil a ntb jako modem (prostě jsem to tam nenašel). Na to použivam Kies verzi co jsem dostal na CD což je verze 1.1.5.10014_21. Sice je starší ale docela stabylní a mobil připojím bez problému jako modem.
DeathPaint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soad1981 12. 4. 2011 20:45

Ktory firmware je momentalne najlepsi - najstabilnejsi?
Mam S5620XXJF2

Co ocakavam od ineho FW:
- odstranenie problemu s nedostatkom pamate pri pouzivani Dolfin 1.5
- taskmanager
- odstranenie problemu casteho restartu pri pouzivani fotoaparatu
- staci anglicka lokalizacia

Mam este jednu otazku. Mam Monte zo sedeho dovozu, co som sa dozvedel az po kupe, takze mi nefunguje Naviexpert. Je mozne nejak zmenit IMEI telefonu na take, ktore je z ceskej distribucie alebo je mozne zadat cudzi KOD SLUZBY, ktory vyzaduje Naviexpert pre spristupnenie ich sluzieb?
soad1981
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snaque 13. 4. 2011 09:01

Zdravim,

mohol by sem niekto hodit nejaky overeny navod na to, ako do tohto tolefonu dostat ten QWERTY FW? Urcite nejeden z vas to skusal a ja s flashovanim nemam nejake velke skusenosti a nechcem sa riadit podla neoverenych navodov co som nasiel na nete.

Velmi pekne dakujem :)

// Fíla: odstraněna reklama, zaplať si inzerci
snaque
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod venab 15. 4. 2011 21:27

cest, mate prosim nekdo odkaz na nejake hotove mapy do mgmaps? *****
díky
Naposledy upravil Kniter dne 19. 4. 2011 15:37, celkově upraveno 2
Důvod: Odstraneny odkaz na stranku, kde sa nachadza aj warez
venab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koumes6378 16. 4. 2011 20:58

Mapy pro MGMaps jdou poměrně snadno vytvořit přes Mobile Atlas Creator - návod je umístěn zde http://forum.mgmaps.com/viewtopic.php?t=3910
koumes6378
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod venab 17. 4. 2011 14:42

a nejsou uz nekde hotove soubory? nebo aspon navod v cestine?
venab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koumes6378 17. 4. 2011 18:36

Potom tedy zkus odkaz na starou verzi tebou uvedeného webu, tam bylo pár map pro MGMaps včetně celé ČR - *****
Naposledy upravil Kniter dne 19. 4. 2011 15:40, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraneny odkaz na web z warez obsahom.
koumes6378
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prasklous 18. 4. 2011 10:05

Dobrý den,chtěla bych tento mobil používat pro geocaching.Nainstalovala jsem si tam trekbuddy a handyGeocaching,ale neukazuje mi to mojí aktuální polohu.Nevím moc jak s tím zacházet.Poradíte mi prosím někdo.Můj skype je prasklous.
Děkuji za odpověď.
prasklous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirgi 19. 4. 2011 10:42

Nedříve v nastavení GPS, které najdeš v nastavení telefonu zjistit polohu (pro rychlejší zjištění polohy stáhni data v nastavení GPS+) a až potom spusť TB nebo HG.
jirgi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prasklous 19. 4. 2011 18:20

A to je zdarma?
prasklous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DeeVee 20. 4. 2011 05:44

Pokud máš u operáora zařízený datový tarif tak potom relativně ano. Data se totiž stahují z internetu, Jedná se o polohu satelitů, kterou je třeba aktualizovat jednou týdně. Pokud máš přístup k wifi tak doporučuju stahovat data přes ní...
DeeVee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Komodorek 20. 4. 2011 13:07

Data pro GPS+ se stahuji z internetu. Pokud se pripojis pres wifi, bude to zdarma. Stahuje se asi 50kB. Dost to urychluje zamereni GPS. Melo byto jit i bez toho, ale pak se musi cekat mnohem dele.
Je to v: menu - nastaveni - nastaveni telefonu - nastaveni GPS - nastaveni GPS+ - stahnout data (zpusob pripojeni k netu je v: profily
Samsung Monte, fw: S5620BUJD2 ->> S5620BUJG1, Vodafone, karta Sandisk 8GB
Komodorek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků