Sony Ericsson XPERIA™ X10 mini pro - s QWERTY navíc

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod technicek 6. 4. 2011 19:25

Tak jsem pouzil jeden programek kterej prevadi primo do QVGA rozliseni sice i s plnejma detailama to neni moc ostry ale da se na to koukat. Jak se da nainstalovat app primo na kartu nekde jsem cetl o programu apps2SD ale market v telefonu me to ho nechce najit, takze si myslim ze neni pro tenhle telefon dostupnej jaky pouzivate programek vy?
Saumsung Galaxy Wonder, SE W810i
bylo: SE Xperia X10 mini pro
technicek
Junior

Odeslat příspěvekod milan.77 7. 4. 2011 07:16

Když dáš hledat, tak nejdeš :-)
Ale dobrá, musíš mít root, jestli ho nemáš, nemá smysl jít dál.
jestli ho máš, použij aplikace link2sd, je parádní a je na Marketu
SE XPERIA X10 mini pro
milan.77
Junior

Odeslat příspěvekod Helča2 7. 4. 2011 08:24

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli se dají na mini pro nějak měnit barvy menu, fonty a tak podobně. V marketu jsem nic podobného nenašla (možná jsem hledala špatně, nevím...). Jen témata (themes), po kterých se změní jen styl pozadí, ikonky, a pár detailů. Nikde jsem o tom nenašla žádné info. S mini pro jsem maximálně spokojená, jen tu modrou barvu v menu nemám moc v oblibě :) Mockrát děkuju jestli někdo poradí.
Helča2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SE_HELP 7. 4. 2011 09:48

Ahoj Helca2!
Farbu menu, kde sú ikonky sa dá zmeniť s launcherom, ktoré si našla v Marketu. Ďalšie pozadia, kde sú napríklad nastavenia, si nevieš zmeniť oficiálne. Fonty tiež iba s ROOTom vieš zmeniť.
SE_HELP
Junior

Odeslat příspěvekod montana_cz 8. 4. 2011 07:49

Mel tu nekdo problem s prijimanim SMS? Uz asi treti den mi nejde od nikoho prijmout SMS, pritom odesilani SMS i telefonovani funguje bezproblemu. S telefonem jsem nic nedelal. Proste se asi rozhodnul, ze SMSky prijimat nebude :)
Netusim co s tim. Operator (T-mobile) se zmohl, akorat na poslani nastavovaci zpravy (ktera imho taky neprisla)
montana_cz
Junior

Odeslat příspěvekod milan.77 8. 4. 2011 09:09

Mrkni se kolik máš volný paměti, resp místa v telefonu. Ideální je to držet nad 30MB, ale myslim, že mi začaly nechodit sms, když jsem měl míň, než 22MB
SE XPERIA X10 mini pro
milan.77
Junior

Odeslat příspěvekod montana_cz 8. 4. 2011 09:19

Jop, uz jsem to promazal, je to tim... dosti nestastne, kdyz aplikace jdou ukladat jen do pameti telefonu, pokud se nepletu? Mam jich tam pet a pul a uz se mu to nelibi :/

Hmm, ale vypada, ze to co me neprislo uz asi neprijde :(
montana_cz
Junior

Odeslat příspěvekod rewi 8. 4. 2011 10:17

Presne tento problem jsem resil vcera. Pameti mam porad stejne - nic jsem neinstaloval. Vubec to nechapu a pekne mi to zkomplikovalo zivot. Od rana vse klapalo, jedna sms za druhou a konkretne 13:50 to prestalo jit. Kamaradka mi poslala x zprav a nic :( Az dneska se to nejak rozbehalo, ale ty nedoruceny uz mi neprisly. Nebylo to pemti. Tak cim teda? :grr:
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Junior

Odeslat příspěvekod milan.77 8. 4. 2011 15:02

montana_cz: Tak dá se instalovat i na kartu, ale musíš mít root....

rewi: No...a kolik máš volný místo v zařízení (ne volné RAM)
SE XPERIA X10 mini pro
milan.77
Junior

Odeslat příspěvekod rewi 8. 4. 2011 19:44

milan.77: Interní paměť telefonu: Dostupná paměť 71,58 MB :/
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Junior

Odeslat příspěvekod D3VL3R 9. 4. 2011 12:19

Link2SD a přes 80MB volného...

Pár novinek z XDA: http://www.d3vl3r-tv.cz/?p=4806
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.77 9. 4. 2011 21:42

A co JIT, neni už nějak líp vyřešen?
SE XPERIA X10 mini pro
milan.77
Junior

Odeslat příspěvekod Peete 11. 4. 2011 19:35

Lidi zdravím Vás. Mám tři otázečky. Bohužel jsem neměl šanci a hlavně čas si mobil někde "ohmatat", tak 1. by mě zajímalo, jestli se někdy někomu naskytnul problém s budíkem a třeba buzením jako takovým, za 2. Externí reproduktor má na "zádech" těla a tak mi by mě zajímalo, pokud mi bude ležet na stole, jestli je maximální hlasitost "třeba hovoru" dostatečná. No a za 3. jak je na tom hlasitost sluchátka právě při hovoru? Rád bych, kdyby mi odpověděl někdo ochotný a bez "chytrých řečí" ať si to najdu. Zkouknul jsem snad všechny profi recenze a navíc toto forum je tu od toho :-) Děkuji předem :oops:
Peete
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod montana_cz 12. 4. 2011 08:52

1. Budik funguje bezproblemu
2. Telefon je prohnuty, takze primo na reproduktoru nelezi. Rve vcelku dosti, ale to je subjektivni.
3. Opet subjektivni. Na normalni telefonovani na ulici v pohode, ve vlaku v ulicce jsem mel obcas potiz, ale s kterym telefonem taky ne, ze :)
montana_cz
Junior

Odeslat příspěvekod rewi 12. 4. 2011 12:44

Mam mozna jednoduchy dotaz:
Proc se mb nepripoji pres wifi k siti, kterou vytvorim pres notebook. Ostatni pocitace ji najdou a pripoji se.
Mobily jedou na nejakym jinym druhu site nebo tak?
Diky :-)
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků