Jaký internet do mobilu?

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martin62 29. 1. 2011 10:06

Ahoj, doufám, že nezakládám nějaké téma co tu už bylo, pokud ano, promiňte.

A teď k tématu, chtěl bych na Nokii C6 používat internet v mobilu, mám teď předplacenku u TMO, ale tam je možnost aktivace jen Twist Surf+, což mě nevyhovuje. Je mi jedno ke kterému operátorovi bych přešel, takže můžete napovědět něco od konkurence :) . Moc nevolám, spíš píšu SMS a chtěl bych internet na prohlížení webu, mailu, ICQ, Facebook - mělo by mi stačit 100MB. Takže, od koho a za kolik? Případně napišete kombinace tarifů. Díky
martin62
Junior

Odeslat příspěvekod z.pepa 29. 1. 2011 10:23

Vždyť už mají i pro Twist Internet v mobilu viz:http://www.t-mobile.cz/web/cz/residential/internet/pripojeni-k-internetu/internet-v-mobilu
Jinak na net v mobilu je stále nejlepší O2, ale zase tarify na SMS a volání má nejvýhodnější Vf, T-m je tak nějak uprostřed.
Cenově jsou na tom ohledně Ivm všichni tři vlastně stejně.
z.pepa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod legomaniak 29. 1. 2011 16:57

Ja bych doporucil o2 ma 99,6% EDGE pokryti a nejvetsi UMTS pokryti v Ceske Republice. Sms se daji taky posilat pres internet v mobilu. Existuje treba na to program na poslatsms.cz!

;-)
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod martin62 29. 1. 2011 17:44

A jaký u O2 vybrat? Pokud možno, aby ho bylo možno aktivovat jen s předplacenou kartou...
martin62
Junior

Odeslat příspěvekod zuzkys 30. 1. 2011 02:39

Mě plně vyhovuje Vf a navíc již několik měsíců, alespoň mě (nevím jak ostatním) nesnižuje rychlost po překročení FUP. Cena super + pro studenty ještě poloviční. Většinu času se pohybuju v Praze takže pokrytí rychlým netem super, v ostatních lokalitách neposoudím.
zuzkys
Junior

Odeslat příspěvekod martin62 30. 1. 2011 06:23

ten Vf mě opravdu zaujal, internet pro studenty - přesně co jsem hledal. No a poslední otázka, jak si ho aktivovat? Přijdu do Vf pobočky a řeknu, že chci převést číslo a na něm chci IVM pro studenty? Nebo musím mít potvrzení o studiu, či něco takového?
martin62
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 30. 1. 2011 15:31

Potvrzení je ústní, více najdeš v tématech o VF Student
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod z.pepa 30. 1. 2011 16:40

martin62 píše:ten Vf mě opravdu zaujal, internet pro studenty - přesně co jsem hledal. No a poslední otázka, jak si ho aktivovat? Přijdu do Vf pobočky a řeknu, že chci převést číslo a na něm chci IVM pro studenty? Nebo musím mít potvrzení o studiu, či něco takového?


No ale to není předplacenka, to je na fakturu.
z.pepa
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků