Vodafone Student na míru (nová nabídka, FAQ)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod memphisto1986 15. 2. 2011 16:10

Omlouvám se za mírné OT, ale jak již tady poznamenal kidnap s tím vyučtováním. Jak to budeš řešit/řešíš? Co ti na to řekli? Mám totiž něco podobného. Samoobsuha mi samovolně aktivovala a deaktivovala celou studentskou nabídku a tak mi chytrý přehled ukazuje 2xstudenta a tarif na míru, který jsem "používal" 2 dny od vyúčtování a pak jsem přepl na studenta a očekávám fakturu na cca 1000 Kč, což je pro mě dost...
memphisto1986
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 15. 2. 2011 23:49

normalne natvrdo rict ze rusis cislo, kdyz to je nepravem nauctovany. beznej operator ti bude tvrdit ze s tim nic nezmuze ze sis to spatne aktivoval - jejich bezna praxe a pristup k zakaznikovi za posledni rok.takze jedine pres retencni.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod Snekac 16. 2. 2011 09:05

Děláte si legraci? Pokud to má na faktuře špatně, tak se snad odjakživa podává reklamace (telefonem či poštou), ne výpověď :oboze
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod memphisto1986 16. 2. 2011 11:47

Tak teď jsem volal na operátora. 20 minut než to někdo vůbec zvedl a opravdu mám ve vyúčtování toho studenta 2x a poradila mi, že mám vyčkat faktury a až se to tam projeví vše 2x, tak mám ihned zadat reklamaci a budou to řešit. Vidí to tam všechno 2x, ale záleží na faktuře, tam to prý může být v pořádku.
memphisto1986
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DirtyKing 16. 2. 2011 18:50

Tak chci si zřídit student na míru a když vidím tyhle zmatky, tak na to nějak ani nemám chuť ... :-(
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod memphisto1986 17. 2. 2011 01:14

Pokud to provedeš přes operátora nebo na prodejně, tak by problém neměl být. Já jsem to hold zapl v zabugované Samoobsluze
memphisto1986
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kk.berry 17. 2. 2011 02:09

Tak by mě zajímalo co komu do 26 let brání, aby si aktivoval student balíčky i v případě, že nestuduje? Jediné co při aktivaci v samoobsluze vyžadují, je rodné číslo a nikoli potvrzení ze školy.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod memphisto1986 17. 2. 2011 02:14

Všechny tyhle studentské nabídky Vodafone probíhají jen na základě čestného prohlášení. Jenom u konkurence jsem musel každý rok běhat s potvrzením o studiu na prodejnu :-/
memphisto1986
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kk.berry 17. 2. 2011 02:18

Tak to si to potom může ale aktivovat kdokoli, komu nebylo více jak 26 let. To to rovnou mohli udělat jako t-mobile s tarify BAV SE, kde není nutné být studentem, ale rozhoduje pouze věkové omezení 15-26 let.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod Pedro1981 17. 2. 2011 21:34

Ta nabídka VF Student není marná. To, že ji lze využívat na dobíjecí kartě to zní velmi dobře.

Služba funguje tedy na základě Prohlášení o studiu, dobíjecí karta musí být na tarifu Karta na Míru. Předpokládám, že promo akce - volání a sms o víkendu do sítě Vodafone zde funguje či ne? Zároveň se Student nabídkou? Když nabiji kredit např. 1000 Kč a budu využívat SMS (100 Kč) a volání (150 Kč), dohromady 250 Kč. Podmínkou je dobíjení ve výši 250 Kč nebo se částka odečítá z kreditu?
Pedro1981
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 17. 2. 2011 21:55

Částka za balíčky se odečítá z aktuálního kreditu
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kk.berry 17. 2. 2011 22:04

Pokud ještě zůstanu u karty na míru.. Když tedy budu používat student volání, budou i minuty nad rámec balíčku za 3Kč/min. nebo se změní sazba na základních 6,50Kč/min.?
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 17. 2. 2011 22:39

I nad rámec jsou pak stejnou cenou. Ten rozdíl mezi předplacenkou a paušálem by měl být právě jen ve stylu platby v novém systému dle nových pravidel.. Máš to i potvrzeno zde.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimb 18. 2. 2011 13:40

Pokud si u Studenta na míru vyberu pouze Student internet a žádné balíčky na volání a sms, za kolik tedy budu volat? Bude to za stejnou cenu jako v balíčku, tedy volání za 3 Kč a sms za 0,50 Kč? Nebo zde platí základní cena 6,50 Kč za volání a 1,50 Kč za sms?
mimb
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků