Tablet s Win

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod portapro 26. 3. 2011 20:50

Chtěl bych si koupit nějakej tablet,chci USB takže padá něco typu iPad,to je pro mě absolutne nepouzitelny zařízení(mám ho) takže za
1) chtěl bych menší obrazovku(ideálně 7")
2) slušné spojeni integrované grafiky a procesoru
3)win7+stylus
Takže jsem zjistil,že si nemám moc co vybrat,ze současných zařízení snad jen HP slate,kterej je docela slušnej,ale grafika(Intel gma500) je proste strašná :--
Ze starších Htc shift nebo viliv x70ex,ale u obou je slabá grafika,neznáte nějakej jinej tablet?
portapro
Junior

Odeslat příspěvekod M. 26. 3. 2011 21:18

Pokud vim, tak Slate padl. Mel by ho nahradit HP TouchPad, ci jak, ale ten ma WebOS.
Tablet s WIN 7 ma Archos, ale ma 9".

Navic dnesni dotekove displeje si moc se stylusem nehraji, ale daji se koupit i pro kapacitni displeje...

Osobne bych bral do tabletu Androdi, prip WebOS (se uvidi), nez WIN 7.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 26. 3. 2011 21:21

Děkuju za cenou radu,ale hned na zacatku ze tento typ zařízení nechci(Android,iOS)
portapro
Junior

Odeslat příspěvekod BreC 27. 3. 2011 08:32

Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 27. 3. 2011 16:52

O tomhle zařízení vím,ale je moc malý( i když moc hezký,strašně se mi líbí,ale nemám pro něj využití,kdyby to aspoň umělo volat!!!)...ideální je opravdu 7"
portapro
Junior

Odeslat příspěvekod BreC 27. 3. 2011 17:24

jak by řekl seter : to je hnus velebnosti :-D
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 28. 3. 2011 14:17

Proč Windows 7 pro tablet? Tablet není PC ani netbook. Tablet je takový hybrid mezi netbookem a mobilem, určený na internet a případně pro zábavu hraním her v posteli, stejně jako surfování. také ideální na hraní na cesty.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 3. 2011 16:58

obluda zelená píše:Tablet není PC ani netbook. Tablet je takový hybrid mezi netbookem a mobilem, určený na internet a případně pro zábavu hraním her v posteli, stejně jako surfování. také ideální na hraní na cesty.

...si řekl TY :hm
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 29. 3. 2011 16:02

Ano řekl jsem to jsem to. Ale myslí si to i další, takže v tom nejsem sám. Samozřejmě to nemusí názor všech :-) .
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 3. 2011 16:36

Je to blbost pod 9 palců, kor s lepší grafikou... Nemá se to tam kam vejít, nemá se to jak chladit, ten plnohodnotný x86 procesor taky dost žere. Kup si netbook jestli chceš Win7, v opačném případě bych se smířil s nějakým iOS/Android tabletem. Win7 na tak malém displeji samy o sobě jsou beze smyslu, nemluvě o nevalném výkonu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 3. 2011 22:17

obluda zelená píše:Ano řekl jsem to jsem to. Ale myslí si to i další, takže v tom nejsem sám.

No to je tazateli prd platný...
obluda zelená píše:Samozřejmě to nemusí názor všech :-) .

...no proto :lol:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Between 30. 3. 2011 07:18

Nokia 3210 -- Nokia 3310 -- Siemens A50 -- Nokia 6210-- Nokia 6310 -- Nokia 6600 -- Nokia N73 -- Nokia 5800 -- HTC Wildfire -- SE Xperia X10 -- Nokia 5800 -- HTC 7 Mozart -- HTC Desire HD -- SE X8 -- SE X10 -- BB 8250 -- LG Optimus 7 -- Samsung Omnia 7
Between
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků