Samsung S5620 Monte - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod chrastek 15. 2. 2011 13:10

No ja to udelal taky uz minuly tyden a taky sem koukal ze to nejde. Se soudruhum z vychodu zase neco nepovedlo.
chrastek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koumes6378 15. 2. 2011 13:26

Zdeněk L.: Nevím tedy jaký program na flashování FW používají v servisu, ale obecně si můžete do mobilu natáhnout libovolnou verzi FW určenou pro daný přístroj. Já mám například v montem indickou verzi FW s qwerty klávesnicí a podstrčenou češtinou a funguje vše normálně :-)
koumes6378
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Komodorek 16. 2. 2011 00:14

chrastek: Tak jsem videl dobre.. Pekne to predelali. A pri instalaci mi to rovnou smazalo zalohovany tel. seznam (nebo jsem ho nenasel). Smsky to nastesti nechalo. Jen ted nevim jaka byla posledni funkcni verze. Nasel jsem 1.5.0.10024_74 http://www.soft-go.com/softwareby/Samsung.html Mozna by nebylo spatny jim svuj nazor na inovace napsat sem http://www.samsungapps.com/supportMain/getCs.as
Naposledy upravil Fíla dne 16. 2. 2011 19:11, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
Samsung Monte, fw: S5620BUJD2 ->> S5620BUJG1, Vodafone, karta Sandisk 8GB
Komodorek
Junior

Odeslat příspěvekod chrastek 16. 2. 2011 06:05

No ja mel ten seznam na flash disku, takze sem o neho neprisel. Postaci jakakoliv verze 1.5
Seznam se da zalohovat a importovat i ve verzi 2 pres synchronizaci.
chrastek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Komodorek 16. 2. 2011 12:19

Kazdy slusny program se zepta jestli muze smazat starsi data. Ty smsky mi zustaly jen proto, ze s nima ted Kies neumi pracovat a tak si na ne nevytvoril novy adresar.
Naposledy upravil Fíla dne 16. 2. 2011 19:12, celkově upraveno 1
Důvod: necitujeme předchozí příspěvek - už si to konečně zapamatuj!
Samsung Monte, fw: S5620BUJD2 ->> S5620BUJG1, Vodafone, karta Sandisk 8GB
Komodorek
Junior

Odeslat příspěvekod chrastek 16. 2. 2011 12:23

Tady se zjevne o slusnem programu neda mluvit, bohuzel nevim o zadne funkcni alternative.
chrastek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod venab 16. 2. 2011 13:29

Díky za odpovedi:) vim ze je to troosicku OT, ale maju nejaku vyhodu android nebo Bada (wave525/galaxy5) od Montyho zeb OS?? popřípadě ať tu neobtěžuju, pokud vite o nějakem članku, ktery mě to vysvětlí, prosím odkaz díky
venab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 2. 2011 16:32

Jo, s operačním systémem má telefon mnohem víc možností. Ne jen java aplikace, ty toho moc nesvedou.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matus86 17. 2. 2011 23:29

vlastnim Monte ako funguje ta satelitna navigacia musim stiahnut mapy ked dam stahovat tak mi nechce stiahnut 8-S
Matus86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 2. 2011 08:29

To jsi naprosto parádně popsal svůj problém, každý teď přesně ví, proč ti to nefunguje... :oboze:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel331 18. 2. 2011 12:37

čaute, mám jedn problém s monte...nepodarí sa mi zapnúť navigačný systém..prečo je to? treba ešte niečo okrem toho zapnúť, aby fungoval?
pavel331
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davepuschkin 18. 2. 2011 17:52

Dobry den, chtel bych se zeptat, jaky je nejnovejsi, nebo i nejaky starsi fireware od O2 ? Jedna se mi o to, ze jsem pritelkyni nahral jiny a ted je treba odnest telefon na reklamaci (nezavisle na sobe) a potreboval bych splnit reklamacni podminky. Dekuji
davepuschkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matus86 18. 2. 2011 19:10

seterwohipikule píše:To jsi naprosto parádně popsal svůj problém, každý teď přesně ví, proč ti to nefunguje... :oboze:


v telefone mam odkaz na mapy ked nanho kliknem tak mi napise ze doba platnosti viprsala skade stiahnut satelitne mapy
Matus86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DeeVee 18. 2. 2011 19:57

Matus86: Nic složitého. Píchni se na wi-fi (pokud máš datový tarif tak nemusíš) v podmenu nastavení GPS+ si najdi profil přes který se ti to má připojit k síti. pak dej stáhnout data a máš hotovo. To musíš uděla cca jednou týdně. ;-)
DeeVee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod to.tak 22. 2. 2011 16:26

Teda ten mobil je fakt poklad, jen ho vykopat. Když se konečně provztekám se svýma tlustýma prstama na té pidi klávesnici až k odkazu na stažení naviexpert JAD souboru, tak mi to napíše platnost certifikátu vypršela. Existuje na to nějakž fígl, jak tu kontrolu certifikátu vypnout, nebo jak se s tím mám vypořádat? Přístroj pochází z oficiální distribuce vodafone s jedním z prvních FW.
Jak to je s aktualizací FW? Když půjdu na Vodníky aby mi ho přehráli, natáhnou tam novější i s navigací, nebo si tím nepomůžu? Testoval jsem na tom trekbuddy ale jediný k čemu se mi montáka podaří donutit je to, že mi ukáže počet dostupných satelitů.
Jasně že mi můžete odpovědět, že se to tu už několikrát řešilo, ale studovat 107 stránek, to bych měl fousy do pasu.
to.tak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků